Neden o takımı tutuyorsun ?

herkesin desteklediği bir takım vardır elbet peki siz neden o takımı destekliyorsunuz ?

• Büyüklerimizden Gördük
    24% (15)26% (11)25% (26)Oy Ver
  • Şehrimin Takımı
    2% (1)19% (8)9% (9)Oy Ver
  • En iyileri iyi tanırım
    32% (20)12% (5)24% (25)Oy Ver
  • Sadece seviyorum
    42% (26)43% (18)42% (44)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
21|35

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 20

• Okulumun sırasındaaaa

Gecenin bir yarısındaaa

Ölüm kalım arasında, aklım

Beyazında karasında.

Beşiktaşım senin için

Yakarım bu dünyayı

engel olamaz kimse, kartal

Yüreğimde sevdana.

Demis ustam ayni duygulari paylasiyorrum

0|0
    0|0
  • ßen Galatasaraylıyım hemde baya koyuu

Hani derler ya aşk nedir diye karşılıksız sevgidir bence aşk en ana teması bu Galatasarayda benim için öyle .. Bide şöyle diyenler var elbet hadi canım üç beş kişi bir topun peşinden koşturuyor işde ne anlıyosun bilmem belki zevk hobi ne biliyim bence romantik bir filmden bile daha eğlenceli gelebiliyor galatasarayın maçlar (istisnalar hariç tabi :D) İşde öyle önce tarihine sonra renklerine oyuncularına maçlarına aşık oldum :) Vee böylede devam ediyor..

0|0
    0|0
  • Küçüklüğümden beri Beşiktaş lıyım neden bilmiyorum o takımla başladım o takımla ilerliyorum birde Beşiktaş ta kara kartal olması diğer bir nedenim kartalları çok severim ve kendimle bağdaşlaştırırım kartallar yalnız daima en zirvede dikkatli ve keskin bakışlı olurlar kartalın bu yönleri ile kendimi tanıtmış oldum :) En Büyük Aşk BeşiktAŞK yeterlidir sanırım :)

0|0
    0|0
  • deniz topumun uzerındekı renkler sagolsun ve dayımın oglunun fenerbahceyı benımsetmesııı ozamanlarr fener vardı aydınlatacak :)

0|0
    0|0
  • Cimbombom aşkı bir başka, her nefeste daha da fazla,

Kimse için atmadı bu kalp, bir tek sana,

SARI -KIRMIZI armanaa !

0|1
    0|0
  • fenerbahceyı desteklıyorum Atatürk ün takımı olduğu için

1|0
    0|0
  • GALATASARAYLI olunmaz GALATASARAYLI doğulur .

0|1
    1|0
  • fenerbahçeliyim derken gurur duyuyorum,oyüzden Fenerbahçeliyim;)

0|0
    1|0
  • Babam tuttuğu için.

0|0
    0|0
  • Kendimi bildim bileli Galatasaray'lıyım. İyiki de öyle . yenıldıgı tek bi maçta bile pişman olmadım . Aslanlar gibi Aslanların yanındayım :)

0|0
    1|0
  • Sadece seviyorum

0|0
    0|0
  • bilmem..

kendimi bildim bileli Galatasaraylıyım <3

0|1
    1|0
  • Küçük yaşlardan bu zamana kadar GALATASARAY bildim sadeceee :D

0|0
    0|0
  • biri de neden takım tutmuyorsun desin!:))

ama Türkiye maçlarında tabi ki ülkemizin destekçisiyim:)

0|0
    1|1
  • Genelde bir çok şey için açıklamam "sadece seviyorum/sadece istiyorum."

0|0
    0|0
  • Sempatim var fenerbahçeye

0|0
    0|0
  • Gasol&Kobe sevdası.

0|0
    0|0
  • Gerçek takım ve taraftar ruhu Galatasaray'da da, ondan.

0|0
    1|0
  • kökenimiz trabzon

0|0
    1|0
  • Hiç düşünmedim :))

0|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 35

• Okulumun sırasındaaaa

Gecenin bir yarısındaaa

Ölüm kalım arasında, aklım

Beyazında karasında.

Beşiktaşım senin için

Yakarım bu dünyayı

engel olamaz kimse, kartal

Yüreğimde sevdana.

1|0
    0|0
  • gönül bu fenerbahce kondu bir kere insan iliskilerinde husranlara ragmen asklar unutulmazdir fenerbahcede aynen öyle :)

0|2
    3|1
  • GALATASARAY AVRUPA FATIHI YENMEDIĞİMİZ TAKIM KALDIMI BU MAÇLARI İZLEYEREK BÜYÜDÜM BEN GURUR DUYARAK RENKLERİNE AŞIK OLDUK Bİ KERE ÖLÜMÜNE SEVDİK BİTMEZ BU SEVDA ...

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe büyüklüğü,ne şampiyonluk büyüklüğü ne de kupa büyüklüğüdür. Onun büyüklüğü, başka bir büyüklüktür işte, adı konamaz. İslam çupi

işte bu yüzden fenerbahçeliyiz. Türkiyedir Fenerbahçe !

0|0
    0|0
  • KOCAELİSPOR'u destekliyorum,yaşadığım şehrin takımı olması desteklemem için yeterli bir nedendir ama asıl desteklememin sebebi daha çocuk yaşlarımda babam tarafından boynuma kocaelispor atkısının takılıp maçlara götürmesiyle başladı.O zamandan bu zamana hep kocaelisporu destekledim ve desteklemekteyim.

0|0
    1|0
  • En iyi o olduğu için . ( Fenerbahçe )

0|1
    3|1
  • Rahmetli Dedem, G.Saray kongre üyesi idi. Benim hikaye böyle başladı. Yoksa babam F.Bahçe'li, keza kardeşimde öyle. Ablamla ben G.Saray :)

0|0
    0|0
  • Sadece sevdiğimden. Fanatik bir taraftar da değilim zaten..

0|0
    0|0
  • Şehrimin takımı

GENÇLERBİRLİĞİ SK

0|0
    1|0
  • Beşiktaş'ı tutuyorum ve bu sonsuza kadar devam edecek. Hiç bir kız hiç bir insan onun yerine geçemeyecek. Beşiktaş aşktır, Beşiktaş şereftir! Beşiktaş hayattır!

0|0
    0|0
  • sevyorum taraftar kitlesi bana daha yakın

0|0
    1|0
  • Başka takımları hiç düşünmemiştim

0|0
    1|0
  • D: Sadece seviyorum

tutku

asalet

VEFA

0|0
    0|0
  • galatasaraylıyım çok şükür.dedem sağolsun...

0|0
    1|0
  • biz babadan böyle gördük :) Hep Cimbomluyduk.. ŞAmpiyonduk sevinçliydik.. iyiydik yani :)) İşte Ondan Galatasaraylı olduk

0|0
    1|0
  • aklımın ermeye başladığı 5-6'lı yaşlarım Beşiktaş'ın efsane olduğu yıllarmış.

0|0
    1|0
  • inanki bilmiyorum.Bjk nedir ne değildir hiç bir bilgim yok ama Bjk liyim diyorum işte anla..

3|0
    2|1
    • Sadece Seviyorsun yani :)

• yok sevmiyorumda bir kez bile 90 dakikamı ayırıp maçını izlemişliğim yoktur...Ama Siyah ve Beyaz renklere karşı zaafım var ondandır belki :)

• belki erkek eşine bir kere seni seviyorum der ama Galatasaray için her gün seni seviyorum diyebilirim

0|0
    0|0
  • her zaman kaliteli renkleride çok hoş kimsenin çekemediği ama kimseyi tklemeyen takım türkiyede tek

0|0
    1|0
  • halkin takımı oldugu ıcın ve her türlu zulme karsı ayakta kaldgı ıcın ve kurtulus savası zamanında dusman orduları takımlarına ders verdıgı ıcın ve ordu ıcın sılah kacırdıgı ıcın FENERBAHÇE

0|0
    1|0
  • belki tuhaf gelecek ama daha neyin ne olduğunu bilmediğimiz çocukluğumuzda bana sormuşlar, hangi takımı tutuyorsun? bende direk feney demişim, o günden sonra hep fenerliyim, iyikide FENERBAHÇE liyim

0|0
    1|0
  • Nüfusun %70i adına cevaplıyorum. Babam tuttuğu için...

0|0
    1|0
  • Rahmetli babamda Galatasaraylıydı bende Galatasaraylıyım. Kendimi bildim bileli Galatasaray'ı tutuyorum;)

Rahmetli Metin Oktay'ın bir sözü aklıma geldi;

"Bence Galatasaraylılık din gibi, mezhep gibi yerleşmiş, köklü bir inançtır!"

0|0
    1|0
  • cocuklugumdan itibaren gönül verip sevmişim BEŞİKTAŞ'ımı !

1|0
    0|0
  • herkes kendi takımlarını tutsun.

0|0
    0|0
  • çarşıdan dolayı bjk yi tututyorum

1|0
    0|0
  • Sadece seviyorum ,

0|0
    0|0
  • bebekken fener formasını giydirip resimler çekmişler.. şimdi döneklik edemem mecbur :d

0|0
    0|0
  • babadan geçme

0|0
    1|0
  • biz babadan böyle gördük:D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5
Yükleniyor...