11 yaş büyük biriyle evliliğe nasıl bakarsınız kızlar?

Kızlar birinden hoşlanıyorum yalnız aramızda 11 yaş var. ailem cok olumlu bakmıyor anlaşamazsınız diyor illaki bi yerde çakışırsınız.. O ben küçüğüm diye bana uymaya çalışıyor ama bazı tavırları gecrekten cok olgun siz bu konuda ne düşünüyorsunuz

0|0
11|17

En İyi Erkek Görüşü

• 25+ isen kolay anlaşırsın

25- isen zor olacak ama işin icinden cıkarsın

20- isen cok az şansın var

0|0
    0|0
    • ben 28 o 39

• Kurtarır.

Bence seviyorsan kacırma onu.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 16

• Aklın ve kalbin aynı anda evet diyorsa olabilir... lakin ufak da olsa bir ihtimal varsa biraz daha uzat flört süresini... Biraz daha tanımaya çalış, acele etme...

0|0
    0|0
  • Bu biraz kişilik meselesi sen o kişi ile anlaşabileceğini düşünüyorsan bu kadar yaş sorun değil. İnsanlar daha çok fiziksel görünüm olarak yaşları problem ederler. Eğer böyle bir sorununda yoksa bence bunun olmaması için bir sebep yok. Şu saatlerde komşumun düğünü var bahsettiğin yaş farklarına sahipler ama kimse garipsenmiyor :)

0|0
    0|0
  • Anlaşabiliyorsanız sıkıntı olmaz. En doğru cevabı sen vereceksin. Hakkında hayırlısı ama çok fazla da sayılmaz.

0|0
    0|0
  • e haklılar büyükler ne diyorsa inan doğrudur benim babamla annem arasında 9 yaş fark var annem deli dolu babam solugam yani soğukkanlı o yüzden sne 30 o 40 yaşına geldiğinde sen ona cilve yapacaksın o anlamyacak hadi diyeceksin gezelim oda otur oturdugun yere diyecek senin kanın kaynyacak onun değil o yüzden sıkıntı olur

0|0
    0|0
  • Aileni dinle bence. İlerde evet haklılarmış diyeceksin

0|0
    0|0
  • oha hemde 11 :) yalnız kusak farkı olusuyo zaten 10 yasta

0|0
    0|0
  • Eğer adam iyi biriyse ailen boşuna önyargıyla yaklaşmışız diyecek ilerde

Bana sorarsan bu yaş farkı o kadar da çok değil.

0|0
    0|0
  • kadınların olgunlaşma seviyeleri her zaman erkeklerden bir adım öndedir.bayanlar için çok bi sorun olmayabilir,tabi fiziksel şartları da gözönünde bulundurmak gerekir.gerçekte 11 yaş mı büyük gösteriyor bilirsin kimisi yaşının çok çok üstünde gösterir :) aşk nüfuz cüzdanının rakamlarıyla pek ilgilenmiyor be güzelim..kalbinden geçeni dinle,ama dikkatli de ol derim..

0|0
    0|0
    • Evet biraz büyük duruyor saclarına aklar düşmüş tek tük:)

• bilmiyorum fiziksel özellikleri önemsiyorsan bu senin tercihin.ama fikirleriniz bir noktada buluşuyorsa pek önemli değil..

• Adam 50 yaşında, sen hala "bazı tavırları çok olgun." diyorsun. Bırak da bu yaştan sonra enseye tokat atmasın.

0|0
    0|0
  • Bir uyumsuzluk yoksa, her zaman evlenenleri desteklemişimdir. Sadece aşka bakma. Mantığa da bak. Yoksa birkaç ay sonra mahkeme kapılarında soluğu almayın. Ayrılmamak için evlenin.

0|0
    0|0
  • fazla

0|0
    0|0
  • Olgun ne la? İhtiyar olmuş artık, karta çıkmış.

0|0
    0|0
  • ne olacak ya benim amcamınoğluyla gelin arasında 12 yaş var süper de anlaşıyolar erkeğin olgunu iyidir boşver

0|0
    0|0
  • Eğer yaşım çok ilerlemişse benden 11 yaş küçük birisi bir doping gibi gelirdi sanırım...

0|1
    0|0
  • ailen haklı bak kesinlikle.bi komşumuz vardı öyle ordan biliyorum

0|0
    0|0
  • sorun yok .erkek olarak sorun görmüyoum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• bırak büyütsün seni ve büyüyüşünü seyretmekten keyif alsınn..onunla yaşamak istiyorsan tabi

0|1
    0|2
  • evleneceğin insana göre değerlendirme yap(karakterine,huyuna...). yaşına göre değil...

0|2
    0|0
  • lise arkadaşım kendinden 13yaş büyük birisiyle evlendi 3yıl önce ileride ne olur bilinmez ama şu anda mutlu ve gayet uyumlu gözüküyorlar

0|0
    0|1
  • Sevdikten sonra takılma sayılara.

0|0
    0|0
  • Bakmam bile.

0|0
    0|2
    • niye yaav şimdi ben 27 yaşındayım 17 yaşındaki bi kız bana bakmazmı yani bal gibi de bakıyor adamın içini karartma yaşlı değilim been :)

• Adasdf..yazık lan.

• ben evde kalayım en iyisi gülüm

• gayet iyi bence sıkıntı olmaz...

0|0
    0|0
  • sen kaç yaşındası derim ona göre adam akıllı bi cevap verebiliyim :)

0|0
    0|0
    • 28 yaşındayım ben.

• sanki biraz fazla gibi çünkü sen anne o baba olunca çocuk içinde sorun oluşturabilir ama en iyi kararı genede sen verebilirsin :)

• İyi güzel ideal.

0|0
    0|0
  • uzak..

0|0
    0|2
  • Olmaz çok yaşlı.

0|0
    0|0
  • ablamla eniştem arsında 10 yas var kesinlikle kişlerle alaklı bnce onlar cok mutlular

0|0
    0|0
Yükleniyor...