28 yaşına kadar beni bekleyebilecek mi? Düşüncelerim ne ölçüde doğru? Yorumlarınız neler?

19 yaşındayım. Tıp 1.sınıftayım sevgilm de öğretmenlik 1. sınıfta,19 yaşında bende 1 2 ay küçük.

Benle hep evlenmek istediğini söylüyor hatta şimdiden kendini benim yapmak istiyor ve çok seviyor. Ama ben mezun olduğumda 25 olmuş oluyorum. O çoktan mezun zaten.

Ama evlilik en az 3 4 seneyi daha bulur diye düşünüyorum. yani 27-28. Peki o 27 28 yaşına kadar beni bekleyebilecek mi? Bir cinsel ilişki yaşayarak onun hayatını karartabilirm diye düşündüğümden ona hiç dokunmuyorum ama o ilerde sen beni istemiyosun demek ki! diyor ve bana güvenmiyor ilerisi için.

Çıkmazdayım acaba düşüncelerim ne ölçüde doğru? bunu çok merak ediyorum...

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• Sakın bir yanlış yapma sen çok doğru yoldasın..bak kız sen ona dokunmuyorsuns dıye sevmedıgını dusunuyorsa bence sen o kızdan uzaklaş çunku mutlaka senden once boyle seyler yaşamıştır ve ben bı kızın düşük ahlaklı olmasını onaylamıyorum ..Bence ondan sana hayır gelmez kız dedigin biraz ağır olur bak buna senden istekli :) ve evlenmek için zorluyorsa bence olmaz zorla hicbirşey akışına bırakmak lazım.ve şöyle birşeyde var ki şimdi sen tıp okuyorsun dha 1. senedesın..onune daha neler cıkacak bir sürü insanla tanısacaksın.ama kendını daha bugunden bırıne baglarsan kısıtlarsan karsına pırlanta gıbı bırı de cıksa sen gozunu kapamıs olursun ve fark etmezsın..yani benım diyecegim bence zamana bırak acele etme daha çok erken kıza da dokunma sonra evlenmek zorunda kalırsın kendını tehlikeye atma bence daha cok ınsanla tanısacaksın..:)

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 7

• ben onunla yatma derim sonra hamile falan kalır suç sana kalabilir

ama onun bu kadar istekli olması benim garibime gitti açıkçası

0|0
    0|0
  • Ne yani? Kendisi ile yatmani mi istiyor?

0|0
    1|0
    • o kadar ağır bir dille değil ;)

• Bi kiz, nefsini kontrol edemeyip böyle bir şeyi her ne dille olursa olsun bir şekilde dışavuruyorsa, güdülerine yenilmiş aciz bir hayvandan farksızdır. Bunu ona söyle. iyi bir sarsarsın kendine gelir ; ) gelmezse, yollarını ayır. nokta.

• ama o öyle biri dğeil sadece bana karşı öyle

• oluruna bırak

0|0
    0|0
  • doğru yoldasın

0|0
    0|0
  • bence ilişkiye falan girme. bir kızın bunları söylemesi garip zaten. o değil de ileride sen anlaşamazsan kendini yine de evlenmek zorunda hissedersin

0|1
    0|0
  • bencede senin düşüncelerin cok dogru ona dokunmamaktada iyi yapmıssın sonucta 3-4 sene içinde ne olcagını bilemezsiniz kısa bi zamanda değil belki artık birbirinizi sevmiceksiniz vs..kızın hayatıda kararmıs olmaz. Peki o 27 28 yaşına kadar beni bekleyebilecek mi?eger gercekten seviyorsa bekler

0|1
    0|0
  • bence senin düşüncelerin çok doğru böyle olması gerek ona dokunmamalısın ne olacağını hiç bilemezsin sonra pişman olur kız arkadaşın sana güvenmiştim falan der suç yine sana kalır böyle dediğine bakma sen bunu açık açık kendine anlat ..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• namus iki bacak arasından akan kanla ölçülmez.

1|0
    0|1
  • Tıptan birini bul :D

0|0
    0|0
  • abi ilişkiye girme ailene söyle kızı istesinler ama evlenmezsiniz nişan falan bişey yapın beklersiniz çok istiyorsan eniyi çözüm

0|0
    0|0
Yükleniyor...