Fenerbahçe'yi tutan kız sayısı neden az?

Niye tutmuyorsunuz ne kadar kız tanıdıysam ya bjkli ya gsli. fbli cok az var la gelinde biraz şenlenelim bu ne?

0|0
16|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 15

• Fenerbahçeliyim

2|4
    2|3
  • Fenerbahçeliyim <3

2|1
    2|2
  • bjkliyim ama bjkli olmasam fbli olurdum herhalde. fb gsye göre daha bir holiganmış gibi geliyor futbolda holiganlığı seviyore :D :D

0|3
    1|2
  • Nasil az ya biz neciyiz burada ! :))

1|4
    2|2
  • Öyle bişey yok düşünen salaktır yok kızlar feneri tutar yok erkekler feneri tutar düşünceye bak ne saçma
    Türkiyenin en büyük takımını tutuyorum bazı taraftarlar gibi kupa için tutmuyorum fenerbahçeyi türkiyenin en büyük şerefli takımı gurur duyuyorum

0|0
    0|0
  • nasıl az yaa ben çok tanıyorum :D bunlardan biri de BENİM :D

1|2
    0|2
  • Böyle şerefli bir takımı herkes tutamaz da ondan 😉👍

2|3
    1|2
    • Yoksa farkla yenildikleri için, gururlarına yediremedikleri için mi oluyor bunlar? Başarısı çekilemeyen tek takım Fenerbahçe. Bunu burada sanki çok güzel bir örnekmiş gibi yazmanızda gerçekten ayrı bir durum.

• Yorumları baştan aşağı oku 15'e yakın yorumumda şike kelimesinin 1 kere geçtiğini göreceksin, kimin küfür bazlı yorum yaptığını bir kez daha göreceksin. Bu mesajdan sonra tekrardan mesaj yazmadığımı görünce senin gibi aciz, aklı olmadan fikri olan biri ile daha fazla saçma sapan muhabbetler etmeyeceğimi de göreceksiniz. B. okunla gülle oyna. İstersen 40 sayfa etiketle sana değmez. Evet korkup kaçtım, he he tamam :)

• Evet yorumlar okununca kimin ilk başta küfür edip sınırları aştığı göze çarpıyor zaten. Kalitesiz insanın kalitesiz konuşmaları bunlar. Neyse bb.

• fenerbahçeliyim , nazar değmesin diye söylemiyoruz :)

0|2
    2|3
  • Fenerbahceliyim. Az ve öz olsun ;)

2|2
    1|1
  • eskiden fenerliydim artık milli

1|1
    0|1
  • GALATASARAY varken fenevbahçeyi tutmak; Burcu Esmersoy dururken Bülent Ersoy'a aşık olmak gibi bişey 😌

0|2
    5|4
  • Fenerbahce<3

1|2
    1|1
  • burdayiz yaahu😃

0|0
    0|0
  • Daha önceden Fenerbahçeliydim şu an takım tutmuyorum. Bilemicem sebebini :D

0|0
    1|2
  • Biz bize yeteriz gerek yok. Ölümüne FENERBAHÇE

2|2
    2|1

Erkekler Ne Diyor 7

• Şunu unutmayin ; TÜRKIYEDIR GALATASARAY!!

3|2
    4|6
  • Fenerbahçe taraftarlıgı her önüne gelenin yapabilceği bişey değil... Fenerbahçe taraftarlıgı bukelamunlugu kabul görmez

1|1
    0|0
  • Geçen sezon cezalı maçlarda hangi statları bayanlar doldurdu hangileri boş kaldı ortada.

2|0
    0|1
  • Erkektede kizdada gs taraftari daha cok dunya takip edilen 5. Takimdir galatasaray :)

0|0
    3|1
  • karaktere bakıyolar

0|0
    3|0
  • Fenerbahçeli kız candır.

1|0
    0|0
  • Benimde tam tersine fenerli kız tanıyorum hep

1|0
    1|1
Yükleniyor...