Evde tek kaldıgınızda ne yaparsınız?

Annem şımdı gıttı baska sehre.abımın yanına.salı akşama kadar tekım.bıraz bekarlık yaşıcam arkadas karışanım yok.koskoca evde tek kalıyorum. napsam acaba ya :D geceleri zor olacak ama gunduz super olur .d

0|1
519

En İyi Erkek Görüşü

• Kız arkadaşlarını topla evde defile yapın...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 18

• Tek çocuk olduğum için evde tekim yada değilim fark etmiyor her zaman istediğimi yaptığımdan dolayı. Ama salı gününe kadar en iyisi samimi olduğun 1 yada 2 arkadaşını çağır yiyecek içecek doldur eve kafana göre takıl annen gelmeden öncede eve ufak bir temizlik yaparsın sana tatil gibi gelir.

0|0
    0|0
  • İçinden ne geçerse onu yap

1|1
    0|0
  • Yorumları okudum da yok bacım İQ yerlerde yani :) Bende 2 gündür yanlızım evde ve rahat rahat yatyor rahat rahat kalkıyorum.. Pc de takılıyorum film izliyorum.. Arada ps3 :) inan öyle bir durum ki bırak yanlızlık çekmeyi biri gelipte bu huzuru bozmasın diye dua ediyorsun. istediğin yemeği yiyorsun. tabi yatağı kendin toplamak ve bulaşık biz erkekler için sorun ama hallediyorum. sende takıl ama sakın uyuyarak harcama zamanı sonra çok yanarsın :)

0|0
    0|0
  • Fazla klasik ama parti yapabilirsin :)

0|0
    0|0
  • Cinsel anlamda değerlendiririm

0|0
    2|0
  • pijama terlik televizyon :)

0|0
    0|0
  • Ne hosuna gidiyorsa onu yap

0|0
    0|0
  • evde biri varken yapamadığın herşeyi yapmaya çalış rahatlarsın..::))

0|0
    0|0
  • bence şu an ılık bir duş al güzel bir kahvaltı hazıra kendine sonra gec tv nın karsınına sabah haberi izle netten film izle vs. vs.

0|0
    0|0
  • Ben geleeyim pes atalım ps3 var bende alıp gelirim :D

0|0
    0|0
  • ben yanlızim yatakta yim takılıyorum da çoğu yanlızlik banyoda bitiyor

0|0
    0|0
  • Bana yakın oturuyorsan bende aynı şekildeyim gel ark. Et bana sen yanlız ben yanlız :)

0|0
    0|0
  • evde tek kaldım mı i,çerim, arkadaşları çağırırım, evde parti veririrm. Eğlenirim

0|0
    0|0
  • Evde tek kalmayı sevmiyorum.

0|0
    0|0
  • Bu soru erkeklere sorulmaz ışte...

0|0
    0|0
  • kız arkadaşlarını eve çağır birlikte güreş turnuvası düzenleyelim...

0|0
    0|0
  • ben eve kız atarım:D

0|0
    0|0
  • Erkek arkadaşını çağır yemek yap ona.Kurbanlık et yap yedir hazırla.Zaten dışarı plan yaparsan evde ailen olduğundada dışarı hertürlü cıkarsın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ben yalniz kaldigimda ya netten dizi izlerim , oyun oynarim, sitede bir cok soruya cvb veririm zmn gecer . Eglenceden pek hoslanmam . Geceye de gelirsek uykum geldiginde daha yatip uyurum oyle gecenin bir korune kadar oturmayi veya eglence yapmayi da sevmem.

0|0
    0|0
  • çok sık yalnız kalıyorum evde . ilk önce müzik full camlar felan çatlıyo :D sonra ps3 açıyorum sonra alıyorum claws of hadesi (o arada ses full :D ) ve yanında ekstra şeyler :D

ha eğer canım sıkkınsa kitabımı alıyorum oturuyorum

0|0
    0|0
  • oyun oynarım

0|0
    0|0
  • nete taıkılırm

0|0
    0|0
  • bi guzel temizlik yaparim sonra dus alirim, suslenirim, dolaptan yiycek biseyler alir pcde takilirim, son ses muzik acar dans, egzersiz yaparim, sonra oturur film izlerim, sonra telefonda konusurum, sonra arabaya biner alishverise giderim, eve gelir kiyafetlerimi denerim bole gecio genelde :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...