Ayağım çok büyük kızların yanında huylanıyorum

Merhabalar ,

Hep kafama takılan bir sorudur ben 18 yaşındayım ve 44-45 numara ayakkabı giyiyorum.

Corapsız olarak pek estetik değil :)

Ayağımın ederi 45 olur biraz daha büyüyüp tam .

Rahatsız oluyorum açıkcası boyum 185 felan

Diyebilirsiniz boyun uzunmuş o kadar olsun feln yalnız yaz gunu corapsız gezemıyorum yeri geliyor insanların yan ında cıkaramıyorum . Hoş değil bence

SORUM ŞU : KIZLAR bu durumu takıntı yapar mı ? Birlikte olacagınız kısının ayakları PALETGİBİ :D olsa hosunuza gıtmez mı ?

Sizi ondan sogutabilirmi ?

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• bende küçük ayaklı erkekleri beğenmiyorum kız gibi ne öyle :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Hahah :D

Seven insan takıntı yapmaz kardeş.

Rahat ol sen. :))

Boyun da uzunmuş. Evli barklı basketçileri düşün mesela.

Eşleri sevgilileri onların ayağını takıntı yapmıyordur emin ol.

0|1
    0|0
  • ayağından banane :) kalbi güzel olsun arkadaşımmm

0|1
    0|0
    • Bilmem bazı kızlar dıs gorunuse onem verir en ufak şeylere takılırlar cogunlugun fıkrını ogrenme kıstıyorum

• dış görünüşe önem veren kızla ilgilenme sende. seni sen oldğun için sevsin. sen i dış güzelliğin için seven bi kız ilerde Allah korusun sana bişe olsa görsel bakımdan seni istemez bence. şahsi düşüncem bu. ama seni seven ise umursamaz. benim sevdiğim çocuğun 3 parmağı yok mesela ama ben onun adamlığını seviyorum. beni koruyup koolamasını bana bakıpta gülümseyişini yanımda çocuk gibi mutlu oluşunu seviyorum...

• bir cevapta 81 boy ve 37 numara byla alakası yok diyor da onda bence sorun war kendine pay biçmesin :D mankenler neden 40 41 gibi numaralar veya özel kalıp yaptırıyor :D

saçmalamış. sorun etme seviyorsa seni ayakların önemsizkalır

0|0
    0|0
  • Benim erkek arkadaşımında kocaman ayakları ama 45 filan giydiğini filan söylemişti oda ama beni rahatsız etmedı aksine boyuda uzun çünkü boyu uzun olup küçük ayagı olsa garip olurdu :D

0|1
    0|0
  • Boyla alakası yok bende 1.81 boydayım ayaklarım 37 numara :D

0|0
    0|0
  • Ayak en son ilgilendiğim organdır, ayağa gelene kadar oho.

0|0
    0|0
  • ya kardeşim soru saçma ya bi ayak yüzünden soğukluk niye olsun mesela çağatay ulusoyun ayaklarıda büyük ama herkez hayran yani ayaklarına bakmıyo severken kimse :))

0|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 5

• Benim ayaklarda senin gibi boşuna kafana takma boşver bizimkilerden daha büyük ayaklara sahip insanlar var. Hatta benim orta okul arkadaşım biraz daha gayret ederse özel yapım ayakkabı giymek zorunda kalacak. 46-47 giyiyor ama ilk defa gören direk 50 en az diyorlar :D hiçte sıkıntı yapmadı kendine

0|0
    0|0
  • benim de ayağım büyük ama kız arkadaşımın pek taktığını sanmıyorum :D yoksa takıyo mudur ?

0|0
    0|0
  • Bebek mezarı gibi yani? :D

0|0
    0|0
    • Hahaha yapma bro :) Saten benım ayaklar hep oyle denıyor :D sınıfta felan yanımdakı cocuklar hobit gibi :D

• Bişey olmaz be usta dert etme sen :)

• Sanırım 44 numaraya büyük deyip dalga geçiyorsunuz 13 yaşındaki kardeşimin ayağı 48 numara hersenede büyüyor o ne yapsın?

0|0
    0|0
    • bende 13 yasindayim ve kiz olmama ragmen 39 numara zor oluyo yani normal bisey ama daha da buyur diye korkuyorum parmak yapim bozuk o yuzden care olmadigi icin razi olcaksin haline

• Sıkma canını kanka :) link

0|0
    0|0
Yükleniyor...