Spor Salonuna Yazıldım?

Boyum 175 kilom 66 civarı. Kilolu durmuyorum ama basen ve bacaklarda sıkıntı var. Haftada 3 gün hoca eşliğinde çalışıcam. Sağlıklı zayıflamak istiyorum. Beslenmeme de dikkat ederek ne kadar zamanda kaç kiloya ulaşabilirim?

0|0
510

En İyi Erkek Görüşü

• kilon azaldıkça vermesi zorlaşır. senin 56-58 kilo olman yeterli bence boyuna göre. onada 3 aylık çalışmayla düşersin tabi disiplinli olursan

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Bence şu kilo olarak idealsin. Sadece -spor eşliğinde- 2-3 kilo kadar vererek sıkılaşırsan çok daha fit bir görüntüye ulaşabilirsin.2-3 kilo da normal şartlarda 1 ay içinde bile verilebilir. Ama senin yapman gereken bu kilo kaybını olabildiğince uzatarak vücudunu sıkılaştırmak olmalı.

0|0
    0|0
  • Ya bu biraz beslenme tarzı biraz da vucut yapınla alakalı birde az fazlalığın varsa biraz az kilo verirsin

0|0
    0|0
  • kilon fazla değilmiş, 6 ay gibi çalışırsan istediğin kiloya düşersin ayriyeten atletik bir vücudun olur. ama kilo vermiyorsan dert etme. yaktığın yağlaryerine kas kütleleri geliyordur

0|0
    0|0
  • Her vücud aynı değil.
    Bunu zamanla öğrenirsin.

0|0
    0|0
  • ayda 3 kilo verirsin

0|0
    0|0
  • Çok çalışmalısın..

0|0
    0|0
  • 3 aya 6 kg verebilirsiniz ki buda size teterli olacaktir bence

0|0
    0|0
  • 1 ayda 10 kilo veren biliyorum bn. hiç ekmek yememiş su içmiş bir de sebze yemiş çiğ çiğ

0|0
    0|0
  • hoca yasadı desene bol boll kesecek senı :)))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bence ayda 2 kilo iki ayda 4 kilo daha onemlisi darlasicak vucudun ve incelme sıkılasma olucak yaglar gidicek yani daha saglikli bir goruntu ve saglikli yapiya kavusucak vucudun

0|0
    0|0
  • ölçüm yaptır önce

0|0
    0|0
  • Hayırlı olsun

0|0
    0|0
  • Bence vermek yerine onlari kasa donustur

0|0
    0|0
    • çok iri yarı durur öyle de önce biraz kilo verip sonra kas çalışmak istiyorum

• Anladim:) bende yazilicam spora:)

• bunu biz bilemeyiz ki ne kadar spro yaptığına ve senin yaşayış tarzına bağlı :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...