Hoşlandığınız kişi ile tanışmaya çalışırken kurduğunuz en saçma diyalog neydi?

Ben birinde şöyle demiştim ''ne güzel minicik burnun var ya kalemle çizilmiş gibi" kızın yüzünde en ufak bi mimik görmeyince tek ayağımı topuğumdan yukarı çekiştirerek "benim de karnım ağrıdı ya, çay içerken de nasıl zaman geçti anlamadım ki (çay filan da içmiyoduk)'' ;))) duygularını karşı tarafa belli edipte hiç bir tepki almayınca saçmalıyo insan.. var mı sizin de gülünç anlarınız ?

0|0
9|7

En İyi Kız Görüşü

• :D:D kız da baya baya ruhsuzmus ya.İnsan bi gülümser falan.Bunu bana eski sevgilim de demişti ben gülümsemiştim bana ruhsuz demişti lanet tosbaga

0|1
    0|2

Kızlar Ne Diyor 8

• Seni gördüğüme şaşırdım dedim :D :D Nasıl niye dedi?

- Yani beklemiyordum dedim..

-Neyi dedi.

-Şu an için beklemiyordum dedim -iyice saçmalıyordum-.

-Neden neyi ne yaptım ki dedi :D

-Ben de anlamadım boşver dedim.

-Saçmalıyormuyuz bana mı öyle geliyo dedi.

-Bilmem dedim :D

-Bence normal insanlar gibi konuşalım bu ne dedi.

-Haklısın dedim :D öyle değişik toparlamaya çalıştım olmadı falan rezil oldum ya :D

0|1
    0|0
  • -selam

*selam

-naber?

*iyidir senden naber?

-bendende iyi ne olsun

* :D

yarın tekrar aynı muhabbet ve tekrar .. o benden bekliyo ben ondan. ortası yok

0|2
    0|2
  • Türkçe sözlüğün varmı diyemedim Türkçe sözldfgkljdgljdgkjd yaa dedim ve kahkaha atmaya başladım ne yapacağını şaşırdı zavallım :(

1|0
    1|0
  • o tanıştı benle

0|0
    0|0
  • ohoho :D

0|0
    0|0
  • mesajlarıma hep gec cevap verıyordu erkenden uyuyordu falan..bende bı gun dedım kı: telefonunu yanında tasırsan gorursun mesajlarımı,ben gecelerı mesaj atarsın dıye telefonumu yastgmn altına koyuyorum senın yuzunden beyın tumorlerım ölüyor(amacım beyın hucrelerm demektı) sende bıraz fedakarlk yapsan olmaz mı :D tumor u dynca cok gulmustu..2 yıldır benım ama o cocukk nıhahahahahahahahaha evlenecemm,bınıcem ustune vuyucam kıybacı vuyucam kıybacı

0|1
    0|0
  • hahaha :D ben genelde fake hesaptan ekleyip sen birinden hoşlanıyomussun oda senden hoşlanıyor bence ben o kızın arkadasıyım niyetim aşk kazansın die saçmalarımn :)))))

0|1
    0|0
  • Sayfa kaçta kaldın ?

-Tamam :D

Bu derece saçmaladığım oldu :D

0|2
    0|2

Erkekler Ne Diyor 7

• soğuk bişeyler versende içsem

ne verim

ne var

cola limonata bira fanta icetea soda su vs vs vs

heeee sen açık bi çay ver ozaman ya

sıcak ama o

heee bi bira bi su ozaman yaa ben alayım sana zahmet olmasın

saçmalamada otur

hee tamam ozaman ya

0|0
    0|1
  • abi o durm çok kötü bi şey ya: ) bi keresinde başıma şu gelmişti bi hatun vardı tabi yanındada arakdaşı ben direk kıskandırmak için gittim arkadaşınla muhabbete girdim arkadaşınında o an işi çıkına esas hatun bana kaldı o günde çok rahattım azıma geleni söylüyordum konuşurken birden azımdan kaçırdım ilk arkasınla konuşmam seni kıskandırmak içindi die kız önce gülümsedi sonra nerden geldiğini anlamadığım bir tokat yanagımdaydı kalkıp yürüdü o an dumru olmuştum :D çok kötü bir şeyy :D

0|0
    0|1
  • ne kadar çok ortak yönümüz var konyada bulundun mu sen :) bu muhabeti bilen biri varsa alnından öperim arkadas..

0|0
    0|0
  • telefonun çok güzelmiş benimkinin aynısı...

0|1
    0|0
  • meraba

meraba

...

...

...

neyse görüşürüz

0|0
    0|0
  • selam ben seni kesiyorum uzun zamandır sende müsaitsen çay içekmi oda evet demişti sorgusuz sualsiz

0|0
    0|2
  • ben direk gittim dedim ki afedersin adın ne , sonra ben adımı söyledim..geçip gidiyordu bi dk dedim baktı dedim çıkışta beni bekler misin seni tanımak istiyorum..oluurr dedi ve film koptu şimdi devam ediyor :) insan afedersin bu işlerde kaşarlanınca artık ufak hesaplarla uğraşmaya üşeniyo

0|0
    0|1
Yükleniyor...