Sporda verimli sonuç ne zaman almaya başlanır? dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

arkadaşlar Nisan ayı itibariyle spora yazıldım. Kilo problemim yok olması gereken aralıktayım ama basen ve göbek yanlarım sıkı değil sıkılaşmak için kayıt oldum açıkcası. Ne zaman gözle görülür sıkılık elde etmeye başlarım? üç ay içinde sonuç vermeye başlar mı basen bölgesinde? birde bacaklarım kaslı kaslı görünsün istemiyorum uzun kaslar çalıssın istiyorum sadece nelere dikkat etmeliyim?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• 3 ay ufak tefek değişimler için başlangıçta iyi bir süre. Kilo problemi yoksa yine de şekerdir, basit karbonhidrattır, trans ve doymamış yağlardır bunlardan uzak durmak lazım. En az kilonun 30'da 1'i kadar su içmek önemli. Bunun dışında biraz daha proteine ağırlık vermek gerekiyor. Göbek yanı ve basen bölgesini sıkılaştırmak için özellikle oblik ve abdüktör bölge kaslarına yoğunlaşman lazım. Bacaklarda uzun kasları çalıştırmak için ise yapacağın press hareketlerinin pozitifini (yani zorlandığın kısım) seri bir şekilde gerçekleştirmen faydalı olur.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• 2 ay da gözle görülür değişiklik olur sıkı tutarsan

1|0
    0|0
  • İyi bir antrenman programiyla ve protein ağırlıklı beslenip yağ seker undan uzak durarak

1|0
    0|0
  • 3 ay 😊😊😊

1|0
    0|0
  • Hangi kasin nasil calisacagini hocana sor ama 1.5 aydan once kendini bellli etmez.

0|0
    0|0
  • Bir tek ben alamam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• düzenli yaparsan 2-3 ay içinde gözle görülür gelişme sağlarsın ama hoca eşliğinde yap ve beslenmene çok dikkat et

1|0
    0|0
  • Düzenli yap

0|0
    0|0
Yükleniyor...