Vücut hatlari düzgünlugu?

yaz geliyor e haliyle vücudu düşünmüyo değiliz benim alt bacağım ince bacak kalinlastirmak icin egzersizler var mı ve belimi daha fazla inceltmek istiyorum vucudumu olctum 80 60 73 um ya belimi inceltmek ya da popodan kilo almam lazim ama yesemde kilo alamıyorum 45 kiloyum hangi egzersizlerle popo büyür bacak kalınlasir kisacasi ideal vucut nedir nasil yapabilirim

Güncellemeler:
güncelleme

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Ben yardımcı olmaya çalısırım canım ama tabi iş sende bitiyor beslenme okuyorum ve spor antrenörüyüm diyeceğim şu ki olay sende bitiyor beslenme herşeyden önemli vucudu toplatan beslenmedir sporla şekil verir daha d aiyi olması için takviye yaparız basta dengeli ve düzenli beslenceksin protein ağılıklıa karbonhidratı doğru zmnda alcaksın ve iyi egzersizler uygulucaksın

1|0
    0|0
    • sporda ne onerirsin squat bazilarinda popo kucultur diye okumuştum evde yapmak icin egzersizler onerirsen daha iyi olur

• o zaman benim iş yatti neyse yinede Teşekkürler

• Ben teşşekür ederim

Erkekler Ne Diyor 9

• Kilo almak için bir miktar kalori arttırımı gerekli. Bundan kastım önüne ne gelirse yemek değil. Basit karbonhidrattan, trans vb. yağlardan kaçınmak gerekli. Düzenli beslenmeyle günlük kalori alımını 500-600 kadar arttırmak -sporla birlikte- faydalı olacaktır. Kalça ölçün oldukça küçük. Kalça grubu kaslarını çalıştırarak bu bölgeyi hem sıkılaştırır hem de önemli ölçüde büyütebilirsin.

0|0
    0|0
    • kalça buyutmek için hangi egzersizleri yapabilirim

• Squat en bilindik ve full-body harekettir. Bunun yanında spor salonlarında hip kas grubunu çalıştırmak için konulmuş geriye tekme aletleri bulunur, bunların yanında lunge ve yere yatılarak yapılan bacak kaldırma hareketi var.

• senin ki popiş diil tahta be güzelim.

0|0
    0|0
  • squat yap bacaklar kalınlaşır kalçada güzelleşir
    https://www.youtube.com/watch?v=UXJrBgI2RxA

0|0
    0|0
  • squat

0|0
    0|0
  • Calf antrmani yapacaksın alt bacak için, klca için squat ve komando yürüyüşü yapacaksın ama topuklar uzurine mutlaka basacaksin on be arka bacak kasları icin makinalar var onlardan yararlanacaksin

0|0
    0|0
  • squat , karin egzersizi icin yarim mekikler cek

0|0
    0|0
    • simdi baslarsam ne zaman vucudum sekillenmeye başlar

• Hemen olmayacağı kesin. Aradan düzenli olarak yapman lazım. Yediklerine de dikkat etmen gerekiyor. 3_4 aydan sonra bir takim değişiklikler sezebilirsin.

• spor çok önemlidir

0|0
    0|0
  • Squata başla mükemmel olur kalça bacak bölgen belini incelt bide ip atla efor harca

0|0
    0|0
  • erkekler vucudunda baktıgında ne bakıyorsun diyecek misin?

0|0
    0|0
    • erkekler icin mi yapıcam?

• vücudu düzgün olanlar saglıklı falan sanıyorsun sanırım

Kızlar Ne Diyor 3

• Bir hafta benimle yaşarsan herşey düzelecek bence. :D

0|0
    0|0
    • yaşamasamda yediklerini banada söyle vende yiyeyim :Dd

• Tamma hemen anlatıyorum. Sadece şunu yapman yeterli, aklına geldikçe mutfağa git ve ne bulursan ye! :D hem mutluluk da veriyor bak! Bu arada yemek demişken, ben bir mutfağa görüneyim. ✋🏻😜

• çok zayıfsın canım ya biraz güzel beslen düzenli

0|0
    0|0
    • boyum 1.68 yaşıma göre normal diyorlar ben haric cevremdekiler fizigimi cok beğeniyor ben memnun degilim dengeli beslenincede kilo alamıyorum

• squatla

0|0
    0|0
Yükleniyor...