İyi bir fitness hocası nasıl bulabilirim?

Hangi kriterlere göre seçmeliyim? Daha önceki fitness hocam beni yanlış yönlendirdi. Göbek yağlarımı eriteceğim derken kas oldu, bacaklarım leylek gibi oldu.

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• ben yardımcı olabilirim istersen. prof. body antrenörüyüm.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Deneme süreleri olan spor salonlarını tercih edebilirsin. Burada spor hocalarının yeterliliğini kendi değerlendiremene tabi tutabilirsin. Çoğu hoca ne yazıkki internet üzerinden belli başlı programları yazıp bunları uygulatıyor. Çoğunun anatomi bilgisi çok kısıtlı. Herkesin vucüduna göre program yapılması lazım. Bu konuda iletişim kopukluğu da beklenmedik sonuçlara yol açabilir.

0|0
    0|0
  • Arkadasım anternörler malesefki iki sene spor yapıp veya bis üre spor yapmış ve belge almış insanlar oluor genelde salonlarda kusura bakmasınlar bende antrenörlük yapıyorum ama bencede aynı coğu antrenörün beslenmeyle ve anotomiyle ile ilgisi bile vok düşük proteinli beslenmeyi veya öğrendikleri iki üç yiyeceği söyleyip dururlar ben beslenme okuyorum gerçekten bazılarını dinleyince söylediklerini doğru sanıyolar üzülüyorum hem yardımcı oldukları insanlara hemde kendişerine o yuzden dikkatli seçmen lazım hem insan anotmüsini iyi bilen ona göre proglam yazabilcrk höde nasıl besleneceğine dahil iyi bir uygulama hazırlayan bir insan olmaısna özen göster

0|0
    0|0
  • Taytini giy gel bana sana özel programm uyguluycam gel hele gel

0|0
    0|0
  • Daha çok vererek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...