Yapmakla yapmamak arasında kaldığınızda yapar mısınız, yapmaz mısınız?

Yapmakla yapmamak arasında kaldığınızda yapar mısınız, yapmaz mısınız?

Detayı pek yok, her tarafa çekilebilir, çekin, öyle cevaplayın...

0|0
121|92

En İyi Erkek Görüşü

• yapış gitsin ! ! !

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 121

• Önce yaparsam ve yapmazsam ne olur kimi nasıl etkiler , sonuçları neler olabilir , sonuçlara katlanabilirmiyim kimin ağzını burnunu dağıtmak zorunda kalırım kimlerle bozuşurum diye bi 5 dk düşünürüm sonra karar veririm , zaten üşenirim yapmam ki ben ...

0|1
    0|0
  • genel sormuşsun genel cevaplıyım. yaparım.

1|3
    0|0
  • Genelde yaparım.Yapmayıp keşke diyeceğime,belirsizlikte kalacağıma;yaparım olumsuzsa da sonucu pişman olurum daha iyi.

0|2
    0|0
    • Dondurmanın yorumundan sonra yapmıyorum bende pişman olmak istemiyorum :D

• yorum yapmasaydın iyiydi o zaman mutnoj. yapmadığına pişman olur, bu pişmanlığı da severdin ;)

• evet genelde yaparım.

0|2
    0|0
  • Sonra keşke yapsaydım demektense yaparım :D Ama bu sferde keske yapmasaydım dıyebılırım ama genellıkle yaparım :D

0|1
    0|0
  • yaparım kesinlikle yapmadan nasıl bir şey ile karşılaşacağımı bilemem :) deneme yanılma dünyası ne de olsa tabi bu yapmakla yapmamak arasında kaldığımız şeye göre de değişir :)

0|1
    0|0
  • yaparım çünkü sonuçlarına ne kadar katlanması gereken ben de olsam böylece yapsam acaba nasıl olurdu sorusunu kendime sonradan sormamış ve yapmadığım için pişmanlık duymamış olurum.

0|2
    0|0
  • Genelde yaparım

0|1
    0|0
  • yaparım eger birine muhtaçlık dışındaysa yaparım.sonra keşke yapsaydım demiym die çünkü sonra söylüyorum :(

0|1
    0|0
  • Ben kendimi fazla riske atmam hic. Düsünürüm ve cogu zaman yapmam.

0|1
    0|0
  • Yapmakla yapmamak arasında kaldığım zaman yapmanın ve yapmamanın arasındaki sonuçları kestirip mümkünse insanlara fikir danışarak gene de kafamda olan yapmak veya yapmamak eylemini mantıklı bir şekilde düşünüp yapmaya karar veriyorum..

Sonuç? istediğim gibi.

0|2
    0|0
  • Yapmam..

Anlık karar vermem ben..

Mantıklı hatunum vesselam..

0|1
    0|0
  • çoğunlukla yapmam...

0|1
    0|0
  • Genelde yapmam.Zora gelen bi insan değilim.

0|1
    0|0
  • "Bir erkegin gozlerinden ilgisinden seni sevdigini dusunmene ragmen bir anda baska birine senin yaninda hoslandigi kizin adini falan soylerse seni kiskandirmak istiyor anlamina mi gelir? Fakat seni sevmedigini dusunmeni neden istesin?" Cevaplar misiniz lutfeeen?

0|1
    0|0
  • Arada kaldığım tek bİRdurum oldu ondada yapmadım ama illa olacak ya bir ay sonra dayanamadım gene yaptım :D

0|1
    0|0
  • bi söz vardır kararsız kaldıysan hıcbır sey yapma. duydugumdan berı bunu uyguluyorum:D cunku ne zaman kararsız kalıp bısey yapsam genelde pısman olurm :D

1|1
    0|0
  • Bi ikileme girdiysem ne olursa olsun yapıyorum aklımdan geçtiyse olay bitiyor. Sonra pişman olsam da duramıyorum yok yani :)

0|1
    0|0
  • yapmam genellikle

0|2
    0|0
  • yapıcağım şeye göre değişir tabiki :)

0|2
    0|0
  • yapmam... herzaman blöe durumlarda hayal kırıklıgına uğramısımdır...

0|2
    0|0
  • Arada kalınan hıc bırseyı yapmamak daha ıyıdır bır seyı yaptıgında aklında suphe olmamalı.yaptıgından vazgecemezsın ama yapmadıgında vazgecıp yapabılen olursun

0|1
    0|0
  • tereddüt yaşıyorsan emin değilsin demektir...aslında ne kadar çok istediğinle alakalı kaybedecek bişeyin yoksa yap gitsin..

0|1
    0|0
  • çoğunlukla yaparım...hatada olsa insan en iyi dersi hatalarından çıkarır mantığıyla illa ki yaparım yoksa rahat edemem.gözü karayım biraz :)

0|2
    0|0
  • Yaparım

0|2
    0|0
  • eger yapmanın yanında yapmama gibi bi olumsuz düşünce içerisinde kalmışsan zaten şüphedesin bırak yapma .. o herneyse ...

2|1
    0|0
  • yaparım..bazen de yapmam..

1|1
    0|0
  • söz konusu çişimse yaparım..

2|1
    0|1
  • eğer aklımda bi acaba varsa yapmam..

0|1
    0|0
  • kendime hakim olabiliyorsam yapmam...

0|2
    0|0
  • Kızlar Devam
    91

Erkekler Ne Diyor 91

• Karar alma aşamam uzun sürebiliyor. Kararsızlıktan ziyade belirsiz kısımları ortadan kaldırmak için. Süprizlerle aram pek iyi değil :)

Yani direkt dur ben yapayım demektense bu karar aşamasından çıkan sonuca göre yaparım ya da yapmam diyorum. Sonuçları kestirilebilirse yapıyorum. Bir kere başladım mı da sonuna kadar götürmeye gayret ediyorum.

0|2
    0|0
  • Çekimser kalıyorsam ilk aklıma yapmamam gereken bir şey için ikna ettiğim gelir.

ve ikna olmasam da "dur bakalım ne olacak" der yaparım.

0|2
    0|0
  • Yapacağım şeyin ciddiyetine bağlı. Sonucunda önemli olaylar ortaya çıkabilme ya da birini incitme ihtimali olan bir durumdaysam yapmam. Ama sonuç yalnızca beni ilgilendiren ya da başkalarına zararı dokunmyacaksa bir şeyse bu sonuçları bilerek yapabilirim.

0|0
    0|0
  • Genel olarak yaparım... İnsanlar meraklı varlıklardır ve uzunca bir beyin fırtınasından sonra çoğu yapmayı dener.

Eğer hayati bir konu değilse yapmak iyidir zaten. En azından insanı yiyip bitirecek bir ukte kalmaz içinde.

0|2
    0|0
  • O An Piskolojim Ve Durum Neyi Gösterir Bunlar Onay Versede Mantık Neder Hersey Yasandıkca Kendini Belli Eder. Ozaman Gelsinde Bakarım :)

0|2
    0|0
  • pişman olacağımı bilsemde yaparım canım onu istiyodur cunku kafamda takılı klmaz

0|2
    0|0
  • Böyle bir durumda hangisi yapsam pişman olacağım seçenekler vardır genellikle karşımda. Hangisinden daha az pişman olacaksam onu seçerim :)

0|2
    0|0
  • yaparım daha sonra keşke yapsaydım niye yapmadım die düşünüp durmakdan daha iyi

0|2
    0|0
  • Kalbinin sesini dinle ona danış hangi ağır basıyosa onu uygula derim

0|2
    0|0
  • Yaparım,yapar. link

0|2
    0|0
  • Direk yaparim %90 da yaptigima pisman olurum.

0|2
    0|0
  • İki arada, dere nerede?

0|0
    0|0
  • Yapıyorum ama yapmamak daha hayırlı oluyor aslında.

0|2
    0|0
  • her tarafa çekilir bu soru sen önce ne tarafa çektiğini söyle arkadaş. mantığım ve duygularımla karar veririm.

0|1
    0|0
    • ben soruyu sorduğumu unutmuşum sen ne diyorsun :D

• 117 ekran 3d tv için alsammı almasammı savaşını bu günlerde almasam kazandı.Son kulvarda atak yapamazsa alsamın işi zor :))

0|1
    0|0
  • yaparım...

0|2
    0|0
  • şu duvarı badanalamalı mı yoksa badanamamalı mı sen ilk önce bunu cevabını ver :D

0|2
    0|0
  • yaparım...,akıllı düşünene kadar,deli köprüyü geçermiş:)

0|2
    0|0
  • bu gibi durumlarda genellikle 'şeytan' kazanır..!

0|2
    0|0
  • O an içime hangisi doğarsa onu yaparım. Bazen düşünürüm düşünürüm karar veremem ve o an kalkıp içimdn geçtiği gibi yaparım. Bu yapmak yada durmak yada gitmek olabilir.. Düşünmeden birşeyler yaptığım çoktur zaten D:

1|0
    0|0
  • kör talih var bende yaparım

0|1
    0|0
  • ben o anın hastasıyım

0|2
    0|0
  • akla yatkınsa yaparım

0|2
    0|0
  • helal birşeyse kimsenin zarar görmeyeceği birşeyse yaparım.

0|2
    0|0
  • Yaparım yapmayım pişman olucağıma yapıp pişman olurum daha iyi

0|2
    0|0
  • kararsızx kaldıgım seyi yapmam

0|2
    0|0
  • Maalesef böyle durumlarda genelde yapması külfetli bişey ise yapmıyor.yapması zevk verecek bişey ise yapıyorum

0|0
    0|0
    • maalesef dedim ama aslında bazen de böyle yapmak gerekiyor belki ne demiş atalarımız ''Life is short, eat dessert first''

• böyle soru olmaz hacı, çekilir tarafı yok ki :)

0|1
    0|0
  • bakıyorum bir kıvılcım cıkıcak dıye:D

0|1
    0|0
  • Yapacak olan işe bağlı :) tehlike varsa yapmassın ama yoksa içim rahat etsin diye yaparım :)

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    61
Yükleniyor...