Kapat

Fitneesle ugrasan varmi?

2 aydir basladim asiri kas erimem oldu 180 boy 60 kiloyla basladim şu an 52 oldum yag ayni ama kas gitmis yani biraksammi bilemedim

0|0
3|18

En İyi Erkek Görüşü

• Dengeli ve düzenli beslenme dışında Overtrainning olma durumun var. Overtrainning, bir kas grubunun çalıştırıldıktan sonra tekrar çalıştırılmasıyla dinlenip iyileşmesine fırsat verilmediği için kasın erime durumudur kısaca... Eğer her gün aynı kas gruplarını çalışıyorsan ve haftada iki gün dinlenmiyorsan sen bu durum olmuştur. Bir kas grubunu çalıştıktan sonra en az 2 gün o kas grubunu tekrar çalıştırmamalısın. Ben split denen şekilde çalışıyorum, yani haftanın 5 günü, her gün farklı bir kas grubunu çalışıyorum (1. gün göğüs, 2. gün kanat, 3. gün omuz, 4. gün kol, 5. gün bacak ).
    Gittiğin yer dükkan mantığıyla işliyorsa böyle olman normal, bırakmanı tavsiye etmem. Her spordan önce en az 10 dakika bisiklette ya da koşu bandında ısın (ben bisikleti öneririm) spordan sonra kum torbası ve esnetme hareketleri yaparak (özellikle bacak esnetmeleri) sporu bitir.

0|0
    0|0
    • Dedigin gibi yapiorum bir hafta gogus calisiorum dier hafta bacak vs dinleniorum haftada 3 gun ama bir anda boyle kastan gitmesinde korktum gittigim yer modern bir yer ama tavsiyelerini deniycem tesekkur ederim

• İşte çok yanlış yapmışsın. Kasların ilk 2-3 gün ağrımıştır, (ilk üç gün), sonraki günler ağrımamıştır. Çünkü kaslarının yıkılan bölümü dinlenmesine izin verilmediği için erimiştir. 1 gün göğüs, 1 gün katan gibi çalış bundan sonra, iki gün de dinlen.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 17

Kızlar Ne Diyor 3

• a a , bende gidiyorum ama sorarım senin için;bide bende öyle bişey olmadı diyet listesi felan verdilermi

0|0
    0|0
  • Yanlis besleniyosundur

0|0
    0|0
  • Masallah kiz boynuna posuna :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...