Bugün siteden birisiyle buluşacaktık sizce hata kimin?

Bugün siteden birisiyle buluşacaktık sizce hata kimin?nick vermiyorum semt vermiyorum aynı ildeyiz baya bir sohbet ettik dün bugün buluşmak için sözleşmiştik fakat kendisini görmek adına face adresini istedim ve telefon numarasını istedim vermedi yarın buluşcaz nasılsa diye bende görüşmem dedim ve beni silmişte burada kim haklı izce?

0|0
7|12

En İyi Erkek Görüşü

• Ezik misin oglum, sıkboğaz etmesene insanları, senin inadın karşı tarafın tavrı, siz yetişkin değilsiniz, bırak yetişkinliği sizin daha birbiriniz hakkında bir fikriniz ve farkınız bile yok.

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 7

• bence de kız haklı..sizi foto odaklı diye düşünmüş o yüzden silmiş olabilir..madem sohbet iyiymiş niye face meys karıştırdınız ki a üyedaşım..sohbet edilesi insan bulmak kolay mı bu devirde..blinddate olurdu hem,heyecanlı..ehehe..baktın elektrik alamadın görüşmezdiniz bir daha..

bu arada buluşmanın duygusal olacağı hissiyatı ile böyle yorumladım..ark.ça bir buluşma olacaktı ise zaten foto lazım değil..muhabbeti sarsın, isterse naturdam ın kamburu olsun.. :))

0|0
    0|0
  • :D belli ki sonradan vazgeçmiş caymış o hatalı gibi gözüküyo ama tabi hangi ağızdan dinlediğine göre değişir olaylar o da kendince haklı sebepler bulabilir boşver ya..

0|0
    0|0
  • Annem hastalandı gelemedim üzgünüm .s .s

2|0
    0|0
  • tabiki de sen haklısın hem de çok :(

0|0
    0|0
  • güvenme kimseye

0|0
    0|0
  • ayy yazık

0|0
    0|0
  • Ekicektim seni ne güzel oh olsun.

0|0
    0|0
    • iyi için rahat etsin şimdi aynı zamanda bu yazan sen değilsin onu tanırım konuştuk zaten kapandı konu

• benim

• kapattık konuyu reklam olmaya gerek yok

Erkekler Ne Diyor 11

• Birbirinizi tanımak için yakaya karanfil takmak üzere anlaşsaydınız daha iyi olurdu.

Kız haklı. Yarın görecekmişsin zaten, "Face olmazsa buluşmam" biraz ergen tarzı olmuş.

0|0
    0|0
  • Arkadaşım, sanırım kızın üstüne gitmişsin biraz... Keşke ısrarcı olmasaydın... Bu arada bu soruyu sorarak da haklı olduğunu kanıtlamaya çalışırken, kızın kendisini daha da kötü hissetmesine sebep oluyorsun...

Keşke bu soruyu hiç sormasaydın :((

0|0
    0|0
  • Burdaki kızlar çok acımasız saf ve temiz erkeklerin duygularıyla ounuyorlar.

0|0
    0|0
  • Kız haklı...

0|0
    0|0
  • Uç günlük hayat kardes...

Kızcağız belki de hayatında ilk defa bır erkeğe trip yapmanın gururunu yasiyordur.

Bır kız daha hayallerine ulaştı. Gecmis olsun. Mücadeleyi bırakma kardes.

0|0
    0|0
  • O haklı

0|0
    0|0
  • Gülmekten yorum yapamıyorum pardon ya :D:D

0|0
    0|0
  • iki gizli kullanıcı :) ikiside erkek bence bunların :)

0|0
    0|0
  • kız dengesiz güven sorunu var bence :)

0|0
    0|0
  • ben abisiyim dövdüm onu

0|0
    0|0
  • Hocam koltuğun üzerinde dantel var. Ben olsam ben de görüşmezdim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...