Dostlarınızı nasıl kazanırsınız? Tek seferde dostunuzu silebilir misiniz?

Çok iyi dostluklar veya arkadaşlıklar kurduğunuz kişileri size karşı ne yaparlarsa silerseniz? Hayatınızdan çıkartınız? En azından gelip bir özür dilemelerini beklediğiniz durumlar vs. nedir?

0|0
13|5

En İyi Kız Görüşü

• ilk olarak dedikodu , arkmdan konuşan insanlarla dostumun arkadaşllık yapması, sonçta bn nekadar seçiciysem dostum dedğim isnanda öyle olmalıki kendmi özel hissediyim boş boş isnanlarla takılrısa bi farkım kalmaz, birde para muhbbeti cimrilik hiç haz etmedğim bir konu ge.rkten

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• kolay kolay silmem,mutlaka benim de hatalarım vardır ve o da beni affetmiştir(farkında olayım veya olmayayım)

Efendimiz dostlarınız yanlışa düştüğünde şeytana yardım etmeyin dostunuza karşı diyor,bana karşı veya başkasına karşı hatası varsa düzeltmesine yardım ederim.

1|1
    0|0
    • umarım seni anlarlar insanlar allah seni anlayan seninde onu anladigin birini karşına çıkarır inşallah amin amin amin

• Allah razı olsun,cümlemize İnşallah:)

• Silerim ve eğer sildiysem özrüne ihtiyacım yok demektir. Ben sildikten sonra yaptığı hiçbişeyin önemi yoktur. Önemli olan beni o raddeye getirmemektir.

0|0
    0|0
  • Biriyle bir anda çok yakın olurum o yüzden tam tanıyamam ve sonradan çok farklılaşır herşey :( Çok kolay silemem ama bana kötülük yaptıysa hemen silerim. Bugüne kadar iki arkadaşlığım çok uzun sürede pekişti biriyle aram hiç bozulmadı diğeriyle 1 yıl küs kaldığımı bilirim sık sık aramıza biri girdi ama o kadar eski arkadaşım ki şimdi yine bağlandık 2 yıldır en yakın arkadaşım :)

0|0
    0|0
  • Eğer canımı cok yaktıysa hersey olabılır bu asla affetmem kı 13 yıllık dostumu sılmıs bırıyım

0|0
    0|0
  • Dostluklar kolay kurulmaz, ben oldukça seçiciyim. Eğer dostum olduysa beni kıracak bişey yapmaz,ola ki oldu diyelim affedilecek gibiyse bir süre geçtikten sonra affedebilirim, affedilmiycek kötü bişey yaptıysa affetmemek en iyisi, hak etmiştir.

0|0
    0|0
    • affedilmeyecek kadar kötü bir şeye siz kendinize göre bir örnek verebilir misiniz?

• Benim çok önem verdiğim bir sırrı, gider başkasına söylerse affetmem. Benim kötülüğümü isteyen biriyle dostluğumu devam ettiremem, güven çok önemlidir.

• Peki teşekkürler.

• Eskiden insanlar da içtenlik samimiyet vardı zamanla dost olunabiliyordu şimdi kimden ne çıkacağını tahmin bile edmiyorsun bazen bir elbise bile bir dosttan daha kalıcı olabiliyor şuan en geçici en vefasız şey dostluk oldu.

0|0
    0|0
  • Dostluk uzun süreli meydana gelir..kolay kolay bırakmam bırakamaz çakarım!.

1|0
    0|0
  • Tek seferde sildiğim insanlar genelde dostum gözüken düşmanım oldular.

Arkamdan konuşursa, sevdiğim kişiden hoşlanmaya kalkarsa, beni kıskanırsa ve artık bu kıskançlığı onun bile tahammül sınırlarını aşarsa koyarım dötüne tekmeyi

0|0
    0|0
  • çıkartırım özür falanda beklemem hayatıman çıkarmaya karar verdiğime göre affetmicem bişi yapmışlardır.dostum dediğim 2kişiyi hayımdan çıkardım bu güne kadar.bri yalan söyleyip güvenimi sarstı diğeri kardeşim derken bana aşık olduğunu söyledi.

0|0
    0|0
  • namusla ilgili durum olursa silerim

cünnkü hep cevrede duyorum en iyi arkadasim esimle oldu felan

o gibi seylerden silinir

0|0
    0|0
  • Tek seferde silebiliyorsam o dostum değildir.

1|0
    0|0
  • her konuda arkamdan vurmaması lazm

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• bi arkadaşım vardı. 8 yıldır arkadaştık o zamanlar. arkadaş grubumuzdan biri evimden para çaldı sonuç olarak o para çalanla konuşmayı kestik. ama bu uzun süredir arkadaşım olan, kafasında farklı fanteziler kurdu ne biliim parayı çalmasıyla benim bi alakam varmış gibi. ve güvensizlik başladı. 1 sene kadar konuşmadık. sonra 2-3 ay tekrar konuşmaya başladık ama güvensizliği çok ilerlemişti. sonuç olarak bende güvenmiyosan görüşmeyelim dedim tamam dedi ve yine 9-10 aydır görüşmüyoruz. ve kesinliklede her hangi bi şekilde görüşmiceğimden eminim.

0|0
    0|0
  • eger ınsan sevgılerını , beklentı uzerıne kurmazssa daha az kırar daha zor kırılır , eger ınsan affetmesını bılırse daha mutlu hıssedecektır , cunku bu tur durumlar , egolardan kaynaklanır ve ınsanların bırbırlerını manıpule etme ıstegıyle baglantılıdır , anlayısla karsılamalı , boyle durumlara gırmemelı , ama oldu kı gırdın , sunu da soyleyım cok klıse ama aynayı at yere kırılsın sonra tekrar bırlestırmeye calıs , belkı yıne ıs gorur ama hıcbır zaman eskısı gıbı olmayacaktır , kı kaldıkı olumlu dunya kalp kırmaya deger mı ?

0|0
    0|0
    • Peki siz hiç böyle bir durumla karşılaştınız mı?

• Bu da kötü bir durummuş sizin adınıza:S

• beklentısız sevmesını ogrendım artık :) sorun yok yanı sanada tavsıye ederım

• Yalan söylediğinde ve beni herhangi bir ortamda küçük düşürdüğünde tek seferde silerim ve özür dilemesini de istemem çünkü o yazdığım iki şeye hayatta tahammül edemem...

0|0
    0|0
  • Anlattığım bir şeyi daha sonra yüzüme kakarsa silerim. Sildim zaten bir kere 15 yıllık arkadaşımı ama yine de Allah için küs olmamam gerektiğimi hatırladım. En azından selamı-sabahı kesmedik ve şimdi daha iyi bir arkadaşlığımız var.

0|0
    0|0
    • Eskisi kadar samimisiniz?

• Eskisi kadar takılmıyoruz ama yine de birbirimizi arayıp-sorarız ve arada dışarı çıkarız. Bence çok vakit geçirdiğimiz için biraz arkadaşlığımız lakayitleşmişti. Şimdi daha saygın bir arkadaşlığımız var.

• dost dediysem her zaman ikinci bir sansı hak ediyodur

0|0
    0|0
Yükleniyor...