Polis seyyar satıcıların toplanmasını neden ister?

aranızda polis olan var mı , benım ıcın onemlı bı soru sorcam

tıcıların toplanmasını neden ister?

Güncellemeler:
ya sımdı ben ogrencıyım , bugun ısportacı gıbı actım tezgahı kıtap satıyorum ( kendı kıtaplarımı ve tamamı orjınal kıtaptır ) etrafımda bır cok degısık sey satan onlarca ısportacı varken polisler , benım yanıma gelıp , sadece benım toparlanmamı soyledı , sebebı ıse kıtap satmanın usulu farklıdır dedıler , bu bana bıraz sacma geldıde , sonucta benım ısledıgım tek suc vergı kacırmak oda zabıtanın ısıdır . yanlıs mıyım ?
polısın benım kıtaplarımı toplama yetkısı var mıdır , orjınal olsa bıle

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• Haber salsana öğrenciler arasında alacak var mı diye ?

0|0
    0|0
    • ya arkadasım sen ne cok bılıyon , bende 1000 tane kıtap var , haber salmayla olur mu bıldıgın tıcarete doktum ben ısı

• olur bizde okuduk üni.de haberi saldın mı bak millet nasıl buluyor seni.bence sen işi bilmiyon.

• onuda yaptım sagol , haber saldık bırde dıger turlu denıyoruz ıste

Kızlar Ne Diyor 2

• bizim komşu polis söyle ben iletirim

0|0
    0|0
  • Pek cok şeyi biliyorum. Polis sevgilisi konuşuyor...

0|1
    1|2

Erkekler Ne Diyor 6

• yanlışın var mevzu zabıtaların yada diğerlerine vermen gereken bahşiş rüşvet vb vb ne dersen artık onlara vermediğin için

0|0
    0|0
    • ulen zaten 3 kurus para kazanıyorum :) onuda onlara verırsek , vermıyorum anasını , ılyas salman geldık aklıma :D

• :) vergilendirilmiş kazanç kutsaldır sen kutsal yoldan ticaretini yap :) o zaman kimse ıh diyemez tayyeap gelse dahi :)

• o sana öyle diyen polis kitap işporta şeklinde satılmaz diye demiştir o başka işportacılar da parfüm filan satıyordur

0|0
    0|0
    • aynen kardesım dedıgın gıbıymıs , acık sekılde kıtap satılmaz mıs , adamlar haklıymıs , allah razı olsun adam gıbı gelıp uyardı kardesım boyle satılmaz dıye , dırek toplayadabılırdı ..

• Narkotikten komiser kemal buyrun?

1|0
    0|0
  • bu konu hakkında pek bilgim yok ama zabıtanın işi olarak biliyorum.

0|0
    0|0
  • Gizli polisim.

0|0
    0|0
  • Açılın ben polisim !

1|0
    0|0
Yükleniyor...