Sevgilim dışarı çıkınca kendimi çok kötü hissediyorum, bakarsaniz sevinirim

Arkadaslar hemen konuya gircem.sevgilimle ben ayri sehirlerdeyiz birbirimizi cok seviyoruz.şöyle bi durum var.O arkadaslariyla veya kuzenleriyle disari cikinca kendimi cok tuhaf hissediyorum.üzülüyorum baskalariyla eğlenmesini istemiyorum.hic disari cikmasin falanda demiyorum ama cok değisik tarif edemediğim bi duygu.kiskançlik degil ama çok garip hissediyorum.Bi yardim edin.

Güncellemeler:
Ona duygularimi oldugu gibi anlattim. icimden ne geliyorsa söyledim ve cok rahatladim. en iyi yöntem buymuş demek li. onunda hosuna gitti ve bundan sonra daha dikkat edicem dedi. rahatladim valla :)

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• bende öyleyim sanırım ona olan güven problemin var. aynı şeyi sende yap doğal olduğunu anlarsın belki dışarı çıkmasının

0|1
    0|0
    • Hickimseyle eğlenmesini istemiyorum.böyle düsününcede kendimi kötü biriymis gibi hissediyorum:/

• tabi ki gider sen evdesin o eğleniyor sadece sana yoğunlaşasını istiyorsun

• Son birsey daha sorcam.mesaj attiginda nasil bi tavir sergilemeliyim?

Kızlar Ne Diyor 6

• Sen o kızı al, bir eve kapat bakalım öyle mi rahatlarsın?

0|0
    0|1
    • Ya ben cikmasin demiyorum ki ciksin gezsin tozsun eğlensin diyorum ama kötü hissediyorum iste

• Normal olan onun yaptığı, anormal olan senin yapmaman. Kız bi de kuzenleriyle çıkıyomuş. Erkek arkadaşlarıyla çıksa kriz geçirirdin, ağzından köpükler çıkardı herhalde.

Kızı alalım bir yere, havalandırmadan oksijen verelim, dışarda hava solumasına gerek yok?

• Valla olabilir :) simdiye kaar hic cikmadi erkek arkadaslariyla ama cikarsa yine böyle hissedicem hatta daha kötü hissedicem. napacagimi bilmiyorun

• doğal bir şey aynı şehirde olmamıza rağmen bana bile oluyordu :/

0|1
    0|0
  • aynısı bende de oluyop kıskanclık işte o ama sacma bi kıskanclık :)

0|1
    0|0
    • Kuzenlerinide mi kiskanyorum ya anlamadim gitti :)

• evet cinsiyet farkı varsa oluyo bende öyleyim :) söylemiyorum ama kendimi yiyorum :)

• Kimseyle eğlenmesin sadece benimle eğlensin istiyorum :)

• Senin adına sevindim :)

0|1
    0|0
  • bir şey sorcam ne kadar sıklıkla görüşüyorsunuz o yanına geliyor mu ?

0|1
    0|0
    • Ayda 1 en fazla 2 kez . yol parasi cok pahali tutuyo parami biriktirir biriktirmez gidiyorum yanina

• evet beni seviyorsan artık bazı şeyleri göze alma zamanın geldi benim içim bir şey yap ve gel dedi

• Valla ne desem bilemedim. eger annenlere yalan söyleyip gidebiliyosan git derim ya da sevgiline onu sevdigini bi sekilde göster

• Basbaya kıskançlık nasıl değil ya?

Hatta buna farklı birşey denecekse bencillik sen diyorsun ki '' BAŞKALARIYLA EĞLENMESİN''..

Yani onun hayatında benden başka kimse olmasım demek gibi birşey..

Ve bu iyi bir tavır değil..

Sen onun için geçicisin yani demek istediğim bir gün ayrılırsanız eğer biter ve irtibat kalmaz

Ama arkadaşlar kuzeni ''KALICI'' dır hele de kuzeni sonuçta akrabası istese de ondan kopamaz..

0|0
    0|0
    • Biliyo musun dün tam tersin söyledi bana. onlar gecici sen kalicisin dedi. Bencillik oldugunu bende biliyorum ama engel olamiyorum iste. Bundan sonra hicbiryere gitmicem sen git desen bile gitmicem dedi.

• Ins haksiz cikarsin

• sanmıyorum ama inş.

Erkekler Ne Diyor 5

• Ya gerçekten acıyorum. Nasıl ayrı şehirdeki birisiyle birlikte olabiliyorsunuz. Hadi birliktesin seviyorum nasıl diyebiliyorsun? Birlikte olduğun biri başka şehire gider bir süre , o başka. Ama aklım almıyor. Böyle ilişki olmaz. Sevgilin dışarı çıkınca nasıl kötü hissedersin. Evdemi yaşayacak o kız? 18 Yaşındasın bırak ilişkiyi aşkı dostum gençliğini yaşa. Sosyal aktiviteler yap gez dolaş bekar hayatı yaşa. Emin ol ileride çok sıkıntı çekersin böyle gidersen.

0|1
    0|0
    • Valla bende diyodum uzaktan iliski olmaz diye ama oluyormus ögrendim. Gercekten seviyosan öyle bi oluyo ki. Zorluklari cok ama gercekten seviyorum. birak iliskiyi diyosun bu saatten sonra nasil birakayim? Birakmamda zaten

• Birlikteliğin en büyük düşmanı, senden daha donanımlı birinin daha olduğunu bilmek. Sanıyorum endişen bu yönde.

0|1
    0|0
    • Kuzenleriyle cikincada kötü hissediyorum :( ona güveniyorum ama yinede birseylerden korkuyorum birseylere üzülüyorum :/

• Belki böyle hayal etmiyordun. Yani, bu kadın pek eğlenmeyi sevmez. Benzeri bir eğlence anlayışı yoktur, gibi bir beklentinin sonrasında böyle bir netice alman da üzüyor olabilir seni. Hah, bir de seviyorsan, bu gerçeği bir şekilde kapatıyor olman, seni bu anlamlandıramadığın duygulara sürükler.

• Sanirim haklisin.Farkli sehirlerde olmamizinda etkisi var diye düsünüyorum. Napicagimi hic bilmiyorum ya off

• ayynıııı ben işte :D

0|1
    0|0
  • bencilsin dostum empati yap bence:)

0|1
    0|0
    • Biluyorum bencilim ama engel olamiyorum kendime :)

• pisliğiniz ve aşk ınız hiç bitmesin inş bro:D

• Aminn diyorum ve susuyorum :D

• Başka erkeklerle eğlenmesinden korkuyorsun.

0|1
    0|0
Yükleniyor...