Kızlar kendisini seven erkeği niye umursamaz ?

Bir kız kendisini sevdiğini bildiği erkeği neden umursamaz erkekle karşılaştığında suratına bakmaz hep kaçar ve sonunda sorularına bile cevap vermemeye başlar ?

0|0
13|11

En İyi Kız Görüşü

• Herkes sevdigini umursar. Yok oyle bir dunya.

Sevildiginizi zannetmeyin bos yere. Istenmiyordunuzdur, sevdigini nerden cikardiniz. Seven insan boyle davranmaz

0|0
    0|0
    • soruyu yanlış anlamışsın sanırım onu aşık oldum onun beni sevip sevmediğini bilmiyorum bu yaptıklarından çıkan sonuç nedir onu soruyorum size ?

• inşallah neyse hadi iyi bayramlar yorumların için teşekkür ederim :)

• Ne demek insallah. Sanada iyi bayramlar

Kızlar Ne Diyor 12

• nedenini bende bilmiyorum ama istemsiz yaptıgım bi sey ben birini begeniyodum ama onun benden hoslandıgını anladım ve cevap bile vermemeye basladım o yüzden hoslandıgını kıza sakın belli etme

0|0
    0|0
    • sen neden kaçmaya başlamıştın onun senden hoşlandığını anlayınca ilk olarak ne düşündün onu incelemeye mi başladın nasıl birisi diye çünkü kıza açıldığımda kız başta şaşırdı aradan 1 hafta geçti baktım kız benden kaçmaya başladı ama sorularıma cevap veriyordu netten soruyordum tabi yüz yüze hiç konuşmadık ondan sonra şuan benim sorularıma ne cevap veriyor nede yüzüme bakıyor.

• peki bu dini yönden olabilir mi istememesi ? çünkü o farklı bir mezhepten biz farklı bir mezhepteniz bu yüzden istemiyor olabilir mi ?

• olabilir ama kızı hiç tanımıyorum etmiyorum o yüzden pekte bi şey söyliyemem

• cevap verirse benimle oynadı umut verdi dersin belki belli mi olur?

0|0
    0|0
  • ya hoşlanmıyodur ya da kendini ağırdan satmak için öyle yapıyodur

0|0
    0|0
  • Seni sevmiyordur ve umut vermek istememiştir

0|0
    0|0
    • sebep ? hiç bir eksiğim yok durumda nolcak ?

• Seni tanımadığım için yorum yapamıcam demek ki sana ısınamamış sen her güzel olan kızdan hoşlanır mısın ki buda o hesap

• Zaten sen onu seviyorsun cepte goruyordur malesef..

0|0
    0|0
  • herkez deger verdiğini umursar canım

0|0
    0|0
    • neden değer vermez peki ? dini yönden olabilir mi çünkü o farklı mezhepten.

• hm peki teşekkür iyi bayramlar.

• sanada iyi bayramlar

• çantada keklik meselesi olabilir

0|0
    0|0
  • tek açıklaması var. sinir oluyordur o insana..

0|0
    0|0
    • ben onu sinirlendirecek bir şey yapmadım ki ama nolduysa açıldıktan 1 hafta sonra oldu bende nedenini anlamadım kıza net üzerinden sordum cevaplamadı.

• bazıları öyle kızlar değil

0|0
    0|0
  • ümitlendirmek istemiyordur.

0|0
    0|0
    • neden ama o kadarda kötü değiliz yakışılıyız işte.

• ona göre yakışıklı değilsindir belki...

• hm peşindende çok koştum zaten artık napsam bilmiyorum.

• hep öyle

0|0
    0|0
  • Nedenını bende anlamadım ama bende oyleyımbenım ıcın herseyı yapan erkege sırtımı donup gel gıt akıllı dengesız bırıne asık oldum ama hep dedıgım keske bende onu sevebılseydım bob marley ne guzel demiş bakmayın ınsanların benı cok sevecek bırını arıyorum demesıne buyuk bır sevgıye maruz kalınca hepsı kacacak delık arar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Sorunda biraz tuhaflik hissediyormusun belki hoslaniyorsun belki begeniyorsun ,sen begeniyorsun oda seni begenmeli var mi boyle bir mantik boyle bir dusunce .

SEVGI OLAYI iki yonludur iki taraftada olmalidir konusmadan tanimadan olmaz sevgi allahtan senin dusundugun gibi basit bir olay degil.Senin onun duygularini dusuncesini almadan seviyorum deme hakkin bile yok sadece senin degil karsinin fikrini dusuncesi almadan hic kimsenin hakki yok biraz dusunursen ne kadar SACMA bir noktada oldugunu anlarsin.

saygilarimla

0|0
    0|0
  • Kızın beklentilerine uyan bir erkekseniz sizi umursar. Beklentilerine uymuyorsundur.

Kzın kimleri umursadığını gözlemleme şansın varmı. Tarafsız ve objektif bir şekilde gözleyebilrsen beklentilerini anlayabilrsin.

Önemli Not: Sevdiğin kişinin özelliklerini gördüğünde kendini kandırmadan kabullenmen gerek.

Örnek:

Marka giyen bir kız için "O markaya değer vermez demiyeceksin". Gördüğüne inanacaksın.

Duyduğuna ve yaşadıklarına olduğu gibi inanacaksın ! Gönlünde olan başka anlamları yüklemeye çalışmayacaksın !

1|0
    0|0
    • bizde o kadar tipsiz değiliz ama neyimiz eksik neyimizi beğenmedi neden kaçtığını neden soğuk davrandığını ona sordum ama cevap vermedi kaçmaya devam etti.

• Bir kıza sevdiğini söylediğin an kaybedersin. Bu böyledir. Sevdiğini söyleme. Hiçbir zaman ! Sadece ima et. Hareketlerinle belli et yani. Hayatın o kız olmasın. Ondan çok diger arkadaşlarınlada gez. Ona zaman ayırıdıgını bilsin. Ona ltifat etme, belki dogum gününde olabilir. Ha cool olcam diyede başka kızlardan bahsetme, dalga mı geçiyor bu der biter ilişki benden uyarması (:

0|0
    0|0
  • sevgi güzelliğe dayanmıyor. Seni beğendiğini açıkca ima ediyorsa beklentilerini ya sağlamamışsındır ya başkasının peşinden sürükleniyordur.

0|0
    0|0
  • senden hoşlanmamiş olabilir veya da başkasini seviyordur oda ona pas vermiyordur onun peşinden koşarken seni görmüyorda olabir

0|0
    0|0
    • hm evet mantıklı .)

• peki onun peşinden koşmaktan yorulunca bana döner mi sence ?

• yorulacağını zannetmem yorulduğu zamanda sen zaten kendini kandirmiş olursun ve ondan soğumuş olursun bence

• Belki o seni sevmiyordur.

1|0
    0|0
    • neden ama onun için elimden geleni yaptım o kadarda tipsiz değilim.

• haa işte şimdi bende burasını araştırıyorum neden istemez ne sorunları olur sizce ?

• Hani su son gunlerde adi sikca duyulan elektrik alma olayi varya iste tamda bu durumlar icin gecerli alinmayinca alinmiyor iste

• Kendini naza çekme durumu da olabilir.Eğer bir şey hissedip de bunu yapıyorsa anormal bir kişiliktir.

0|0
    0|0
  • sevmiyordur zaten kizlarin kaderi sevdiklerinin ihanetiyle onlari seven erkeklerin saakati arasindadir

0|0
    0|0
  • Olmuyorsa zorlama.

0|0
    0|0
  • ucuza satarsan kendini değerin bilinmez.bunu biliyo olman lazım dostum

0|0
    0|0
  • hoşlanmamıştır, kendi kendine gelin güvey olsun istemiyordur

0|0
    0|0
Yükleniyor...