Yüzmek boyu uzatır mı?

18 yaşındayım yüzmek boyu uzatır mı ve boyum tahminen ne kadar süre daha uzamaya devam eder şu an 1.63üm hedefim 1.70 falan olmak

Güncellemeler:
Ya ama benim asıl sorum yüzmek boyu uzatır mı?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• 1.70 olmam çok zor

0|0
    0|0
    • yuzmek boyu uzatirmi?

• Eğer kemik uçların kapanmadıysa , yüzmek boyunun uzamasını hızlandırabilir

Erkekler Ne Diyor 9

• Bir miktar faydası olur çok zor uzaması yüzmekten ziyade beslenme basketbol spor çok önemli ama kesinlikle düzenli beslenmenin daha çok faydası olacaktır :))

0|0
    0|0
  • o kadarda uzatmaz 1.66 gibi kalırsın

0|0
    0|0
  • Öyle bir uzatır ki askerliği bahriye olarak yaptım askerden önce 1.77 boyum vardı 15 ayda 1.86 oldum

0|0
    0|0
  • uzatır :)

0|0
    0|0
  • Bayanlar 18, erkekler 21 yaşlarına kadar fiziksel gelişim gösterir.

0|0
    0|0
    • Yüzmek boyu uzatirmi?

• @ghostrider22 Hocam hatun milimlik bir uzamadan bahsetmiyor 7 cm uzamak istiyor onun üzerine konuşuyoruz :D

• O uzamaz uzasada 3-4 cm

• Basketbol, Yüzmek uzatır başka bir şey yok ama vardır pek bilgim yok.

0|0
    0|0
  • uzatır yaş ve beslenmede önmli

0|0
    0|0
  • Evet beli bir yaşa kadar

0|0
    0|0
  • Pek bir fark olmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kesin bir kani yok ama yuzerken esneme hareketleri gerceklesir buyume evresinde uzamaya yardimci olur ama yetiskinlerde en fazla 1 2 cm uzama olur diye bir bilgim var

0|0
    0|0
    • 16, 17 yaşında ki bir kişi uzar mı peki? 18demi bitiyor

• boy uzamasi

• Normalde boy 16 yaşına kadar en verimli dönemini yaşar ve garantili olarak 16 yaşına kadar sürekli uzar. Ama bazı uzmanlar 20 yaşına kadar boyun uzadığını söylemektedir. Bu durum çocuğun genetik yapısına ve iskelet sistemine göre değişir. Ozelliklede ergenlik doneminde fazla artis gosterir ama dedigim gibi 20 22 yasina kadar elinden geleni yaparsan bikac cm daha atabilirsin :)

• Ben yüzerim. Boy 177

0|0
    0|0
    • yaa cok iyi kac ayda uzadi boyun

• Kulağa bir aşağıdan birde diğer kulağın hizasından kafanın etrafından dolaşarak ulaşırsın. Onu dedim

• ya hiçbişey anlamadim:D

• uzamassın ümitlendirme kendini

0|0
    0|0
  • Yüzmek boyu uzatır

0|0
    0|0
Yükleniyor...