Erkekler neden gururlarını aşklarından üstün tutuyorlar ?

Bu sorum erkeklere ! Gurur mu aşk mı ? Erkekler neden gururlarını aşklarından üstün tutuyorlar ?Bunu bir türlü anlayamıyorum.

0|0
10|41

En İyi Kız Görüşü

• biz kızlar sanki çok mu farklıyız şahsen bn bi kız olarak ne kadar aşık olursam oluyum onu ezip geçemiyorumm belki aşk için kötü oluyo ama alt tarafı aşk acısı çekersin eğer gururunu yok edersen kişiliğin gider o zmn herşey gider bencee

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 41

• Soruyu ters sormuşsun daha çok kadınlar gurur yapıyor.

Ama bir gerçek var kadın olsun erkek olsun gerçekten seven, asla gurur yapmıyor..

0|0
    0|0
  • hocam gercek askta gerektıgınde ask gururu ezer gecer ama sevgılısıne bu durumu yasatmamalı bı kız yanı ınsan sevgılısının gururunu onurunu kırarsa kalıcı ızler olur ask kazansa bıle

0|0
    0|0
  • erkeklik varya :P hiç bir erkek erkekligine tezek sürmek istemez . adıa altında karşı taraf yamıulsun ister hep karşı taraf yaklaşmasın bakın nasıl kuzu gibi olur . bende dahillll :)) şimdi cogu hemcinsleri yok ya

der. bakın kızlar kimseye söylemeyin kızlar sabreder ... ama erkekler kız arkadaşı olmasın deprasyona girer . ne yaptıklarını . yapacaklarını . asla bilinmez .

0|0
    0|0
  • aaaa bence bayanlar yapıyo bunu arkadaşım aman hep o yapsın ben hiç yapmayayım...

0|0
    0|0
  • Aşkımdan ölsem bile gururumu ayaklar altına almam.

0|0
    0|0
  • insan onuru, gururu ve haysiyeti icin yasar. kadin da erkek de. bu konularda sevdigi icin fedakarlik yapabilir ama tamamen kaldirip kenara atilacak duygular degil bunlar. cunku insani insan yapan degerler.

0|0
    0|0
  • guurursuzda cok merak etme. insan ne için yaşar onuru gururu için yaşar.

0|0
    0|0
    • saçmalık. şerefsiz insanlardan bahsetmiyoruz burda. senin kastettiğin boş işler için gurursuzluk yapanlar. benim eski sevgilimde gurur yaptı şimmdi köpek gibi pişman özürler diliyo falan filan neye yarar iş işten geçtikten sonra. bizde namusunu oyunu buyunu kirletip biişey yapmıyoruz adama. neyin gururunu yaşıyorsunuz

• benim bahsettiğim daha farklı şeylerdi, mesela başka erkeklerle içlidışlı olmalar filan neden bu kadar kızdın sevgilinin acısını benden cıkarma.

• ikisi de önemli. gurur için aşkı, aşk için gururu ayaklar altına alamam

0|0
    0|0
  • Karşımdaki insana değerse gurur yapmam ki yapmadım da. Zaman zaman gurur yapıyorsun elbet ama yine ilk adımı yapan sen oluyorsun çünkü seviyorsun.

0|0
    0|0
  • Karşıdaki insana bağlı bu. Erkeğin aşkını hak ediyorsa aşk üstün gelir. Ama hak etmiyorsa erkek gurur yapar.

0|0
    0|0
  • ~ Tabii ki gurur. gururumu kimseye ezdirmem. Aşkımdan gebersem de ezdirmem. Ezecek kızın da hayatımda yeri olmasın zaten.

0|0
    0|0
  • Hiçbir erkek aşkını gururundan önde tutamaz tuttuğunu sandığın şeyler aşk değildir.Aşk gurur gibi diğer duyguların mezarıdır.

0|0
    0|0
  • 2 yıldır birlikte olduğun bi kız deli gibi sevdiğin birden gelip sana diyor ki ben bakire değilim olsun bee böyle de kabulüm mü dersin aşkını üstün mü tutarsın yoksa defol kimle yattıysan onla birlikte mi ol dersin ? TABİKİ GURUR.

1|0
    0|0
  • Çünkü gururundan ödün verirse bir erkek. O zaman suistimal edilir. Suistimal edilmemek için direk alınan önlem.

0|0
    0|0
  • Bir şarkıyla cevap vermek istiyorum bu soruna; "Gel Yeterki Onursuz Olmasın Aşk" link

0|0
    0|0
  • gururumuz oncelikli gelmesi gerektiğini iç güdülerimiz söylüyor . bende doğru olan da 2sinin ortasinda birşey

0|0
    0|0
  • ikisi bir arada olmadıgından olabilirmi? (: nedenine gelince kişinin düşüncesine yapısına göre değişen bir durumdur bence..

0|0
    0|0
  • Çünkü gurursuz bir erkeği hiçbir kadın sevmez... Önce gurur, sonra aşk.

0|0
    0|0
  • sen o gurur yapmadığın kişiyle sevgili olacaksın belki evleneceksin gururunu küçük düşür sonra da o kız gelir tepene biner kızlar da gurur nedense erkeklerde de öyle bencil değil sencil olun biraz yahu :D

0|0
    0|0
  • Ben gurur yapmadıgım için kaybettim, kızların hiçbiri ama hiçbiri aşkı haketmez, ilgiyi görünce hemen bulunmaz hint kumaşı oluyorlar

0|0
    0|0
  • Hayatta iki şeye güveniyorum,birincisi aynaya baktığımda gördüğüme, ikincisi de yukarı baktığımda göremediğime.. Elbette gurur..

0|0
    0|0
  • ikisini kesin bir sınırla ayıramazsın.

0|0
    0|0
  • Gurur

0|0
    0|0
  • Siz kadınlar gücü taparcasina seviyorsunuz ve bir erkeğin güçlü olduğunun en kolay ispatı gururları

0|1
    0|0
  • Gurur. İlişki gurur yapacak bir hale geldiyse artık o aşktan hayır gelmez.

1|0
    0|0
  • İnsan , gururunu hiçbir zaman kaybetmemeli. Kendine saygısı olmayana başkası da saygı göstermez.

0|0
    0|0
  • Tek Kelime Aşk..

0|0
    0|0
  • ne için gurur yaptığı önemli

gereksiz gurur kibire eştir

yani gereksizdir

0|0
    0|0
  • o erkekleri bende anlamıyorum ama saygı duymakta fayda var :)

0|0
    0|0
  • Sanki siz farklısınız bende gurur filan kalmadı artık gerçekten

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 9

• guru diye okudum.. tekrar okudugumda gururmus :D

soruya gelirsek gururlari asklarindan daha onemliyse ciddiye alinmamis bir iliski yasaniyor demektir.. hem kizlar hem ekekler icin gecerli

0|0
    0|0
  • Kızlara örneğim. Kimse için gururumu ayaklar altına alamam.

1|0
    0|0
  • eğer gurur yapılması gereken bir konu ise örneğin saygısızlık.çok aşık olsamda ,yapamam! yani gurur..

0|0
    0|0
  • Gurursuzmu olalim

0|1
    0|0
  • En doğrusunu yapıyorlar.. Bende gururu seçerim şahsen. Diğeri aptallık.

0|0
    0|0
  • Sevgilim için söz konusu olmayan birşey. Gerçek aşık gururu ön planda tutmuyor demek ki vesselam.

0|0
    0|0
  • hep gurur

0|0
    0|0
  • gurur

0|0
    0|0
  • onlar cool takılyor ve hep bu yüzden kaybediyorlar

0|0
    0|1
Yükleniyor...