Günün öğleden sonraki saatleri için saç modelleri neler?

dağınık bi şekilde topuz yapılmış saç mı yoksa düzleştirilmiş saç mı sizce daha iyidir ?

Günün öğleden sonraki saatleri için saç modelleri neler?

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• muhabbete bak çay demle :D

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 7

• Kıyafete Göre Deişirde Düzleştirilmiş Saç Daha Güzel Bence :)

0|0
    0|0
  • bu söyleyeceğimi mutlaka dinle.öğleden sonra saçlarını ören bayanların daha çekici kendine güveni tam ve etrafındaki erkeklerce daha çok etkileyici oldukları kanıtlanmış bir gerçek. sabah sa mutlaka fön çektirilmeli bu da önemli bir gerçek.tavsiyemi dinle huzura er.sormak istediğin soru olursa da bana muhakkak ulaş.

0|0
    0|0
  • Sabah uyandığında dağınık topuz

Öğlene doğru saclarini topla

Öğlen Örgü yaptır

Akşama doğru saçı başı dağıt

Gece de Saçını 3'e Vurdur

bence bunu uygula.

0|1
    0|0
  • gün içinde saç şeklini mi değiştiriyorsun doğalı hangisiyse öyle olsun bir yerinizde orjinali gibi kalsın be

0|0
    0|0
    • günün her saati için değiştiriyorum demedim demekki öğleden sonra dışarı çıkıyorum ki onu sordum

ayrıca bunun doğallık dışıyla hiç bialakası yok boya değil bişey değil sadece model soruyorum..iyi madem doğalı düz yatmak diye yanda yatma sen

• bir tavsiye de bulundum ciddiye alıp almamak sana kalmış ben sadece kıvırcık saçlı sandığım bir kızın 2 gün sonra düz saçlı olduğunu ondan 5 gün sonrada aslında sarı olan saçlarının siyah olduğunu öğrenmek hoşuma gitmiyor

• ciddiye alıncak bi tavsiye olsaydı ciddiye alırdım..

• Brunch'a gidelim mi yarın ordan nişantaşına cafeye oradan da akşam üstü balık yemeye sarıyere gideriz bu ne la :))

0|0
    0|0
  • bu ne. yenimi cıktı. :)

0|0
    0|0
  • nasiiiiii

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• dağınık topuz her ortama her saate uyar.

0|0
    0|0
  • günün saatine göre sac secilmez

0|1
    0|0
  • saclarin uzunsa eger :) saclarini topla az yukari dogru , ondan sonra hafif kabarikli ör tamamdir günlük icin ;) cok zorlamana gerek yok ki

0|0
    0|0
  • Saçını yandan bağla ama aşağıdan olsun sonra saçlarını ör onuda bağladıktan sonra saçını toplamak için kullandığın tokayı çıkart örgüyü hafif gevşet ;)

0|0
    0|0
  • link süperdir hergün yap.

0|0
    0|1
  • Burda saat önemli değil yer önemli.

0|0
    0|0
Yükleniyor...