Başkasının ayarladığı kızları sevmeyen var mı?

başkasının size tanışıtırdığı kızlar olur ya onlarla çıkarmısınız ...ben nedense hiç sevmem dünya güzelide olsa içime sinmez,biraz çocukca belki ama illa ben bulucam derim çirkinde olsa...işin kötüsü bulamıyorum :) annem kız bakıyo evlenmelik..ama dediğim gibi mümkün değil başkasının ayarladığı..sizinde takıntınız var mı bu konuda

0|0
45

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Lafa bak, annem kız bakıyor evlenmelik.

Ne yazık ya bu devirde hala böyle tiplerin olması.

Mal alır gibi kız seçmeler falan. İğreniyorum bu zihniyetten.

1|0
    0|1
    • oğluna manita ayarlayan annelerde ama .,)

• Saçmalığa bakk. başkasının ayarladığı kızlar flan ergenlikte olurdu yaa madem sevmiosun hiç bulaşma ozaman

0|0
    0|0
  • Turfanda mıymış bari baktığı kızlar?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Lisedeyken, bir arkadaşım vardı bir kız ayarlamıştı kendisine ve kız da çemberlitaş kız lisesinde okuyordu her neyse kızın da doğal olarak arkadaşlarının hepsi kız olduğu için bende bir tane bana ayarlamasını rica etmiştim arkadaşımın kız arkadaşı sonuçta hoş bir kızdı öyle birisi beklerken karşıma ayarladığı kızı görünce arkama bakmadan kaçmıştım:D Ne ergen dönemlerdi:D birden bu aklıma geldi:D

0|0
    0|0
  • kıramayacağım birkaç kadın var, onlar arada bir evlensin bu artık diyerek buluşturuyor. öyle süzük tipler de değil çoğu bana benziyor ama yine de bir garip oluyor, bu işlerde planlı olaylar iyi olmuyor bence. sevmiyorum

0|0
    0|0
  • Hiç düşünmedim, bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • Her asistin sonucunda klas bir gol olacak değil,takıntım yok.

0|0
    0|0
  • bana farketmez

0|0
    0|0
Yükleniyor...