Mesaj atıyorum mesajlarıma cevap yok. Böyle yapmasının amacı ne kafayı yicem of :(

Of yaa off biriyle tanıştım çok iyi davranıyor mesaj atıyorum mesajlarıma cevap yok özelden arıyorum açıyor yani işi felan yok sonra mesajlarıma cevap vermedin diyorum suratını asma veririm diyor ama gene aynı neden böyle yapıyor olabilir?

0|0
28

En İyi Erkek Görüşü

• cevabı basit seni iplemiyor

0|0
    0|0
    • suratını asma demiş bi de ya ...döverim ben onu...anguta bak...bana bak kızım arama onu...istiyosa o dolaşsn peşnden ..yoksa tadı tuzu kalmaz inan yıpranırsn ...

• Ya o geri dönüş yapar gibi geliyor akşam falan hiç bişi olmamış gibi nbr der snra arar bu saatten sonra nasıl davranıcam işte

• bu sefer tam tersi olucaksın o sen sen oymuş gibi sen mesja attıgında atıyorum o 1 saat sonra cevap attıında sen ondan dahda uzun sure sonra mesja atıcaksın onu taklıt etme anlar yada hiç cevap atmassın o sana ulaşssın sen ulaşma

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 7

• Ağır ol boş ver onu mesajlarına cevap vermiyorsa sende mesaj çekme

1|0
    0|0
  • Çok fazla havalandırmıs sureklı aramalar mesaj atmalar mesaj atma arama ılgılenme senden hoslanmıyor bence ama bunları yapma mesaj atma arama eger sana dönerse senden hoslanıyodur

0|0
    0|0
    • ama yakın davranıyordu sürekli

• İstemiyorsan mesaj atmıyım gibi birşey diyeyimmi

• bişey deme ilgilenme mesaj falan atma sen atmayınca oda sana atmazsa zaten umrunda değilsindir

• ya çok basit seni takmayanı sende sallama kendini harcatma üstünden biraz vakit geçtikten sonra ne salakmışım falan diye düşünürsün yoksa ..

0|0
    0|0
  • Çok Üstüne Gidiyorsun.İkincisi Eğer Sana Karşı Gerçekten İgili Olsaydı Mesajlarını Aldığı An Cevaplardı..

0|0
    0|0
    • Belkide Sen Yakın Davrandığını Sanıyorsundur ? Belkide Diğer Herkese Öyledir ?

• Buraya gelse gelicem diyor gelmedi

• Nasıl Adammış Anlamadım Gitti.Tamam Diyor Yapmıyor.Gelicem Diyor Gelmiyor.Çok Garip...

• Anlaşılan onun için bir anlam ifade etmiyorsun, etmiş olsan bu soruyu sormana gerek kalmazdı..

0|1
    0|0
  • adam senden hoşlanmıyor ne diye yüssüzlük yapıp duruyorsun bir defada anlayın bea kardesim

0|1
    0|0
    • hoşlanmasa neden yakın davransın

• bu senin hislerin hoşlandıgını sanman adam kalp kırmak istemiyordur sen kendince senaryo yazıyorsun bir azalın artık yaaa nefes alalım

• Fazla kafaya takiyorsun salla.

0|0
    0|0
    • canm mesaj atarsa ya da ararsa aç cevap ver ama soğuk ol bi,raz ...mesafeli ol çok taviz vermeeee

Kızlar Ne Diyor 2

• madem bile bile cevap vermediğini biliyorsun ne diye soruyorsun neden cevap vermiyorsun diye.kızım bu kadar büyütmeyin artık bu meseleleri lahn

0|0
    0|0
  • anlamadımmmm

0|0
    0|0
Yükleniyor...