Kapat

Bayram günü bu üzüntü niye?

Bayram günü bu üzüntüyü yapan kişi babam..Nedenine gelince 4 5 yıl önce biz dolandırıldık babam birisine çek vererek.Maddi açıdan çok sıkıntı çektik ve babaannemden para istedik..30 bin tl borcumuz vardı.Babaannemde 15 bin verdi ve geri kalanını taksitle vereceğini söyledi anneme.2 ay verdi ve ben veremicem artık ne haliniz varsa görün dedi.Bu zamana kadar ne ev almamızda ne de araba almamızda bir katkısı olmamıştı ama halam ile amcamlara hep para veriyordu.Bende kırgındım çünkü bu yaşıma kadar ne amcamdan ne halamdan ne de babaannemden bir sevgi ve yardım gördüm.Başarılarımda tebrik de etmediler.

Sorum şu ki bugün babam o kadar sene sonra onların yanına gideceğini söyledi ve güya babaannemler bizi aramış ama açmamışız koca bir iftiraydı bu..Üstelik bize görüşmediğini söylüyordu.Bizde kızdık tabi ve bizi sallamadı bayram gününde bıraktı gitti..Annemin telefonu bozukken gitti kendine samsung s3 aldı.Bu utanmaz adama nasıl bir tavır sergilemeliyim?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Baban adam değil.

0|0
    0|0
    • Kusura bakma tabi

• Tabi ki sadece ben yaşamıyorum , ben kin güden bir insan değilim ama cidden bu sefer kin gütmek istiyorum bu yüzden elimden ne geliyosa yapıcam.Bıktım artık çünkü.

• Sen de haklısın, ne diyebiliriz ki...

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 3

• ne kadar acımasız yorumlar yapmışsınız ya... belki işi gereği o telefona ihtiyacı vardır adamın 1.600 harcayıp onla 16.000 kazanacaktır. ne kadar yargılamaya meraklı bu insanevladı... ne kadar ayrıntı biliyoruz ki?

0|0
    0|0
    • Işi gereği falan degil keyfi..Önceki teli de s2ydi.

• bazı iş kollarında prestij herşeyden önce gelir

• Değil öyle.

• taviri birak bi an once hayatindan cıkarmaya caliş

0|0
    0|0
  • anneannen halan amcan size para vermek zorunda mi ki

0|0
    0|0
    • Söz verip de sözünden dönmesine ne demeli?

• Dilenmek değil ki bu...

Her neyse, dediğin gibi Allah kimseyi düşürmesin.

• Demek ki en en zor günü yaşamamışsın..ben odtü makinaya puanım tutmasına rağmen maddi zorluk olduğu için kendi ilimde okuyan bir insanım.bu kadar özveriyi veren insana bu üzüntü yapılmazdi kusura bakma.

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 1

• Allaha havale et

0|0
    0|0
Yükleniyor...