Oğuzhan Özyakup nasıl bir futbolcu olur?

bu arkadaşın geleceği nasıl şekillenir...Oğuzhan Özyakup nasıl bir futbolcu olur? ferdi yle iyi anlaşıyolar.velinin cezası ve necip in sakatlığı hayırlı mı oldu sizce?

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Arsenal'den beri takip ettiğim bir adamdı. Fabregas'ın, sonra gelen Arteta'nın olduğu bir ortasahada forma giymesi imkansızdı o yüzden mucizevi bir şekilde Beşiktaş'a geldi. Bir Galatasaray'lı olarak üzüldüm, Türk bir futbolsever olarak sevindim.

Hayranlıkla izliyorum ve Fernandes'in de yükü en az 10 20% azaldı. Eskiden attığı topları bir türlü geri alamıyordu ya kaptırılıyordu ya saçma sapan değerlendiriliyordu. Şu anda tertemiz duvar paslarına girebiliyor.

Milli Takım'a alınması için erken denebilir ama devre arasına kadar böyle giderse bence düşünülmeli. Bilekleri inanılmaz iyi. Tek eksiği kondisyon o konuda büyük eksiği var ki Samet Aybaba da söylemişti.

0|0
    0|0
    • milli takıma alınamaz çünkü onu çoktan hollanda u21 kapmış.zaten hollanda vatandaşı olduğu için.

hollandanın as takımınada mümkün değil almazlar

• Hayır ben de öyle biliyordum U18'de Hollanda'da oynadı diye ama U21'de bizde oynamış o yüzden şu anda Türk Milli Takımı'nda oynayacak. Amrabat da önce Hollanda için oynamıştı sonra Fas'ı tercih etmişti.

Kızlar Ne Diyor 2

• bilmiyorum

0|0
    0|0
  • tanımam

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• çok yetenekli ve akıllı

0|0
    0|0
  • Müthiş oyuncu gerçekten bence sonuna kadar bu adama şans tanınmalı

0|0
    0|0
  • yok ya abartıyorlar. lig tv ye ilgi çekecek birşeyler lazım parlatıyorlar. o olmasa başkası olurdu

0|0
    0|0
  • sakatlık hayırlı mı olur

0|0
    0|0
  • Sürekli ilk 11'de oynarsan Türkiye ligi için standartların biraz üstünde bir futbolcu olur diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • allah fernandesi korusun.)gerisini tartışmaya gerek yk

0|0
    0|0
  • sahsen bircok puan kaybetmis olabiliriz ama oguzhan adında bir oyuncu kazandık bu bana yeter

0|0
    0|0
  • fernandes gibi bişey olur görmüyomusun hareketleri daha 18 yaşında adam

0|0
    0|0
  • on numara futbolcu olur...

0|0
    0|0
  • bir fenerbahçeliyim ama yetenekli oyuncu illerde dahada iyi olcak milli takım onu bekliyor;)

0|0
    0|0
  • Valla iyi adam süper transfer yapmısız bence.

0|0
    0|0
Yükleniyor...