Hızlı kilo vermek için ne yapabilirim?

Bugün kotonda jean denerken fark ettim şişmanlayıp tombikleşmişim ve bu dışarıdan pek belli olmuyor malum yaz geliyor ve acilen zayıflamam gerekiyor 3-5 kilo ne yapabilirim?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• -günlük yürüme yap en az 40-45 dk. otobüs kullanımını azaltarak yapabilirsin bunu.
    -ekmeği ve şekerli yiyecekleri azalt, akşam yemeklerindeyse kesinlikle kullanma. Ve mümkünse akşam yemeğinde doymadan kalk. ilk başlarda zorlanacaksın ama bu yağ yakımına oldukça yararlı olur.
    -Çok su tüket. Ve içtiğin suya limon damlat. metabolizmanı hızlandıracaktır bu. Bunu kolaylaştırmak adına bir pet şişen olsun. suyunu koy içine. Her sabah içine yarım limon sık. Su biterse normal su içersin zaten
    -Mekik çek. Özellikle yukarıda dediklerimi yaptığında vucudun yağ yakıyor olacak ve mekik çekmekle hem sıkılaşacaksın hem de yağ yakımını daha da hızlandıracaksın.

Dediklerim çok fazlaymış gibi ama dediğim şeyler çok basit. Gerisi İRADE'li olmak. Dediğim gibi 2günde 1 mekik yap. Uygun bir mekik programı bul yap. Hakan Demiray'ı tavsiye ederim bu konuda.
    Ve günlük yaşamına yukarıda yazdığım ilk 3 maddeyi uydurabilirsen, bunu alışkanlık haline getirebilirsen daha 2-3 haftada gözle görünür bir değişiklik olacaktır inşallah :) Söylediklerim zor değil. İRADE'li ol ve bunu alışkanlık haline getir. inşallah uygulayabilirsin :)) ben 1 haftadır yapıorum. zorlandım ama yola devam :)

0|0
    0|0
    • Teşekkürler deneyeceğim bunu. :))

• Oturduğum yerde kimseyi tanımıyorum arkadaşlarım bayağı uzakta. Yarın başlayacağım limon olmasa da sadece su içsem olur mu peki?

• elma sirkesi varsa eğer, 1litrelik suya bir şeker kaşığı kadar elma sirkesi koy. Yararlıdır. Hatta peygamber efendimiz (sav) sirkeye ekmek bandırarak yerdi :)) elma sirkesi limon gibi metabolizmayı hızlandıracaktır :)) bu arada iradene de takviye yapalım: Hadisinde "Ümmetim hakkında korktuğum şeylerin en korkuncu (tehlikelisi) şunlardır: Karın büyüklüğü (göbek bağlamak), çok uyku, (maddi ve manevî) tembellik ve yakîn (iman) zayıflığıdır." diye buyuruyor Efendimiz :)) (Suyuti, Fethu'l-Kebir, I, 58.)

Erkekler Ne Diyor 7

Kızlar Ne Diyor 2

• stres yap

0|0
    0|0
  • kos ve az ye

0|0
    0|0
Yükleniyor...