Ne kadar degisirim?

Fitness a giidiyorum her sabah bir aydir hep gidiyorum gorunuste sıkılastigim hissediyorumda zayifladigimi ama tarti oyle demedi sadece 300 gram gitmis. Hoca kastan kazanmissindir dedi ve ilk ay cok verilmiyomus. İki ay surem kaldi bu sure icinde en fazla kac kilo gider yani dumduz olurmuyum 76 kiloyum

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• boy kaç

0|0
    0|0
    • 1,68

• İki ayda veremezmiyim yaz geldi

• ölmek mi istiyorsun çok geç kaldın onun için. onca kilo en sağlıklı 1 senede verilir

Erkekler Ne Diyor 14

• 2 ayda 4 veya 5 kilo kadar vermek en makulü. İlk ay senin için alışma ayı olmuştur. Biraz kilo kaybı olacaktır ama beslenme programın daha yeni yeni oturduğundan bu ilk aydaki kilo kaybı çok da istenilen seviyede olmayacaktır. İleriki aylarda beslenmeye daha dikkat ederek daha çok kilo verebilirsin. Haftada 200-400 gram arası kilo kaybı en ideali.

0|0
    0|0
  • Şimdi dostum olay beslrnmede bitiyor ne yaparsan yap beslenmeni düzeltmelisin dengeli düzenli yemelisinkü ayda aşşağı yukarı 3.5 4 kilo veresinki iki ayda 7-8 kilo seni istediğin ebatlara yaklaştırır dengrli düzenli beslrnmeyi yaşam biçimi haline getirmelisin yoksa sadece spor yetmez

0|0
    0|0
  • yemeğe dikkat etmiyorsan sporla anca o kadar olur ilk ayda 4-5 kilo vermen gerekirdi.

0|0
    0|0
    • Ama dikkat ediyodun iki uc gunu kacirmisimdir en fazla

• bende ilk ay 500gr verdim :D 2 ay 4 kilo 3 ay 8kilo. Kilo verimi bünyeye bağlı. 120 kilo bir insan ilk ay spora ve diyete başlarsa ilk ayda 10 kilo verebilir. ama sadece basenim var 5 kilo fazlam var diyen kişinin ilk ayda hemen kilo veremez.

0|0
    0|0
    • Benim 10 kilo fazlam. Var

• benimde 20 vardı 12 kaldı ::)

• hem bir kere spor hayatın her anında yapılması gereken birşeydir. bir ayda bırakılmaz ;)

• Onemli olan spordan ziyade gunluk yasamak icin alman gereken kaloriden her gun 500 kalori daha az almandir. 1 kilo yag 7000 kaloridir. Yani eger hergun 500 kalori az yersen 2 haftada 1 kilo yag eritmis olursun.

0|0
    0|0
    • Benim kalori ihtiyacim 2750 ama ben o kadar yemiyorum yani bin kalori azaltsam daha mi iyi

• Simdi ben napiyim 2000 den az mi yapiyi. Ama ben mesela kisin diyet yapicam yani kisinda 2000 ustune cikmasam alirmiyim yine

• Ben senin yerinde olsam bu seneyi sadece spor yaparak ve saglikli beslenerek gecirirdim hesap yapmadan sadece 1500-2000 arasi alirdim bidahaki yaza tas gibi saglikli cikardim hedefin 2016 yazi olsun. Cok gec kalmissin isin ozu bu ama diyorsan ben illa bu yaza kadar 17 kilo vericem ozaman isin cok zor.. hizli verirsen birde heryerin sarkar onuda hesapla.. freeletics yapmaya basla en iyisi 8 haftada daha cok yol katedersin youtube den bir arastir derim

• kafani ne kadar verdigini sakin takma, sen devam et ve bol su ic, hareket et ve yatmadan once 15 dakika yuru. Cok guzel olacaksin inan yeterki kararla devam et!

0|0
    0|0
    • Protein agirlikli besleniyorun arada kacirsamda hergun spora gidiyorum ama

• İlk ay sadece sıkılasinca modum baya dustu ama

• Farkina varmadan guzel oluyorsun, sadece bir an olmadigindan modun dusuyor! Bir anda hic birsey olmuyor, sen yeterki devamlilik goster.

• Allah yardımcın olsun sabır işi sabr et

0|0
    0|0
  • valla bir ay gittim baktim kilo vermedim. biraktim :D

0|0
    0|0
  • sen kilonu boşver tartıya takılma dış görünüşüne bak bel kalça bacak bu 3 şeyi orantılaman gerekiyor sana tavsiyem bacaklarının iç kısımlarını sıkılaştır basen taraflarını erit kalça çalışmayı ihmal etme :=)

0|0
    0|1
    • Hocamdan memnunum farkli seyler calistiriyo zateb

• en fazla 2-5 kilo gider ama görüntüyü yapmak kolay değil ben 3 aydır yapıorum 5 kilo aldım ve önkol la gögüs belli olmaya basladı sadece

0|0
    0|0
  • Gittiğin yerlere yürü

0|0
    0|0
  • 1 ayda 12 kilo verdim ben asıl ilk aylarda fazla kilo veriliyo kim dediyse yalan demis

0|0
    0|0
  • Kilo vermek zor is cikolata pasta dan kim. uzak sura bilir ki

0|0
    0|0
  • Çalışmana bağlı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bende kilo kaybetmek istemiyorum sikilasmak istiorum basliyinca solerim

0|0
    0|0