Karin ve kol kası yapmak?

Arkadaslar kilo olarak idealin altindayim vucut yag oranim cok dusuk hatta minimum seviyenin altinda gobegim filan yok dumduz ama ben kasli ve sert olsun istiyorum daha sıkı kolay gobek olusmuyucak bir yapida protein agirlikli besleniyorum ama sporcu bir arkadasim karbonhidrata ihtiyacin var yoksa var olan kaslarida eritirsin dedi bunun icin ek olarak tahin pekmez ve helva yiyorum dogrumu yapiyorum bilmiyorum ne kadar surede olusur bu kaslar ve kas artisi kilo artisina neden olurmu

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Sadece protein ağırlıklı beslenmek de yanlış. Çünkü yetersiz karbonhidrat hatta yap alımı proteinlerin karaciğerde dönüştürülüp enerji kaynağı veya depo besin olarak kullanılmasına yol açar. Antrenmandan önce bir tabak makarna yemek mesela karbonhidrat depolarını doldurur. Spordan sonra da proteinin yanında hemen kaslara gidecek hızlı emilen karbonhidratları tercih edebilirsin.

Kilon boyuna göre oldukça düşük. Tahin ve pekmez doğal ise oldukça faydalı besinler ama basit karbonhidrat içeriyorlar. Kişiden kişiye değişmekle birlikte aşırı alınmadığı sürece vücutta problem çıkartmayabilirler. Sabah tam buğday ekmeğinin üzerine sürülerek yenilebilir.

0|0
    0|0
    • Once yemek yiyorum. sonra spor yapiyorum 1 saat sonea filan en az sonrada sut filan iciyorum. mesela karbonhidrat aliyorum yemekte mesela ekmek yiyorum. yemek yoyemiyorum cok fazla ekmekte cok tuketen biri degilim ama turune gore hergun degisik borseyler yemeye calisiyorum cavdar misir ekmegi yagsiz kepekli pogaca mesela kendim. yapiyorum yulaf kepegi ile yapilan ekmekler ya da

• Çok da fazla hamurişi tüketmeni önermem. Ekmek olarak ise tam buğday ekmeğini tavsiye ederim. Antrenman öncesi de süt içmek hem gaz yapar hem de uykuyu getirebilir.

• boy kilo oranın kaç?

0|0
    0|0
    • Boyum 1.64 kilom 45

• zamanla olur ama kaslı kızlar erkeklerin fazla ilgisini çekmez vücut ölçülerin iyiyse bırak öyle kalsın

• Niyetim erkeklerin ilgisini cekmek degil zaten kendimi begendigim gibi olmak sagolun cevaplar icin iyi aksamlar

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...