Hangi burcun kadınıyla aşk yaşamak istersiniz?

Aşk, ama içinde her şey olacak.Hem anne-oğıl ilişkisi gibi yakın olacak, hem de cinsellik, tutku, duyguların en dorukta yaşanması olacak.Hem de kadınınızı el üstünde tutacaksınız, o da sizi el üstünde tutacak..Hangi burcun kadınıyla böyle bir aşk yaşamak isterdiniz? Böyle bir aşk öyle herkesle olmaz, ben mesela eski sevgilimden başkasıyla yaşayabileceğimi sanmıyorum, yapabileceğime hiç inanmıyorum.Şıklarda da ailem ve benim burcum var, ve tabi diğer seçeneği :)

• Aslan
    A seç
  • Akrep
    B seç
  • Boğa
    C seç
  • Yengeç
    D seç
  • Diğer(Lütfen belirtiniz..)
    E seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Arkadaşlar burcu önemseyen var önemsemeyen var, buraca önem verenler için soruyorum şurada, ilgilenmeyen yanıtlamasın :D Ben hep Akrep önde gider diye düşünüyordum ama pratikte öyle olsa da teoride diğer oldu :D Pratikte niye öyle ha?
Ben şahsen Yengeç ya da Akrep erkeğiyle birlikte olmak isterdim.İkizler de iyidir ama pek anlaşamayabiliyorum bazen onlarla.Fikrimi belirtmek istedim sadece :)

0|0
21|44

En İyi Erkek Görüşü

• Akrep erkeği olarak başak kadını veya akrep kadını derim.

1|0
    0|0
    • Akreple akrep çok uyumlu ama nedense hiç bir akrep erkeği benden hoşlanmadı bugüne kadar, yani benim hoşlandıklarım da bana olumlu bakmadı.Bu da bana onların çok havalı olduğunu düşündürüyor.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 43

• Akrep: bana göre inatcı. kafasında kurmuş öyle degişime gitmez. yanlış bilse bile degiştirmez ee bende inatcıyım zor iş

Boga : sizler cansınız ya . bakışınıza esaret

başak : iki aynı burc zor oluyor be. ama yine de anlayışlı gider sanki

ikizler : fazla umursamaz . cok umursamayınca delirtirsiniz. Bazen ortak yanları cıkıyor insanın tabi.yine de ikizler iyidir

aslan : aman yükselenim de aslan uyum saglarız da ; ara sıra liderligi bırak

yengec : su burcu su burcuyla anca. başakla zor be

balık : ne dersen unut sonra bana birşey sor ben unutunca? oldu canım

terazi : degişken duygularda oluyorsunuz. dengelemeye calışan ve yorulan ben olmuyor muyum? bazen etrafnıza baksanız daörnek alsanız

kova : aman diyim mümkünse yaklaşma.ben anyaya o konyaya

oglak : siz de cansınız. ama hic oglak tanımıyorum sebep ne ki? ortak yonler cokken

yay : neşe insanı. sadece hayatla alay eder. siz neden üzülmezsiniz hiç?

koç : bazen candır bazen cansız. ince bir ipte öncelik ver de ara sıra gecelim yoksa nehire düşücez

4|0
    2|0
    • :D haklısın yazdıktan sonra boşluk bırakır bırakmaz kırıldığımı unutmuşum :D

• Tamam olmayacak :) Kendine göre iyi bir değerlendirme yapmışsın :)

• Teşekkür.Sonra haksızlık olur. konu sadece başaklar üzerine kurulsa neyse :p

• Aslan

4|0
    2|1
  • terazi olabilir bana göre uyumlular genel anlamda

2|1
    0|0
  • Boğa tabiiki de...

2|0
    1|0
  • ikizler olduğum için ikizler :DDD

2|0
    1|0
  • Boğadan balka burç mu varmış , vay miki mouse ne kadar ucuzladı bu zodyak yahu.

1|0
    2|0
  • Sevgilim hangi burçsa o burç =)

1|0
    0|0
  • ben başak burcuyum ve kesinlikle bi boğa kadınıyla yaşamak isterdim

4|1
    1|1
  • Terazi

2|1
    1|1
  • Balık olmasında ne olursa olsun :)

2|1
    1|0
  • Terazi Dişisi

3|0
    0|0
  • soru açıklamasını okumadan Akrep diyorum..

1|0
    0|0
  • burçlara inanmak saçma.bak erkeklerin yükseleni her zaman öküzdür.kadınlarda bu öküzlere tapan salaklar.ama gerçek aşkı bana burçlarla bağdaştırma hatun.aşk burç mu dinler yahu ::)

1|1
    2|1
    • puanlamalar için sağolun ama kabul etmeyen hatunlar var baksanıza :):):)

• Boğa .

2|0
    1|0
  • burçların özelliğine inanmamakla birlikte boğa ile daha güzel anlaşıyorum..

2|0
    1|0
  • kesinlikle aslan A.

3|0
    2|1
  • tercıh şansım olsa koç derdım..ben aslanım cunku

2|0
    0|0
  • Diğer ( Burçlara inanmayacak kadar zeki olsun ve batıl inançları olmasın )

3|0
    4|2
  • ejderha istiyorum

2|0
    1|0
  • Koç tabii ki :)

1|0
    2|1
  • Erkekler Devam
    23

Kızlar Ne Diyor 21

Yükleniyor...