Sevgilim annesinin aldığı söz sonrası bana karşı çok değişti ne yapmalıyım ben?

Arkadaşlar sevgilimin annesi 23. ve 24.dönem (yani şuandada) milletvekili.Kadının mecliste yaptığı 2 tane yemin konuşması birde seçildiği ilde olan bir olay nedeniyle meclis kürsüsünden yaptığı taziye konuşması haricinde hiç meclis konuşması bile yok.Zaten babası işadamı.Bazı seçim masraflarını karşılıyorlarmış şirket olarak Karşılığındada annesi 2 dönemdir pasif bir milletvekili işte.Kadının hiç bir numarası yok yani.Tamamen kocasının parası ile seçilmiş.Çok yazık acıyorum ülkeme.Neyse kadın genel başkandan siyasi bir söz almış.İşte bidahaki parti kongresinde genel başkan yardımcısı ve parti sözcüsü olacakmış annesi.Yani çok aktif olacak.Tabi makamıda büyümüş oluyor.Ama çocuğu bir görecekseniz bana karşı bir umursamaz tavırlara girdi ki anlatamam.1 haftadır takmıyor çocuk beni.Arkadaşlarına daha yakınlaştı benden dahada uzaklaştı.Bunun nedeni ne? Ben gerçekten kaybetmek istemiyorum bu ilişkiyi ne yapmalıyım? Nasıl davranmalıyım?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Soruma cevap alamadım ben de nedense. Çocuktan dolayı mı kaybetmek istemiyorsun?yoksa?

0|0
    0|0
    • Tmam peki dürüst bir cevap vericem kaybetmek istemiyorum çünkü hem çocuğu seviyorum hemde öyle bir aile bulamam kolay kolay diye.Her ikiside yani.Her iki drumun payı var ayrılmak istememde.

• Bence annesi milletvekili o yüzden istiyorsun. Çok da eminim ki çocuktan hoşlanmıyorsun :) Sen de haklısın

Erkekler Ne Diyor 8

• Annesi milletvekili diye şımarık . Annesi milletvekili olmasa sen onunla ilgilenmiydin sorusu geldi aklıma nedense :)

0|0
    0|0
  • Hey dostum seni takmayanı sen neden takıyorsun yaşın genç önüne bak,Bunun nedeni çağın hastalığı ego,kaybetmek ıstemıyorsan afedersn ama kuklası olursun şimdiden böyle olduguna göre,nasıl davranıcaksın bılıyormusun sende takmıcaksın rintintin yani

0|0
    0|0

• Kesinlikle ama kesinlikle ayrılmalısın.. Çünkü bundan sonra yapacağın ne olursa olsun poposu iyice kalkacak ve senin ona muhtaç olduğunu düşünecektir.

Kusra bakma ama düşüncem böyle.

0|0
    0|0
  • bencede böyle yaylı kısmeti kaçırma sende kaç bakarsın o kovalar kovalamazsa zaten unut gitsin

0|0
    0|0
  • Sana boyle yap demiyorum ama ben senin yerinde olsam o bana tekmeyi vurmadan ben ona vururdum :D

0|0
    0|0
  • yazının en başını okurken sağlam yere kapak atmışsın diyordum içimden en sondaki cümleni görünce geçmiş olsun diyorum artık

0|0
    0|0
  • Boşver meclis bahçesinde salıncakta sallansın.

0|0
    0|0
  • değiştiyse artık böyle gider.tekrar düşün derim sana

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bunun için senden uzaklaşandan sen koşarak kaç !

0|1
    0|1
  • sende onlara denksen olabilir değilsen ailesi seni istemez kendini yıpratma boşuna

0|0
    0|0
Yükleniyor...