Çok kısayım uzar mıyım sizce ? Kısa olmak çok kötü mü duruyor ?

19 yaşındayım boyum 153. çok kısayım çok utanıyorum. en korktugum şey kısa olmaktı başıma geldi.. ne yapsam uzarım uzar mıyım yada ? bi de dışarıdan çok itici duruyor değil mi ?

0|0
922

En İyi Erkek Görüşü

• uyku düzenine, yediğin besinlere ve birde sporunu yaparsan 22 yaşına kadar uzaman mümkün olabilir. ama aile genetik yapısıda çok önemlidir

1|0
    0|0
    • - 22 kızlarda mumkun ama cok nadır zannetmıyorum

• günlük 500-700 ml arası tüketsen yeterlidir :)

kilon kaç bu arada?

• 48

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 21

• boy uzama 18 yaşına kadar olurmuş malesef uzama imkanın yok.. ama bunu ilerde topuklu ayakkabı giyerek nisbeten boyu biraz uzata bilirsin... öyle üzülmenede gerek yok... niye itici gelsin

gayet normal... bence haline şükret.. daha neler neler var... birazcık boyun kısaymış nevar bunda?

aklın, yerinde, tüm uzuvların yerinde, sağlığın yerinde, güzelsinde.. bence kendine hakaret ediyorsun.. üzülme... kesinlikle itici değilsin...bilakis ilgi çekicisin... :)

0|0
    0|0
    • güzel olduğumu falan nerden cıkardın :/

• çirkinmisin..? hiç bir bayan çirkin değildir...herkesin kendine göre bir güzelliği vardır... haaa güzel dediğim için kızmışsın sanki... o lafımı geri alabilirim ..

• Takıntı yapmana gerek yok... Çoğu kısa boylu kız, uzun boylu pek çok kıza göre daha cazip bir görünüşe sahiptirler...

Maalesef boyun uzamaz... Topuklu giyerek durumu kurtarabilirsin...

1|0
    0|0
  • Utanacak ne var onu anlamadım

1|0
    0|0
  • Hakkatende çok kısasın ya :D Bu yaştan sonrada zor uzaman :)

0|0
    1|0
  • Bence çok kısa değilsin.topukla fialn 1.60 ı geçersen.TakmanI gerektirecek sorun yok.

0|0
    0|0
  • Kızlar için ortalama 1.50 - 1.60 boy oranı

Normaldir, güzeldir , sempatiktir

1|0
    0|0
  • Ameliyat harici uzaman zor.

1|0
    0|0
  • Pek sanmıyorum 20 yaşına gelmişsin neredeyse..

0|0
    0|0
  • Boy genetiktir, bir müdahalede bulunamazsın.

0|0
    0|0
    • 5 yaş küçük kardeşim 1.75 ya genetik değil bu. ben hiç dikkat etmedim :/

• Genlerinde böyle şifrelenmiş. Beslenme, spor vs. elbette kemik gelişimi için önemli ama bu ne kadar uzayabileceğin gerçeğini değiştirmez.

• genetiği biliyorum alanımla da ilgili. farkındayım ama işte bir umut sonuçta insanı çevre koşulları da etikiliyor

• minyon tiplisin ve hafif balıketliysen gel evlenelim :D

1|0
    0|0
    • bence tam itici kız tipi öyle olmak. :/

• sen kız psikolojisiyle düşünüyorsun seni bi kız alıcaksa itici gelebilir ama çoğu erkek dediğim gibi olması daha tatlı daha güzel gelir ;)

• hayır tabiki. bence sevimlisinidir. takma bunları. herkesin beğendiği bir tip vardır mutlaka. benim teyze oğluna 1.60 altı aradılar yıllarca. adam 35 yaşında evlenebildi. takma herkesin kendine göre.

0|0
    0|0
  • İnsan olduktan sonra ayıp bir şey yapmadıktan sonra boy kısalığından utanmakta ne oluyor? Allah seni öyle yaratmış öyle kabul et kendini bence. Şükretmesini bilmeliyiz gizli kullanıcı;)

1|0
    0|0
  • kısa boylu olman hiç bir zaman itici olmaz. Boyun çok ta kısa değil.

1|0
    0|0
  • Hayır, aksine kısa olan kadın daha seksidir..

1|0
    0|0
  • 21 yasina kadar uzuyacaksin rahat ol. Kisa boylu olmanin iticilikle hic bir alakasi yok.

0|0
    0|0
  • itici falan değilsin sonuna kadar normalsin 180 lik erkek olarak söylüyorum bunu.

1|0
    0|0
  • Yoo kısa kızlar tatlı oluyor bence

1|0
    0|0
  • bence ii minyon tipli kadınlar daha güzel bence

1|0
    0|0
  • Belli olmaz uzar belki. Ayrıca kısa boylu olman kötü değil

1|0
    0|0
  • bu yaştan sonra uzaman zor

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Kendini öyle kabullen

1|0
    0|1
  • En sevilen hatun tipisin. Bende liseye gidiyorum ve boyum seninle aynı. O kadar uzun boylu kız var ama hep ben begeniliyorum harika bi durum :))

0|0
    1|0
  • Ay pigme :(

1|0
    5|3
  • bence normalsin. topuklu falan giy çok rahatsız oluyorsan.

0|0
    0|0
  • moralini bozmak gibi olmasın ama hiç zannetmiyorum.

0|0
    0|0
  • bende 1.59 um kısayım yani ama topukluyla 1.71 im..okadar sorun yapmıyorum.

0|0
    1|0
  • sırık olmaktan iyi

0|0
    1|0
  • uzamazsın barışık ol kendinle

0|0
    0|0
  • Barfix cek arjinin al tabi bi doktora sor once. Ayrica da uyku duzenine dikkat et. Boyunu takma. Hem uzun boylu erkekler kisa boylu minyon kizlardan hoslanirlar ;)

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim arjinin kullandın mı peki sen ?

• teşekkür ederim ben bunu sorayım bir doktora :)

• Evet sormadan sakin kullanma boyunu da takma :)

Yükleniyor...