Günümüz ilişkileri hakkında ne düşünüyorsunuz?

Merhaba arkadaşlar, günümüz ilişkileri hakkında ne düşünüyorsunuz? Yaş veya her hangi başka bir etken hiç fark etmez. Sizce çiftler arasında ki bağlılık, tahammül, sabır, sevgi vs... konular yeterince güçlü mü? Şahsen ben günümüz ilişkilerine bakıyorum da çevremde gördüğüm kadarı ile beni gerçekten çok şaşırtıyor. Çok güçlü bir sevgiyle bağlanan çiftler elbette var, yok değil. Ama işte artık bu çok azaldı. Ve eskiden sevdaların daha güçlü ve uzun ömürlüydü. Yaşlı biri değilim ama gördüğüm ve duyduğum kadarıyla size aktarıyorum. Sizde bilirsiniz eski sevdaların çok güçlü ve saf olduğunu. Bu sevdalar zamanla yozlaştı ve yoldan çıktı benim görüşüm. Bakıyorum da insanlar çok tahammülsüz. Çok sabırsız. Her an bir problem, kavga, tartışma çıkartabilecek potansiyelde. Herkes dolu. Anlamıyorum bu gereksiz siniri, kibri, kendini beğenmişliği açıkçası... Diyorum ne kadar da basit o zaman sevmek? Hemen birbirilerini kırıyorlar sevgililer. Üzüyorlar. Ayrılıyorlar. Bu kadar basit mi diyorum onları gördükçe. Gerçekten daha kötü bir duruma gidiyor sanki. Ben sevdayı, bağlılığı, sadakati yada her şeyiyle bir ilişki yürütmeyü kesinlikle o kadar basit görmüyorum. İnsanlar sorumluluk duygusunu tam olarak kavrayamıyor yada kaldıramıyor. Bu durum beni gerçekten üzüyor. Yazık yani seviyorum diye heyecana kapılıyorsun hayaller kuruyorsun ama tahammülsüzsün, sabırsızsın, bir ilişkinin ciddiyetinin farkında değilsin. Ben insanlarda ki bu siniri, kibri, sorun çıkartma becerisini anlamıyorum açıkçası. Ve gerçek sevdalar gerçek aşklar yaşayamıyor insanlar. Zaman insanları çok değiştirdi ve daha da değiştirmeye devam ediyor. Siz ne düşünüyrosunuz bu konu hakkında? Biraz uzun oldu ama kusura bakmayın. Okumaya üşenenler lütfen okumasın "çok uzun, makale mi yazdın" bilmem ne gibi şeyler yazmasın boşuna. Ve okumayanlarda cevap yazmasın lütfen!

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• günümüz aşkları sabırsız tahammülsüz evet sürekli ani bir parlamayla patlıcak gibi bunada evet ..nedenine gelince artık herkes çok fazla deneyim yaşamaya başladı deneyimden kastım cinsellik değil tanımak manasında.tanıdı aldatıldı belki belki salağın teki çıktı belki onu anlayamadı belki kafalar uyuşmadı belki alkolikti belki pskoljisi bozukdu vs. denedi denedi iki tarafta noldu zamanla tahammül sabır azaldı baktı tandııkca ve olmadıkca hep kendinden gitti sonraada artık bıraktı oluruna ..biterse bittsin dedi ve günümüz aşkları bu hale geldi..ilk ilşki olursa ben bunun bu şeklde olcaını sanmıyorum sonuna kadar tahammül edilmeye çalışılınır fakat sonradan sonradan adamda ne sabır kalır ne akıl ne fikir

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Haklısın.Eskiden insanlar savaşırlarmış birbirleri için.Şimdi herkes bencil.Sadece ben varım diyor.

0|1
    0|0
  • çıkar ilşkileri.alın verin ekonomiye can verin.

0|0
    0|0
  • Günümüz ilişkilerinde aşk yok sexs var malesef.. İstisnalar vardır tabi

0|0
    0|0
  • Kimse kimsenin umurunda degil

0|0
    0|0
  • para

0|0
    0|0
  • sex ve para

0|0
    0|0
  • günümüz ilişkileri anlamsız bence herkes bencil ben merkezci istediğimi yapıyorsan iyisin genelde erkekler için cinsellik varsa ilişki yürür yoksa hadi eyvallah modundalar bu da onların ne kadar bencil olduklarını gösteriyor ha diğer mevzu kadınlar da sütten çıkmış ak kaşık değiller kendi hemcinslerım hakkında neler duyup görüyorum kimisi paralı sevgili peşinde kimisi neler nler vs . allah iyi insanlara rastgetirsin demekten başka çare kalmıyor

0|1
    0|0
    • Sevişmekten bedeni moraran değil, Sevdiğini söylerken yüzü kızaran insanlara layıktır aşk...

• tanısan bence son sevgilin olmamı daha cok isterdim:)

• ahahahaa böyle ağzı laf yapan tipleri tanımamayı yeğlerimm korkarım vallaa :D:D

Erkekler Ne Diyor 3

• Okumadım kanka kusura bakma

Günümüz ilişkileri hakkında ne düşünüyorsunuz?

Aşklar hep anal domal...

0|1
    0|0
  • Aşk moda olmuş sahte kalplerde .

0|1
    0|0
  • devran yine döndü nesil yine piç oldu

0|1
    0|0
Yükleniyor...