Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Fenerbahçe'yi diğer takımlara göre daha çok koruduğunu düşünüyormusunuz?

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Fenerbahçe'yi diğer takımlara göre daha çok koruduğunu düşünüyormusunuz?

• Evet Düşünüyorum
    50% (2)41% (7)43% (9)Oy Ver
  • Hayır Düşünmüyorum
    50% (2)59% (10)57% (12)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Adam fenerli korur tabi diyen beyin özürlüleri unutmayın bu soruşturmayı açan zekeriye özde gsli fanatik maçlara gider kongre üyesi locası var seviyesizin

0|1
    0|0
  • erodogana dair hic bursey dusunmuyorum

1|0
    0|3
  • Evet Düşünüyorum

0|1
    1|2
  • Evet Düşünüyorum

0|1
    1|2
  • 3 Temmuz sürecinde erdoğan hiç desteklemedi erdoğan fenerbahceyi , cemaatin yaptığıda açık belli olmasına rağmen , ortada delil yok ama algı olusturuldu , emenikenin var denilen ama gerçekte olmayan para sayma görüntüleri yayınlanmadı, spor mahkemesi yerine özel yetkili terör mahkemesinin yargılamasına hiç ses çıkarmadı , erdoğan fenerliymiş sözde, Erdogan yüzünden yargılandık 3 yıl avrupa kuapsına gidemedik , cemaati o şımarttı , yalan olduğunu bile bile feneri uçurumdan yuvarlanmasına ses çıkarmadı

1|1
    0|3
    • Ne alaka?

• digitürk bile 34. dakikada sesi kesiyordu maç sırasında , sen protestoları bilmiyorsun ,3 temmuzu da istikrar için akpye oy verdim ama keşke vermez olaydım diyen fenerbahce tv de eski fenerli futbolcuların konuşmalarını bilmiyorsun , ne desem hükümet yanlısı dışardan duyduğun duyumlarla gideceksin , okudugun medya gruplarında eleştriel haber olmamasıyla bilmemen doğal , güllük gülüstanlık sanıyorsun herşey
      https://www.youtube.com/watch?v=b4grBcIGaQk
      34. dakika videosu sana , diğütürk izliyorsan sahanın sesini alıyorlardı o dakikakalarda, transfer haberi söylemiyorum , direk kadıköyden canlı taze bilgiler

• https://www.youtube.com/watch?v=Pb7B1mx512M
      bak bu videoyuda izle , kaç defa saha kapatma cezası aldı fenerbahce tff tarafından hükümet rahatsız oluyor diye

Erkekler Ne Diyor 12

• feneri koruyo mu? Ulan gözünüzü açın mk sırf fenerin yanında olmasın diye gs ve bjkye stat yaptı bjk ve ts ye oyuncu almaları için milyonlarca dolar para akıttı. Dalga mı geçiyosun yoksa ciddi miisin bu soruda? Hangi takımın başkanı aylarca tutuklu kaldı? böyle kayırıyosa aman ellemesin

2|0
    0|2
  • saçma saçma konuşma Fenerbahçe yi korumak istese Aziz yıldırımın kongredeki banka kuracağız acıklamasından sonra cıkıp nasıl kuruyorsun falan diye tepki vermezdii...
    Gs nin spk oyunlarına göz yummazdı vergi aflarını getirmezdi hooopp orda dur Fenerbahçe bu kadar vergi oduyor sana vergi affı yok derdi... Gs ye beleşe stad hediye etmezdi
    Beşiktaşın inonuyu yapmasına yol açmazdı... Beşiktaşın inonunun arkasındaki araziyi beleşe almasını sağlamazdı...
    Fenerbahçeyi korusaydı bu cok onemli Fenerbahçe koleji arazisini eğitim verilen yerin kiralamasını yeniler klubun orda kalmasına ımkan sağlardı ama ne yaptı kolej arazini satılığa cıkardı ve ihale şartnamesinde Fenerbahçe eğitim kurumları arazide işkalci konumundadır yazdırdı.. İhale bedeli 40 milyon tl iken iptal edip bedelip 70 milyon tl ye cıkarttırdı.. Fenerbahçe gidip kolej arazisini satın aldı...
    Kenan evren lisesi arazisi için klüpten 3 okul ve 1 spor salonu istedi isteklerı yapıldı ama hala kolej arazısını teslim etmedi bu süreçte Gs nin vergi borcunda 2. perde ortaya cıktı tüm gs kadrosunu sarayına kabul etti topculerle birlikte... Diğer tarafta fikret ormanın bodrumda otel insaatının devamına izin verdi...
    Futbol a sıyaset karışmasın dedi durdu ama ts nin mafya lideri başkanı iho yu dibinden eksık etmedi...
    Yeniden yargılama başladı beraat kararının cıkacagını bılıyordu ve mahkemeyı secimler sonrasına bıraktırdı oy kaybetmesin dıye
    Ts nin deplasmandaki maçına soyunma odasına kadar giderken
    Fenerbahçe nin yarı final mücadelesinde uefa da hiç bir maçına gitmedi

bana masal okuma

1|1
    0|1
  • Feneri ve beşiktaşı korumuyor. kime stat yaptıysa ve vergi borçlarını affettiyse onu daha çok koruyor.

1|1
    1|1
  • Evet dusunuyorum.

0|0
    1|0
  • Bir Beşiktaşlı olarak düsünmüyorum. Fenerin zaten güçlü derin bir lobisi var. Her takim bu süreçi bu kadar az etkilenerek atlatamazdı.

0|1
    0|1
  • Şike davası başladığında azizden veya cemaatten korkularına meclisten jet hızıyla yasa teklifi geçirdiler iike yasasını. Bu bile açıklıyor

0|0
    0|0
  • Korusa 3 temmuz yasanmazdi.

3|0
    0|1
  • O adamın ne yaptığını daha anlayabilmiş değilim.

0|0
    0|0
  • aziz kendisi açıkladı. başbakan bize çok yardımcı oldu dedi 3 temmuz sürecinde.

0|0
    1|0
  • Galatasaraya stat yapıp vergi borcunu sildi

0|0
    0|0
  • Hayır Düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • Zaten yaptıkları ortada fenerbahçeden başka takımda tutması ona yakışmaz :):)

0|0
    0|0
Yükleniyor...