Koşu bandı ve bisiklet kilo verdirir mi?

Arkadaşlar yazın fitnessa başlamayı düşünüyorum sadece koşu bandı ve bisiklet ile kilo verilir mi? Ben 3 ay içinde verebildiğim kadar kilo vermek istiyorum ama etkisi olur mu sizce?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• doğru mnatık yanlış düşünce, kilo vermek için spor yapmak yeterli değildir düzgün beslenmek en önemlisidr 3 beyzı hayatından çıkar (ekmek yememeye çalış, çayı şekersiz iç, yemeğe tuz eksik diye tuz atma gibi) bol bol su iç, gece yemek yeme abur cubur özellikle KOLA bırakkk

0|0
    0|0
    • Kola sevmiyorum ekmek çok fazla yemiyorum diğerlerinide yavaş yavaş bırakmayı düşünüyorum. Orasını ben düşündüm zaten benim için önemli olan bunları uyguladıktan sonra kaç kilo veririm 3 ayda

• İyiymiş benim için fazla bile 10 kilo teşekkürlerr

• rica ederim :)

Erkekler Ne Diyor 7

• Koşu bandı ve bisiklette tempona bağlı olarak dakika başına en azından 8-10 kalori kadar yakabilirsin.

0|0
    0|0
  • Duzenli beslenirsen olur tonbalikli salata tavuk sebze yemekleri brokoli vs yicksn mesela hamur işi yemicksn kepekli ekmek harici tuketme yagli yemekler yeme et yicksn pirzola ye ama yaglarini yeme mesela boyle beslenirsen verirsin :)

0|0
    0|0
    • Çok teşekkürlerr

• Fitnessta olmaz o malesef uzun sure spor yaparsan duzeleblr

• Olsun artık yapcak birşe yok ben kilo verince biraz yüzümdende gider diye düşünmüştüm ama artık napalım :D

• Verdirir ama 30-45 dk tutman lazım antremanı fazlası zarar

0|0
    0|0
  • kesin etkisi olur

0|0
    0|0
  • düzenli beslenip sporunu yaparsan verirsin kilo

0|0
    0|0
  • İyi bir beslenmeyle olur tabiki

0|0
    0|0
    • Peki teşekkürler

• Beslenme antrenman konusunda katana takılırsa sorabilirsin mesaj atabilirsin 4 senedir fitnnessla ugrasiyorum

• Bna özelden yaz sana anltim sporcuym

0|0
    0|0
    • Burdan anlatma şansın var mı

Kızlar Ne Diyor 2

• Yeterli değil.. Sen salona gidince salonda hoca seni yönlendirir öncelik koşu bandını ve bisikleti yaptırır

0|0
    0|0
  • verdirir

0|0
    0|0
Yükleniyor...