Sevgiliye sorulan sorular...Siz olsanız ne yapardınız?

Sizin bir sevgiliniz olsaydı ona sorsaydınız benim yanımda olacağına söz verir misin ? o da onumuzde daha 6 yıl var kımse kımseye soz veremez dese ne düşünürsünüz? sıze sızı sevdigini söylüyor ama yukarıdaki gibi bir cevap verdi ..bu arada 3 ay once bir olay oldu ve ayrıldınız cunku o korktu ve yanınızda duramadı. siz çok seviyorsunuz ama .. yine de sırtınızı dayayabilir misiiniz _?sevgi çözüm mü

Güncellemeler:
ama sız de ekledınız dedınız kii : guvence benım ben olsaydım ''yuz yılda olsa senı beklerım '' dediniz.
gercek sevgı yuzyılda olsa onun yanında olacagım demek değil midir ? Aşk ne olursa olsun onu hiç bırakmayacagını dusunmek değil midiri ?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• erkek ile kadın bakış açısının farkıdır bu. erkek gerçekçidir ve verdiği sözü tutmak ister, kadın ise uçarıdır, yalan da olsa duymak ister. sevgilin sana 100 yıl da geçse senin yanında olacağım dese ki bunun gerçek olması mümkün değildir eminim çok hoşuna giderdi. çocuk doğru söylemiş.

0|0
    0|0
    • evet tabiki hoşuma giderdi ama kızlar buna önem veriyor..bana en azından yanında olmaya calısacagım dıyebılırdı erkekler bunu da mı demez

• ıfade etmez mısınız duygularınızı?

• bu karşımdakine bağlı, ifade ettiğim duygularımı her kavgada yüzüme vuracak biriyse ya da dalga geçicek biriyse ifade etmem. böyle sorunlar yoksa ifade ederim.

Erkekler Ne Diyor 7

• cocuk haklı sen ne kuruntu yapıyon sımdı..senı kandırsa daha mı ıyıydı yanı söz askım hep senınleyım mı dese? bole oldumu ohoooo

0|0
    0|0
    • sız erkekler ne dusunuyorsun pekı sevınce

• şu anda sevsem evlılık dusunurum yasım geregı. ama sızın yas genc belkı cocugun okulu askelıgı var vs. ılerıye donuk sımdılık dusunemez. bu yuzden senın gelecegını mahvetmek ıstemıyor cocuk ıyı nıyetlı anlasana

• anladım da okadar ıyı nıyetlıyse cıkmasın o zaman :D

• Ani bir hareket ile belinden kavrayarak yere çarpardım.

0|1
    0|0
  • Tekrar bir gozden gecirilmesi gerek

0|0
    0|0
  • Ben ayrilirim niye bekliyim ki banane.

0|0
    0|0
  • 18 yaşında olur böle şeyler

0|0
    0|0
  • o kadar küçük değilim 6 yıl bekliyemem

0|0
    0|0
    • lisede oldgunu varsay

• neden anasınıfında tanısıp evlenen tanıadıgımızz var..

• tamam o zaman böyle devam edin

• Sizce haklı değil mi? 6 yılı bırakalım, bir ay sonrası için kesin birşey konuşmak bile hata. B,rlikte altından kalkamayacağınız bir sorun çıkar altında ezilirsiniz, ayrılırsınız biter.

0|0
    0|0
    • evet ama yine de aşk şu düşünce değil midir ::: ben seni seviyorum ve hep yanında olmaya calısacagım ne olursa olsun arkandayımm ?

• ben cok zor sevıyorum .. ama bızım aile egitimlerimizden dolayı zatn bulusma el ele gezme gıbı bırsey yok..yaptıgım en buyuk sey her gun mesajlasmak ama mesajlar da sevıyelı...sadece bırbırımızın sevgımızı bılıyoruz ve ileriyi bekliyoruzz..ama ben dedıgım gıbı cok zor severım ama sevdıgımın hep yanındayımm yuzyılda olsa bırakmam ve gozum karadır herkese karsı savunurum.ama o daha saglamcıdır duygudan once mantıgı dusunur..şu an okul cıkıslarında otobuste goruyorum o yuzden esvgısını gozunden

• okuma sansım yok.ne yapayım şu an mesajdan hıssedemıorum sevıyorum dıyo ama bana hep yanımda olmanı ıstıyorum dıye bırsey demedi hiçç

Kızlar Ne Diyor 2

• uyuzlar

0|0
    0|0
    • hem de ne uyuzluk madem 10 yıl sonrayı dusunemmıyorsun ne diye cıkıyorsun bırak 10 yıl sonra çık o zaman mantık bu :D

• sinir olurum

0|0
    0|0
Yükleniyor...