Faydasını gördüğünüz kas gevşetici markaları nelerdir?

İyi geceler hepinize.Benim bazen ayaklarım ve boynum ağrıyor.Doktora gitmiştim Advil ve Parafon vermişti.Şuan onlar fayda etmiyor.Yine gidicem doktora ama , sizin kullanıp memnun kaldığınız kas gevşeticileri neler?

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• O tip ilaçların yan etkileri oluyor.Onun için ağrının nedenini bulup onu yapmamaya çalış.

1|0
    0|0
    • Ben Advil ve Parafon kullandım bi yan etkisi olmadı,iyi de gelmedi o ayrı.

• Tekrar teşekkürler.

• Rica ederim.Randevuyu al kısa sürede.Hareketsizlik sorunun büyük ihtimal.

Erkekler Ne Diyor 13

• çok kas gevşetici kullanma derim.. gerçi doktora gidecekmişsinde... eyer boynunda fıtık veya kireçlenme yoksa, limon yağını sürmeni tavsiye ederim... geçmiş olsun :)

1|0
    0|0
  • Sürekli ağrı kesici kullanmak ne çözüme götürür ne bir faydası olur. Boyun için hareketler var basit yapıp ağrılardan kurtulabilirsiniz zamanla. Lavanta yağı kullanan bir tanıdık düzenli kullanımdan fayda aldığını söylemişti en azından doğal görünüyor.

1|0
    0|0
  • kuiflex yada cabral

1|0
    0|0
  • ilaçlar sadece geçici çözüm sunar sana anlık ağrını alır.etki süresi bitince yine eskiye dönersin.çözüm istersende kesinlikle önce sorunu bul.mesela boynunu ve bacaklarını çok yormayarak işe başlayabilirisin.bunları yapmaya mecbursan da belli aralıklarla kesinlikle mola verip işine devam etmelisin.ilaç önerisi isterdende bence muscoril ampul ile diclomec ampulü karıştırıp bir hafta on gün vurdur.

0|0
    0|0
  • Cabral draje

Voltaren krem

1|0
    0|0
    • Boyun ağrısına da iyi gelir dimi?

• Gelir.

Özellikle kas zorlamalarına ve spor sakatlanmalarına birebirdir bu ikisi. Senin de işini görür muhtemelen..

• nurofen vardır ucuz güzeldir muscoril krem volteren krem majezik tb bile olur

0|0
    0|0
    • Nurofen grip ilacı deği mi?

• nurofen cold grip ilacı olarak kullanılıyor ama sade olan hem agrı kas eklem romatizmal agrılar için kullanılır ve fiyatıda ucuzdur

• bide şuda var tüm grip ilaçların içinde 500 mg parasetemol yani agrı kesici özellik vardırda

• Sorun kaslarındamı bundan eminmisin eminsen muscoril kullanabilirsin

1|0
    0|0
  • Bi de Talcid vardı galiba. Benim ebeveynler çok içer bundan.

1|0
    0|0
  • Thermoflex

1|0
    0|0
  • kuflex, gamaflez iyi gelir.

0|0
    0|0
  • muscoril :)

0|0
    0|0
  • bol bol sarmısak ye :)))