Biri sizi reddettse ona ne yaparsınız?

Arkadaşlar bir kız var sizi reddetti ve sizi hiç takmıyor nerdeyse yüzünüze dahi bakmayacak bir kişi...Ve sizi arkadaşı olarak görüyormuş aynı sınıftasınız ne yaparsınız,?

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• aynı sınıftaki insana teklif edilmez, sen yanlış yaklaşmışsın

ha madem reddedildin yapıcak bir şey yok, yolda devam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• en azından açık davranıp seni kullanmaya kalkmamış şükret bence ve önüne bak...

0|0
    0|0
  • bence hiç yapma yanii kabul etmezse seni gider sınıfa rezil eder pişman olursu.

0|0
    0|0
  • Aynı sınıfta biriyle cıkmak olmaz yapma reddederse de en iyisini yapar

0|0
    0|0
  • Onu yok sayip, yoluna devam et, sanki hiç birsey olmamis gibi davran ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Eğer liseli isen koyver gitsin.Benimde öyleydi lisede sınıfımda yan gözle bakmadığım kız kalmamıştı.Üniversitede isen ki öyleysen, bu yaptığın çok yanlık.Aynı sınıftan birinden hoşlanılmaz.Madem ki yaptın o zaman araya mesafe koy ama asla ve asla konuşmamazlık etme.Bilmem anlatabildin mi...

0|0
    0|0
    • güzel. teşekkürler anladım ama neden konuşmamazlık etme diyorsun ki ben ondan çok tiksinmdim gurumu kırdı ya çok krıgınım ona bundan sorna iletişime geçmek istemiyorum

• Şimdi sen kıza bozulduğunu belli edersen ,konuşmazsan hiç, bu gayet açık olur neyse belli edersen kız çok havalanır.Sonuçta sen o sınıftasın aynı ortama birçok kez giriceksiniz ama sen her zaman o ezikliği hissediceksin içinde.Yani rahat ol ben sana eskisi gibi davran demiyorum ama selam ver selamını al falan filan işte... Kızın g... kaldırma kısacası

• hmm anladım sağolun

• benı takmaynı ben hıc takmam benı sevmeyenı ben hıc sevmem duygularımı acmısımdır kabul ederse pişman olmaz ama kabul etmesse bır kere daha ısrar ederım bakarım kız yanaşmıyormu tamam guzelım keneden bılırsın. benım gıbı bırısını kayvettıgı ıcın kendı uzül derım ve siqtiri cekerim başka kız mı yok .D

0|0
    0|0
  • durumu tam aleyhine çevirene kadar her şeyi yaparım durum aleyhine çevrildiğinde ise bende onu redderim

0|0
    1|0
  • Tenefüse çıkarım.

0|0
    0|1

• Öyle biri doğmadı henüz hem kimsenin karşısındaki kişi ile öyle yüzüne bile bakmayacak derecede fark yok ALLAH herkesi güzel yaratmıştır.

0|0
    0|0
  • Rintin tin rintin

0|0
    0|0
  • hiç olmadı ama onu pişman edeceğime eminim geri dönse bile yüzüne bakmam

0|0
    0|0
  • böyle bir durum yaşamadım...

0|0
    0|0
  • saçını çekip, çantasının sapını kopartırdım, yediği yemeğin içine tükürüp, yüzüne hapşırırdım sonra

0|0
    1|0
  • 0|0
    0|0
Yükleniyor...