Dengesiz erkek dengelenebilir mi?

diyelim ki sevgiliniz bir öyle bir böyle.yani bazen çok ilgili ,yardımcı,sevimli felan..sonra bir bakıyorsunuz telle ararsınız size geri dönmez.kaba konuşur,ilgisizdir.ne olduğunu anlamazsınız.sinirlenirsiniz .tepki gösterirsiniz ilşki krize girer.bu sefrde bunun için sizi suçlar.bitti dersiniz.bir bakarsınız ilanı aşklar eder.sonra yumuşarısınız barışırsınız.sonraa hopp yine saygısızlık ve kabalık eder.bu nasıl birşey? tamam uğraşılmaz bırak diyeceksiniz.ama çok aşık olduğunuz için biraz daha şans vermek istiyorsanız ne yapardınız soruyorum.fikri olan varsa buyrun? Dengesiz erkek dengelenebilir mi?

Güncellemeler:
yani ne yapmam gerekiyor.sadece aşk değil,aşık olması yeterli değil saygısınıda kazanabilmek için?
3 gün önce ayrıldım.bana emir kipi kullandı.çok sert konuştum ve bıraktım.acı çekiyorum ama yapıcak bişi yok

0|0
6|34

En İyi Erkek Görüşü

• . ben sana bir sır vereyim kardesim. sakın sana kötü konusmasına izin verme.

alıştırırsan gerisi gelecektir. her zaman alttan alan ve üzülen sen olursun. bende cok asabiyim ondan biliyorum.

1|1
    0|0
    • izin vermiyorum zaten.sonra krize giriyor ilşki,sonrada senin triplerin yüzünden böle oldu deyip hep üste çıkmaya çalışıyor.o noktada ne yapıcaz?

• şu aşagıdaki topik e söyle . klavye delikanlılıgı yapmasın. klavyenin kırılan tuşlarını monte edecem. karı gibi cevap atmayayım diye birde beni engellemiş.

Erkekler Ne Diyor 33

• Durup dururken dengesiz olmaz hiç bir insan. Bazen iş/okul bazen aile sorunu bazen geçmişten gelen izler, bazen karşılıklı olan başka sorunların dışa bu şekil vurumudur dengesizlik.

Çözümü doğru düzgün iletişimden geçer. Herkes de konuşarak anlaşamaz maalesef.

0|0
    0|0
  • Sen onu her şeye rağmen istiyorsan mücadele edeceksin Ona karşılık vereceksin, ne yapıyorsan sende aynından ona yapacaksın. Yoksa uğraşmaya değmez.

0|0
    0|0
  • Erkek veya Bayan farketmez,

Dengesiz ise dengeye getirecek kadar diğer tarafa ağırlık koyman gerekir.

Yani dengeye getirene kadar emek ve enerji harcaman gerekir.

Sonrası karşındaki kişinin ÖĞRENME ve DENGEDE KALMA isteği varmı.

İkiside varsa tamamdır. Ama yoksa kısa zamanda eski haline döner.

Deneme yap. Öğreniyormu diye. İkinciside Dengede kalmak isteği sözdemi - özdemi bunları anlaman lazım.

Bunları nasıl anlarım. Çok zor anlıyamam diyorsan hiç böyle birşeye kalkışma !

0|0
    0|0
  • denge siz se bu böylee gider ömrü boyunca ne yapsande değişmez sadece bir süre bunu saklayabilir ama elbet bi gün tekrar ortaya cıkar.

0|0
    0|0
  • aşık edebilirsen dengelenir kendiliğinden merak etme.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle dengeleyebilirsin. Kolay değil ama iyi anlaştığınız bir zamanda karşına alıp ciddi ciddi konuş. İlişkinizi bir düzene oturtmanız gerektiğini dile getirmelisin. Kolay değil. Sabır ve emek istiyor. Ama seviyorsan değer sonuna kadar çabala. Kaba sözler söylemesini vs dizginlemelisin.

0|0
    0|0
  • valla asla değişmez... kız ya da erkek olsun , dengesiz olan her daim dengesiz olarak kalıyor... sen ne kadar anlayışla ya da ne kadar ilgili yaklaşırsan yaklaş ona , onun asla ve asla bir yaptığıyla diğeri tutarlılık göstermiyor... benim başımda da dengesiz biri vardı ordan biliyorum... böyleleri aşkı da yıpratıyor emin ol...

0|0
    0|0
  • dengesizi dengelemek..asrın sorusu.. öncelikle ezilmemeye çalış.. ama çok katı da davranma.. yaşadığım tecrübeler gösteriyor ki en küçük bir rüşvet bile bir piskopatı yumuşatır.. evliyim ve dengemi ne zaman kaybetsem eşimin bi gülümsemesi beni yumuşatıyor.. bu seninde gülümsemeni gerektirmez.. neye zaafı varsa onu keşfetmelisin.. öpücük olabilir,elini tutmak olabilir.. daha fazla rüşvet isterse hemen ayrılıyorsun.. :):

0|0
    0|0
  • iyi yapmışsın.

0|0
    0|0
  • Saygısızlık yapanı alttan alıp yanlışlıkla yapmıştır diye düşünürsen bence hatalı olur.

Herkes senin gibi insan ve aklı var.

Bu şekilde davranıyorsa sevgisi saygısı o kadardır. Aslında öyle değil diye kendini yanıltma

0|0
    0|0
  • Hayırlısı olsun. Sen karar vermişsin, doğrusunu yapmışsındır. Hiç üzme kendini. Hayat kısa, bir de bunlarla uğraşılmaz.

0|0
    0|0
  • bir de şöyle düşün. bu adamın yaptıkları senin yaptıklarına tepki olabilir mi? yani farketmeden onun böyle davranmasına sebep olacak şeyler yapıyor olabilir misin? kızlar genelde suçu kendilerinde aramazlar. oysaki çok basit değişikliklerle ilişkiniz çok daha güzel bir noktaya gelebilir. bunun üzerinde bir düşün derim.

0|0
    0|0
    • hyr benimkiler onun yaptıklarına tepki oluyor genelde.yoksa gayet güzel gidicek ilşki ama hatasını asla kabul etmiyor ve beni suçluyor

• vallla ii bi kiz bunu yapar ama ugrasilir mi bilemem. tabi hamuru da ii olmalli erkegin yoksa bosa ugrasirsin

0|0
    0|0
  • Bu denge sorununa gelmeden önce, kadınların kaprisle cilve arasındaki farkı öğrenmesi gerekiyor. Kapris sorunu çözüldüğü zaman erkekte istenilen denge sağlanabilir bence.

0|0
    0|0
  • Bak erkeklerin en uzak durulması gerekenleri arasında ne yaptığı belli olmayan dengesiz tiplerdir, bu tür erkekleride kızlar nerden bulurlar anlamış değilim. Yani neyine vurulur aşık olursunuz? Diyelimki bununla evlndiniz, evli olduğunuzdada aynı huyları devam ederseki edecektir, nasıl mutlu olacaksınızki?

0|0
    0|0
    • çünki hem çok yakışıklı,hem karizmatik hem akıllı bir kızın arabileceği herşey var diyebilirim .tek kusuru aşırı dengesiz

• senin gibi yamyamları bulupta ne yapacaklar.

• tipine tükürdüğüm dengesizi sana kemik atan oldumu lan

• Dengelenmez.

0|0
    0|0
  • bu çocuk koç burcumu?

1|0
    0|0
    • başak.meslenin burç olduğunu sanmıyorum.ya kızlara güveni yok,önceki ilşkilerinden yara almış,kafayı çizmiş biraz..yada fazla egoist gibi geliyor

• benimki de öyle... kizlara karsi güveni yok, bir gün cok iyi ikinci gün berbat, bir gün güldürüyor ikinci gün aglatiyor...

• cok sabırlısınız siz ya valla sizin yerinizde olsam yuzlerine bakmazdım.

• Kadın milleti hakikatten çok detaycı. Neleri düşünüyorsunuz? Biraz sade düşünmeyi başarabilseniz biz erkekleri parmağınızda oynatacaksınız. Kaybetme korkusunu bi verebilsen. Bak nasıl dengeleniyor.

1|0
    0|0
    • aynen öyle... bas tekmeyi bak nasil kalbinde yer veriyor sana. Ama uygulamak zor tabi...

• Dengesiz bir insanı dengeye oturtmak, karaya oturan bir gemiyi el yordamı ile kurtarmaya uğraşmaktan daha zordur... Bırak gitsin. Mutluluğun hüsranlara, trajedilere dönüşür... Öyle bir insanı kendi himayen altına almamalısın...

0|0
    0|0
  • çok üzüldüm kardesim neyse o onun geri zekalılıgı. sen canını sıkma. sana kendini daha iyi hissettirecek bir başkası cıkacaktır karsına.

0|0
    0|0
  • Zor

0|0
    0|0
  • Bir insanın karakteri 18den sonra değişmez.sen çok acı çekersin bence.o elemanın dengesi düzelmez yani.

0|0
    0|0
  • "Dengesiz erkek dengelenebilir mi?"

malesef İNSAN arabanın rot balans ayarı değil ve dengelenemez, yada kendi istediği zaman dengelenir diyeyim.

0|0
    0|0
  • 7de neyse 70de o. Ben bunu bilirim...

0|0
    0|0
  • terazinin iki gözüde aynı tartar denge çubuğu kaybolmuşsa ne yapsan nafile

0|0
    0|0
  • yakışıklı,karizmatik, akıllı diyon, bırak biraz dengesiz olsun,dört dörtlük deyil kimse:))

0|0
    0|0
  • adam yakışıklıysa dengeleyemezsin

0|0
    0|0
  • basın nikahı yola gelmezse insan değiliim

0|0
    0|0
  • zamanla işler iyiye gitmez,daha da kötü olur.sanırım insanlar buna inanmak istemiyor.ama gerçek bu

0|0
    0|0
  • dengelenebilemez.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 6

• İmkansız değil. Aşıksın ona.. kırmak çok sert olmak istemiyosun di mi ya da olamıyorsun ? ama olmak zorundasın eger gerçekten saygısını kazanmak istiyorsan.. bir gun delir bagır çağır bak gör nasıl adam oluyor.. abimde böyleydi bir zamanlar yengem sağolsun böyle yaptı melek oldu melek.. tavrını koyucaksın gerektiğinde..

1|0
    0|0
    • evet bir kere öyle yaptım.kendine geldi:) eşeklik ettim falan dedi.sonra 1 hafta sonra yine eski haline döndü.

• yani dediğin gibi ben zaten yapı itibariyle öyle çok kaba konuşamıyorum.ama sürekli bunun ağzına mcmak gerekiyor sanırım.bu kızlar tarafından çok şımartıldığı için mi böyle acaba?

• Kesinlikle o yuzden.. Bak ben çok kızıyorum boyle arkadaşlarım da var çok kibarlar kaba konuşamıyorlar sonra üzülen onlar oluyorlar.. benimde kibar oldugum soylenir fakat yeri gelince kendini de değiştirmeli insan.. lütfen bunu başar.. kendini sakın ha ezdirme

• bir kadın sevdiği adam 485748784 kez şans verir kaybetmek istemez ama olmuyorsada zorlamanın mantığı ne ?

:D

0|1
    0|0
  • Dengesiz bir insandan denge bekleme. Onu olduğu gibi kabul etmelisin, aksi takdirde huylu huyundan vazgeçmez,yoruldugunla kalırsın sadece. Huy gercekten çok önemli, yüzü güzele bir günde, huyu güzele bin yılda doyulmazmış :))))

0|0
    0|0
  • dengelenmez bırak gitsn :)

0|0
    0|0
  • onu kendisinden başka kimse düzeltemez canım

0|0
    0|0
  • dengelenmez

kaç kurtar kendini

0|0
    0|0