Spordan anlayanlar bakabilir mi? Ne kadar süre gerekir bu vücuda?

Spordan anlayanlar bakabilir mi? Ne kadar süre gerekir bu vücuda? Kıllara takılmayın :))

Spordan anlayanlar bakabilir mi? Ne kadar süre gerekir bu vücuda?

Güncellemeler:
Demeyi unuttum. Kaslı vücuttan bahsetmedim. Yağları eritmekten bahsediyorum :))
176 boy. 74 kiloyum

1|0
10|24

En İyi Erkek Görüşü

• Nasıl bir vücut istediğine bağlı

0|0
    0|0
    • güncelledim kardeşim :)

• 5-6 ay ise tamamdır. sen bana nasıl bir program izleyeceğimi söyler misin? diyet kısmını biliyorum zaten :))

• 1 Ayda simit bölgesi eriilir yani 2 tane karın kasım normal gözüküyo simiti eritebilcegim bir programın varsa söyle ben 3 ayada razıyım :D

Kızlar Ne Diyor 10

• düzenli yapılırsa 1.5-2 yıl gibi bir sürede zayıf bir insanı kilo aldırarak güzel bir vücuda, aynı zamanda kilolu bir insanı da yine aynı şekilde fazla kilolardan arındırarak güzel bir vücuda sahip olmasını sağlar. tabii şişmanlık varsa eğer mutlaka diyet yapılmalıdır. protein ağırlıklı beslenilmelidir. kısaca iyi bir spor

0|0
    0|0
    • aynen. lys den sonra salondaki hocanın kollarına bırakacam kendimi. d

• Zamana bakma her gun her gun sporunu yap bir degisiklik gorene kadar cunku insandan insana degisir bu bilemeyiz yani. Saglikli beslenmeyede bak, ve baskalarini dinleme onlar cocukca davraniyor, saglikli olmak icin hic bir zaman gec degildir ve aslinda o kadar asiri kilonda yok, simdi kendine bakman onemli zaten sen ona bak. Personal trainer da tut gyme giderken onlar uzmandir kilo vermek icin sana yardim ederler dogru exercise yapmak icin. 💪🏼

0|0
    0|0
    • gym ve exercise dediğine göre tr de yaşamıyon :D personal trainer kaç para biiyon mu sen? :D kaldı ki benim LYS var. O sınava da hazırlanıyorum. hazirandan sonra gym yapabilirim salonda anca maleseff :((

• Kusura bakma her kelimeyi bilmiyorum dogal olarak. Sende normal spor yaparsin, kosu yaparsin, bisiklet surersin falan herkesin yaptigi seyler yani normal.

• ben dershaneye yürüyerek gidip geliyorum. bu da yaklaşık 45 dk tempolu yürüme yapıyorum. ağır bir karın exercise yapıyorum 2 günde bir. haziran'a kadar elimden bu geliyor ancak kardeş :)

• Çok değil ya 3 ayda tamamdır hadi 4 olsun. Güzel bir diyet yuruyuşlerle falan rahat verirsin erkekler kolay verir hem takma kafana 😊

0|0
    0|0
    • ya hacım mersinde yaşıyorum. denize gitmeye çekiniyorum. arkadaş ortamımda herkes baklavalı :(( artık kötü hissetmeye başladım. artık bu ihtiyaç oldu :D

• Et nolcak yardımcı olurum 😃

• peki :))

• Haydi bakalım

0|1
    0|0
  • sıkı çalışmayla en az 1 yıl

0|0
    0|0
    • çok kaslı değil, zayıflamak sadece. Kaslar önemli değil

• Erkekleri bilmiyorum

0|0
    0|0
  • net 2 yıl

0|0
    0|0
    • güncellemeye bakar mısın :)

• neyse boşverelim. teşekkr ederim bayan :))

• 1 yıl bence

0|0
    0|0
  • Amca napcan bu yaştan sonra vücudu ya

0|0
    1|0
    • 21 yaşındayım lannn :D

• Hahaha :D hadi goriyim sizi aslanlarım :D

• defol git l*n rakip bozuntusu seni @Gizlikullanıcı22 :D

• 1 yilda toparlasan 2. yil da kas icin calissan anca. beslenme cok onemli ama! kolay gelsin simdiden! (:

0|0
    0|0

• mersi. (:

• eyvallah sister :D güzel yorum yapan sizler, i love sizler :D

Erkekler Ne Diyor 23

• Göbeğin yanı sıra alt göğüsde de yağ birikimi mevcut. Tabiki o bölgelerdeki yağların tamamından kurtulmak çok da mümkün gözükmüyor ancak 1-1,5 yıl sonunda toparlayabilirsin ve o sürenin sonunda alt-dış göğüslerde ve karın bölgesinde ufak tefek birikimler yine devam edecektir ancak şu anki görüntüden daha iyi olacaktır.

0|0
    0|0
    • ya hacım şu şişman görüntüsünden kurtarsın da beni gerisi teferruat yani önemli değil

• Kritik durumda görünüyorsun ilk aylar kilo vermen zor olacak çünkü burdan bakınca yağ oranın kas oranını geçmiş gibi sağlıklı şekilde toparlamalıyım dersen en azından 6 ayı gözden çıkarman lazım

0|0
    0|0
    • sorun değil çıkarırım. ayda 3-4 kilo vermek istiyoum. 5-6 kilo toplamda vermem lazım

• Hocam şimdi ben öyle çok şişmek istemiyorum, biraz kol, biraz göğüs, karın kaslarım çıksın yeter, altım zayıflasın ama üstüm genişlesin.

hahahahaha

0|2
    0|0
    • yok sadece göbek gitsin. 4-5 kilo vermek niyetim :))

• Kardeşim boşver vücudu LYS'n varsa onla ilgilen. Önce hayatını kazan sonra kendine bakarsın. Spor zor iş gerçekten bambaşka bir konsantrasyon ister

• annem gibi konuştun bak şimdi :((

• amaç sadece yağları eritmekse 4-5 ay fazlasıyla yeter.

0|0
    0|0
    • eyvallah. program var mı evde uygulayabileceim yağ yakma hareketleri?

• 3 ayda 12 kilo verirsin 12 kilo verirsen kendini tanıyamazsın

• 12 kilo veririm ama birkaç kilo kas artar. herhalde biraz kendime gelirim he? :)) bir yılda üni hazırlıkta çalışırım. işte o zaman Gelsin Mersin plajları :D

• En az 7-8 ay, ama 1 yıl kesin çalışman gerek.

0|0
    0|0
    • öyle görünüyor. sadece kiloları 2-3 ayda veririm ama şimdi toparlamak gerekecek o deriyi vücudu falan. Haklısın

• yapıyoz. hayırlısı hakkımızda :))

• Hayırlısı kardeşim.

• Sana bağlı düzgün beslenip düzgün spor yaparsan 1 yıl güzel olur direk kardio olarak yağ yakma agırlıkta çalış olabildigince az kas kütlesi kaybetmeye bak sonra geri kazanıcaksın.

0|0
    0|0
    • sadece kilo vermek niyetim. kas kısmını sonra da hallederim. önemli olan o göbek :))

• bilgin için saol dostom :D bakacaz artık. lys den sona :D

• En az bir sene dostum ya

0|0
    0|0
    • İyi bir vucut inşa etmen 3 yılı bulur yani güzel bir vucut

• Dostum dengeli düzenli beslenme oğünlere ayırcaaksın 6 öğün 3 ana 3 ara olarak yediğin şeylerde önemlidir karbonhidratı antremandan sonra ve sabah kahvalatısında al sadece protein ağırlıklı beslen şekri sadece mevden al abur cuburu kes fastfotd yeme cayı sekersiz iç vsvs kalori acığı cıkarmak yani kardiyoyla kalori acığı yarat kardiyo yap dostum :)

• hee anladım :)) bunu bir hesaplayam ben :)

• vücut diye bişey bırakmamışsın ki :D

0|0
    0|0
  • boyuna gore kılon ıyı aslında abı cok garıp geldı bana senın kemıkler veya kas agırlıgın cok az galıba yoksa bu boyda bu kılo bu kadar durma fazla surmez o kıloyu vermen ama bıraz hafıften kas da calıs bence

0|0
    0|0
    • kemik ağırlığım var ama kas yok :(( sıfır yani sıfır oğlu sıfır. ama umrumda olan tek şey şu yağlar. kurtulmalıyım :))

• aynen. bak şu sofra işine bakacam dikkat edecem. Çok sağol kardeşim :))

• oenemlı degıl kardesım :)

• İyi bir vücut için ortalama 4-5 yıl sıkı çalışma ve düzenli beslenmeyle olabilir..

0|0
    0|0

• 5 aya o dediğin kasli tiplerden olursun saglam bir programda lazim tabi protein tozu oldumu tamamdir.

0|0
    0|0
    • yok toz falan almicam. bu zamandan sonra açıkçası bakmicam 1 yıl falan. 1 yılsa 1 yıl. 2 yılsa 2 yıl. çalışacam salonda. Önce şu lys'ye girem. haziranda hemen salona yazılacam

• ne kadar calisirsan calis bir sure sonra gelisemessin ya da cok proteinli seyler yemen lazim ya da toz kullanicak hic bir zarari yok tozun yan etkisi falan 6 muzun verdiği proteini 20 gramda veriyor sana.

• ya şöyle ki, ben zaten yediklerime dikkat ediyorum. hani beslenme konusunda ek gıdaya ihtiyacım yok kardeş o anlamda :))

• Duzenli spor duzenli diyet ile 3 ayda gozle gorunur erime olur 6 ayda gider o gobekte birsey yok, saglikli sporlar...

0|0
    0|0
  • 1 yıl

0|0
    0|0
    • peki teşekkür ederim :))

• ben 10 ayda fit ve kaslı bir vücuda kavuştum before and after olarak gösterebilirim istersen özelden

• çok fazla before after var elimde. yine de teşekkür ederim kardeşim :)

• 4 ayda toplayabilirsin

0|0
    0|0
    • evet ama şimdi verdiğimde o deri sarkacak. toparlamak lazım gibi. 7-8 ay gerekecek gibi. yanılıyor muyum

• Aynen ilk once sinava odaklanmalisin Cunku daha onemli. Kiloyuda takma onlarca insan gordum azim sonucu cogunlugu istedigi vucuda sahip oldular

• öyle yapacam Tony reis :D hakkat az kalmış he. boydan kaybediyon galiba :D

• Kilo vermen 4-5 ay vücut 1.5 yıl

0|0
    0|0
    • hah işte kilo vermek. yağı göbeği yok etmekten bahsediyorum. kaslar falan şimdilik umrumda değil

• Sadece kilo vermeyle olmuyo ama mekik falan bişeyler yapcan ki vücut sıkılaşsın en fazla 6 ay sürer o da

• mekik çekiyorum 2 günde 1. üstelik bayağı karnım yanıyor. kaslar çalışıyor ama yağ yakmak önemli benim için

• yag oranını düşür beslenme önemli 6 aya sonuc gögürrüsün

0|0
    0|0
    • evet hemen hemen çoğu insan böyle diyor ama anlaşılan 1 yıl salondan çıkmicam gibi görünüyor :))

• kardeşim tamam anladım diyorum ki tamam gidecem ama lys den sonra :D

• Disiplinli 6 ay :)

0|0
    0|0
    • program var mı? evde eritebilmek için? :)

• Yemene icmene dikkat et hergun koş duzenli dambil alabilirsin kas olur hem bide :)

• dumbell var 2 tane 5er kiloluk. koşamam malesef. sadece yürüyüş yapıyorum günlük tempolu 45 dk. 2 günde 1 ağır bir mekik programım da var. uyguluyorum da

• 1 yil diyelim

0|0
    0|0
    • çok değil mi yaw :( sadece 5-6 kilo verecem o kadar. o süre içerisinde her 2 günde 1 ağır bir mekik programı var. Kaslar önemli değil. sadece yağ

• 2 yıl bulur ama
    iyi toparlarsın sadece spor değil diyet yapmalısın.

0|0
    0|0
    • kilo vermek sadece niyetim. kas yapmak değil. göbek derdim tek var. kas derdim yok

• 2 yıl

0|0
    0|0

• Hahh tam adamı yaş 46 kesin karın ve cocukların var ama aklın onları bırakıp spora yaparak başka genc ve güzel hatunları kendine beğendirip onlarla yatmak derdin... :D

0|0
    0|0
    • 21 yaşındayım değişik. fesat kafalı.

• profil 45 üstü yazıyor <3 Vucudun genç durmuyor ayrıca her türlü belli :D

• valla 21im l*n . yeminle fesatsın he. ayrıca o kalp ne lan? :))

• yaş kemale ermiş.. 1-2 yıl ve diyet..

0|0
    0|0
    • yaş 21. güncellemeye bakar mısın

• sadece mekik ve şınav yetebilir. kilo vermek ve karnı düzeleştirmek için

• mekik malesef yetmiyor kardeş yağ yakmaya. ben kendimi bildim bileli mekik çekiyorum. sana birşey dicem inanmazsın belki, o yağlar bir erise altta hayvan gibi karın kası çıkar yemin ediyorum. Ama sadece karın kası :D kol omuz göğüs falan fısss bende :D

• En az bir sene
    İlaç kullanırsan 4-6 ay

0|0
    0|0

• 100 lira verip bir salona git komple ölçüm yapılıp ona göre program verilir
      Benim programı versem bile işine yaramaz 2.04 boy 130 kiloyum çünkü

• peki oldu teşekkür ederim kardeş. mantıklı bir laf dedin :)) o zaman ben faso tempolü yürüyem sürekli :D

Yükleniyor...