Gelecekle ilgili kaygılarınız oldu mu? Hayatınızda birşeylerin eksikliğini hisettiğiniz?

Geleceği düşündüğünüzde umutsuzluğa kapıldığınız, birşeylerden emin olamadığınız oldu mu? Hayatınızda eksikliğini hissettiğiniz, bir an için sıkılıp mutsuz olduğunuz oluyor mu? Ne yapıyorsunuz bu tür durumlarda nasıl başa çıkıyorsunuz?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Kaygısız insan olur mu

Her insanın zaman zaman

Umutsuzluğa düştüğü olur

Böyle zamanlarda

Dua ve ibadet ile

Rabbime sığınıyorum

Huzur buluyorum.

2|0
    0|0
    • bende öyle huzur bulabilsem keske

• zeten herseyi sen yapıyorsun sonucta

• Her şeyi yapmak senden

Netice Allah'tan

Hayırlısı ise istediğin olur

Hayırlısı değil ise olmaz

Erkekler Ne Diyor 9

• Ne kadar tam oldugunu düşünürsen o tamlıgın en az yarısı kadar eksiksindir

1|0
    0|0
  • bi atanamadık ya

1|0
    0|0
  • mutlaka her insanın dönem dönem umutsuzlukları oluyor yada endişeleri önemli olan bunları aşabilmek...

1|1
    0|0
  • Bahtima dogacak günü bekliyorum, sabrima hergün sabir ekliyorum. Hayatin elinden neler çekiyorum. Küstüm dünyaya barisamiyorum.

1|0
    0|0
  • evet özel sektörde çalışıyorum yaşım 27 üniversitede okudum gelecekte ne bok yiceğimi düşünüyorum hayat zorlasıyor

1|0
    0|0
  • kariyerimi yaşadığım şehirde ilerlemeyeceğini anladım

1|0
    0|0
    • bu durumla ilgili birsey yapıcak mısınız, yani baska bir sehire tasınacak mısınız?

• tabikide taşınacağım ama biraz daha zamanı var bir kaç sebeb filan sonrasında durmam ailem harici beni bağlayan bi şehir değil zaten kariyer öenmli :)

• Hergün, hergece, yalnizlik kapiyi çalan bir düsman gibi. Ibadet, tasavvuf.

1|0
    0|0
  • kaygım pek yok, sevmem kaygılanmayı çok.

birşey eksik ama evet

1|0
    0|0
  • Olmuyor , herşey süper. Pek fazla birşey beklemiyorum kendimden belki de ondan

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Gelecekle ilgili kaygım yok sansıma ve kendime cok güveniyorum

1|0
    0|0
  • evet. ama bazı zamanlarda öylesine umut dolu, mutlu oluyorum ki. hem de nedensiz. eksiklik tamamlanacak hissediyorum. :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...