Yanlış üstüne yanlış .. sonuç ?

3 yıllık ilişkinin ardından kızın saçmalıkları yüzünden ayrılıp sonra bi süre yapma etme dersiniz yanlış yapıyosun dersiniz... sonra baktınız olmuyo susarsınız aradan 2 ay geçer ve facenize girer olmadı mail hesabınıza girer.. gizli sorudan geri hesaplarınızı alırsınız... buda yetmiyo facede başka kız isimelriyle gelip aman orda gördüm tanışmak istiyorum aman burda gördüm muhabbet edelim mi ? niye yapar ki bunları ?

Güncellemeler:
ha unutmadan.. ayrılıgın 2 haftası başkasını bulan bi kızdan bahsediyoruz...!

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Kendini tokatlaya bilirsin gizli kullanici..

Kendinize gelin ve kendinize yakistirdiginiz insanlari bulun.. degerli zamaninizi boyle seylerle ugrasarak kaybetmeyin..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• denemek için seni bakalım gözün dışarda mı onu aldatacakmısın yoksa ona sadıkmı kalacaksın diye kontrol ediyor

0|0
    0|0
    • sebep :) kendi ihanet etti 3 yılın ardından 2. hafta başkasını bulan bi kız kendi gibi mi görmek ister herkesi ...

• hiç ibşe devam edeceniz

• tamam

• senin ne yaptığını ne durumda olduğunu merak etmiş olabilir takıntı haline getirmiştir

0|0
    0|0
  • aradığını bulamamış demekki kürkçü dükkanın etrafında dolaşıyor

0|0
    0|0
    • yazık.. çok emek vermiştim oysa...

• 2 ay oldu henüz o yüzden tam anlamıyla acım bitmedi sitemlerimde bundan sanırım.. ama haklısın sonuna kadar

• gelse acın biticek mi yaptıklarını sindirebilicekmsin böylesi daha iyi bnce zaman alışmayı da unutmayı da öğreticektir .

• Psikopat sorunlu kısılık

0|0
    0|0
    • kesinlikle... ama asıl önemli olan ben böyle bi manyak insanla 3 yılımı nasıl geçirdim ve hiç bişey görmedim... ulan sevmişim demek ki yazıklar olsun...

• İnsan aşık olunca yanlısları gozu gormez.Sana dıyecegım ıletısıme gecme ılgını cekme derdınde cevap alamadıkca sınır olacaktır

• yok zaten face girdi mail girdi şimdi de başka kız isimleriyle geliyo ama tınlamıyorum hiç.. susuyorum sadece

Erkekler Ne Diyor 2

• ayriliğin 2, haftasi başkasini buluyorsa sen hala nedn zaman kaybediyorsun arkadaşim

0|0
    0|0
  • ayrılıgın 2 haftası başkasını bulan bi kızdan bahsediyoruz

film burda bitmiş koy gtüne rahvan gitsin aga

0|0
    0|0
Yükleniyor...