Kişisel bakımınıza özen gösterir misiniz? Güzel kokmak sadece parfümden ibaret mi?

Arkadaşıma güzel tişört giymişsin dedim iki gün önce . bugün üçüncü gün aynı tişört üstünde. arabadan aldı parfümünü tıss tıss. düşündürttü bana o yanımda olduğu için fıss fıss.

bayanlar ve erkekler. imkanlar varsa hergün duş yapmazsak. hergün iç çamaşırlarımızı. hergün dış giysilerimizi değiştirmezsek.kepek önleyici şampuan vucudumuzdada gezerse. dişlerimizi fırçalamazsak. saçımıza jöle değmeyeli kesin birbuçuk yıl olduysa.el vucud kremi rafımız bomboşsa.ve inadına koku yapan yiyecekler yersek kebabçıda.buna parfüm ne yapsın.

kişisel bakımınıza özen gösterir misiniz, yoksa sadece kendinize aynada iki saniye bakıp tamamdırmı dersiniz.saygılar

0|0
11|9

En İyi Kız Görüşü

• Tabiki gosteririm temiz olmak guzel kokmak cok onemli. Mesela sabah aksam kesinlikle dislerimi fircalarim ozellikle sabahlari hic aksatmam, deodorant sikmadan once kollarimin altini yikarim ki onceden yerlesmis bi ter kokusu varsa karismasinlar, yazin her gun bazen bi kac kere , kisin da gun asiri dus alirim, her sabah temiz ic camasiri giyerim, 2 haftada bir kese yaparim, yuzumu yikarim sabah aksam, kis olsa bile agdami aksatmam, ellerim hep manikurludur ayaklarim da pedikurludur. Parfum sikarim ve gerektigince tekrarlarim ama boca etmem ustume sadece yakindakilerin kokumu alabilecegi kadar sikarim. Bence bakimli olmak cok onemli hem cevreme duydugum saygi hem de kendimi iyi hissetmem icin:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Nefes nefese kaldım ben okurken :))

Asla parfüm hiçbir zaman kurtarıcı değildir ,terli iken sıkarsan çok daha iğrençç olur .

günde iki kez duş alırım , aynı kıyafetleri ertesi gün giymem , koltuk altı için dove/ stick invisible dry kullanırım . Nemlendirici sürmeyi asla ihmal etmiyorum .Sanırım günde 3 defa da diş fırçalıyorum .

Anlayacağın epey bi gayret sarfediyorum temizlik ve bakım için .

0|0
    0|0
  • kişisel bakımıma haddinden fazla özen gösteririm, saçlarımla ayrı, cildimle ayrı, dişime tırnağıma ayrı bakım yaparım, kokuma özellikle dikkat ederim, tam bir su kuşu olmama mütevellit nerdeyse hergün duşumu yaparım, parfüm sıkmasam bile tenimde gayet güzel kokar

0|0
    1|0
  • hacı şakir lavanta :) ektra yoğun koku bırakan kremler parfümler deodorantlar bana göre değil onun dışın da kişisel bakım için tabi ki temizlik gerekli .. mesele kokuysa kamufle etmek ters tepebilir

0|0
    1|0
  • Evet güzel bir konuya değinmişsin.Bende çevremde hatta iş yerine bunlara şahit oluyorum insan iş yerinde bu konulara daha çok dikkat etmeli diye düşünüyorum ama maşallah bazıları bundan hiç şikayetçi değil.

0|0
    0|0
  • Konuya gec mi dahil oldum bilmiyorum ama bence kendi kokumuz kadar kiyafetlerimizin kokusu da onemli. Yumossuz kulot bile giymem ben mesela ☺ sonrasinda evet kolaltini tuyden daima arindirmak gerek ki kotu kokuya mahal verilmesin. Ben nivea powder touch kullaniyorum rollon olarak cok da memnunum, mis gibi kokuyor. Her gun dus alip, sabah aksam dislerimizi fircalar ve tuylerimizin vucudumuzdan arinmasini saglarsak guzel kokariz. Ben kilolu olmama ragmen guzel kokarim (oyle derler). Siz siz olun terli terli deodoranti boca etmeyin ustunuze. Ter kokusu deodoranti dover ☺

0|0
    0|0
  • Çok dikkat ederım kendımdede ,karşımdada

bir iğrendim mi dönüşü olmuyor .

Zaten pek terleyen biri değilim ,tırnak temızlığı ,yüz göz temızlığı

erkeğim dıye gereklı yerlerın temızlığını yapmayanlar çok itici

Duş alırsın hemen terlersın ama , o terı vucunda beklettığınde daha kötü

Bir kadının yanına duş almadan gitmesın erkekler .

0|0
    0|0
  • Kısısel bakım kısılıgını de yansıtıyor.

adam asosyal ıse zaten , hıc bı seye gerek yok -)

4 duvar arasında otursun

0|0
    0|0
  • Temizlik olmadan olurmu aksine kiyafet,ic camasiri konusunda ck titiz oldugum gibi sabah uyandigimda evden cikarken ve geri dondugumde dus mutlaka alirim.

dis konusunda zaten apayri bi hassasiyetim var.

Pis kiyafete vucuda deo.surmek parfum skmakta nesi.

bi insan temizlik nedir bilmiyorsa bakimliyim sanmasin kendini.

0|0
    1|0
  • ıyy ter üstüne parfüm ne biçim bi yaratık o öyle. Tabikide herşekilde bakımlı olunmalı elinden geldiğince .

0|0
    1|0
  • parfumle ikisi daha beter olur

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bence de haklısın. Sen bir ay yıkanma kendine bakma ondan sonra git çareyi parfümde ara. Olacak iş mi bu ya. Bir de kızarlar sonra ha bu parfüm dandikmiş diye. İnsan böyle işte suçu hiç kendinde aramaz maalesef. Bir de şöyle bir sorun var. Herkes için demiyoeum ama bir kısım insanlar da bakımlı erkeklere metroseksüel diyorlar. Benim bazı arkadaşlarım bu nedenle bazı gerekli şeyleri yapmıyorlar. Ortak olmayan arkadaşlarımız onlara öyle diyormuş. Bizim insanlarımız bazen biraz önyargılı oluyorlar.

0|0
    0|0
  • Ter kokan dişlerini fırçalamayan sacına sakalına dikkat etmeyenlerden nefret derecesinde değil ama tiksiniyorum Bu temel gereklilikler sadece insana saygıdan olmalı.Parayla alakası yok 1 kalıp sabun 5 lira

şampuan 10 lira

duş jeli vs. 10 lira

bir diş fırçası 10 lira

bir diş macunu 10 lira

parfum 30-40 lira desek

toplam 75 lira ve en az 2 ay rahat kullanır 5 paket sigara zaten o kadar.İnsana topluma saygısı olmayanları kendime yaklaştırmıyorum.Kusura bakmasınlar.

0|0
    0|0
  • her yerine parfüm sıksan nolur bedenen temiz olmadıktan sonra dimi. Beden temizliği, bakıma dikkat etmek çok önemli. Ben vallahi şaka ile karışık giydiriyorum kendine bakmayan arkadaşlarıma hiç de çekinmem

0|0
    0|0
  • Parfumunden daha güzel ten kokusu olan hatunlar tanıdım Benimde kendi tenimin guzel koktuğunu soylerler.

0|0
    0|0
  • ... Ter kokan insandan nefret ediyorum !

0|0
    0|0
  • (bkz Çamur banyosu)

0|0
    0|0
  • kişisel bakım gerçekten çok önemli temizlik sadece parfüm sıkmaktan ibaret değil katılıyorum sana

0|0
    0|0
  • çok özenliyimdir

0|0
    0|0
  • hiç göstermem

0|0
    0|0
Yükleniyor...