Kızlar hoşlandığınızı nasıl belli edersiniz?

aradığım cevap klişe değil...hani insanın işte hayatımın kadını/ erkeği dediği bakışlarla karşılaşmıştır elbet...

Aynı ortamdasınız; aynı iş, aynı okul...

bir erkeğe duygularınızı açmakta zorlanıyorsunuz ve o da size karşı boş değil...

Zorlandığınız duygularınızı neler yaparak ifade edersiniz. ?

Biraz geyik yapalım bakalım kim kendini tanıyor :)

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• Böyle durumda her şeyi gözler anlatıyor.. ona odaklan ve gülümse.

0|1
    0|0
    • olmuyooor olmuyor :) ya dıcem suzme salak ama iş ortamında bakınca dişi aslan maaşallah :) ya biri var dıcem ama mutlaka bilirdim , ya da anladıgım kadarıyla benım butun herşeyimle esir olmam ı istiyor ama yemezler...sanırım kuralları olmayan bir oyun oynuyoruz farkında olmadan...ınsan cekınıyor ya şu ankı durumdan daha kotu olursa en azından bır arkadaslık var o bıle yetıyor bazen ama iş yerinde zor bu işler...

Kızlar Ne Diyor 4

• ben sürekli karsılastıgımızda gözlerine bakarak belli ederim

0|1
    0|0
    • ee baktın o da sana baktı :) ama arada anlamsız bir çekingenlik var...Srlin biraz daha yaratıcı gerçek senle ilgili cevap lütfen :)

• dokunmayı düşünmüyorum zatende :D niye ?

• herseyın farkında ve sana hayırda, demiyor bir sevgilisi de var ama arada bir seni de yokluyor :) olurda birgün bir yedeğe ihtiyacım olursa sen orda köşede bekle ben bir ara uğrarım diyor :))

• mal mal muhabbet kurmaya çalısırm bazısında belli etamameemye çalısırm normal arkmış gibi konusurum :D

0|0
    0|0
    • o da sana aynısını yaptı mal mal konustunuz hatta sana bi de kahve ısmarladı ama sonuc aynı dunde aynısını yapmıstınız :)) biraz daha yaratıcı lütfen :))

• gözlerim herşeyi anlatır .

:D

1|1
    0|0
  • ilgi gösteririm anlasın diye :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...