Sevgilimin sürekli geçmişimi düşündüğünü öğrendim onun bunu aşmasını sağlamak için ne yapabilirim?

normal bir şey mi bu yani siz arada uzanıp sevgilinizin geçmişini düşünür müsünüz geçmişe takan biri olsanız yani benim sevgilimin öyle yaptığını öğrendim biz neredeyse 2 yıl oluyor sevgili olmaya başladğımız ama geçmişimi düşünüyor bir keresin de ilk günlerimizde bir numara aramıştı beni bende silmiştim oda gördü kim bilmiyorum dedim panik yapmıştım yada refleksi di hatırlamıyorum o arayanın kim olduğunu düşünüyor hala araştırıyor falan geçmişle ilgili sürekli bir şeyler soruyor ne yapmam lazım onun bunu aşması için düşünmemesi için ?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Son zamanlarda ikinci el kız bile bulması zorlaştı. Kara borsadan arıyoruz 0 km olanlarını. Ee tabi durum böyle olunca da sevgilimiz olası kızdan bile şüphe eder olduk. Ya geçmişini yalansız söyleyecek ya da varsa eğer itiraf edip çekip gidecek.

Düşünmemesi için ise ona tüm gerçekliğiyle bir özgeçmiş anlatman gerekiyor. Ama eğer ummadığı bişey çıkarsa... Anladın sen.

0|1
    1|0
    • tabiki bütün çıktıklarımı yaşadığım şeyleri ayrıntısına kadar anlattım konuştuk bir dönem biz sadece bunları konuştuk onun da çok geçmişi var kendisi kısa süreliğine evli kalmış boşanmış biri yani ben de oda anlattık ben üstesinden geleceğimizi destek olacağımızı falan sölemişti oda atlatcaz dedi çıktığım kişileri teker teker buluyor bişileri inceliyor bi açık bulmaya çalışıyor sürekli düşünüyor

• yani benim sölemediğim bişilerin olduğunu falan düşünüyor herhalde ne olcak peki yani nasıl bitsek eski çıktıklarımla tek tek konuşarak mı atlatacak bu durumu

• Jptokugawa adamsın...

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 10

• Onu kendisi düşünmeli sen değil. sen de yardımcı ol

0|0
    0|0
  • geçmişinde sana göre yanlış olan birşey yoksa , yani yanlış yaptığını düşündüğün bir şey yoksa bırak düşünsün... yani onu aşması için sadece ona geçmişindeki herkesten daha önemli olduğunu hissettirmelisin... ya da bir ihtimalde kendisi geçmişte pek düzgün yaşamamışsa herkesi kendi gibi sanıyor olabilir , ki bu daha kötü bişey...

0|0
    0|0
    • evet kendi geçmişi çok kötü ona sürekli anlatmaya çalışıyorum herşeyi sende öğrendim ailem biliyor onu sevdiğimi anlatıyorum çok sıkıldım artık

• kendi geçmişi çok kötüyse herkesi kendisi gibi düşünüp sürekli senden de şüphelenir o zaman... ve sürekli attığın adımı bilmek ister ve bu da doğal olarak seni çok boğar... çok sevmiyor olsan , bu şekilde hayat geçmez , çünkü asla tamamen güvenmeyi bilmez , bir ömür boyu bu huyu değişmez ve sen sürekli bu sıkıntıyı yaşamak zorunda kalırsın derim ama sen de sevince bu durum senin sıkıntıya katlanabilme durumuna göre değişir diyeyim ben... ama işin çok zor...

• Kim aramıştı hakikaten :) Ben de takarım bu konulara...

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum tanımadığım bi numara

• valla bu tür bir arkadaş tanıyorum.bekaret takıntısı, geçmişteki erkek arkadaş,yaşadıklarını incelemesi falan..durumlar kötü.şimdi iyileşse bile ilerde sorun çıkartırlar.dur söyleme ben söyleyeyim, ailesine de inanılmaz bağlı değil mi?

0|0
    0|0
    • yok hani sayar tamam da ailesini silebileceğine şahit oldum yani bağlı değil diye düşünüyorum bekaret takıntılı ama öyle sorunumuz yok

• her ilişkide var böyle durumlar ve hepimiz bunalıyoruz ki kendimiz de yapıyoruz zaten zaman zaman yaşında kıskançlığında verdiği şeyler mutlu olmaya calıs o gecmişi açtığında kaçma rahat davran ki birşey olmadığını oda anlasın yoksa tabi

0|0
    0|0
    • anlatıyorum da mesela dün sölediğim bir şeyi bana 2 ay sonra tekrar söylüyor bende bir eksik söylüyorsam hemen suçlayıcı bi şekilde hani öleydi diyor tamam oda var unutmuşum diyorum yada bir şey oluyor daha önce sölemişim unutuyor sölemedin diyor o kadar çok düşünüyor ki artık ne dediğimi de unutuyor olayları karıştırıyor

• şeylerse gecmişimle cık o zaman dedim tersledim brazz sacmalama yeter bu durumlarda kendinden emin ol arkadaşım

• anladım tamam

• Bende olsam geçmişini bilmek isterim. Hatta geçişinde benden başkası olmasını isterim benimde geçişimden ondan başkasının olmayacağı gibi.

0|0
    0|0
  • madem kendine güveniyorsun bırak araştırsın

0|0
    0|0
  • ayrılman en doğrusu.bunu değiştiremezsin

0|0
    0|0
    • düşündüm ama seviyorum yani ayrılmak istediğim tek nedeni de sürekli geçmişimi düşünerek evliliği yapamayız ciddi düşünüyoruz ama onu atlatmadan ilişki yürümez her attığım adımda onları düşünecek

• Kızı unutamıyordur tabi ):

0|0
    0|0
  • demekki seni gerçekten seviyor ve bu yüzden geçmişinle ilgili herşeyi merak ediyor. sana gelen o arama ile ilgilide kesinlikle kıskanmıştır

0|0
    0|0
    • gerçekten sevdiğini biliyorum inanıyorum geçmiş konusunu konuştuk o anlattı ben anlattım ben ona sen kabulümsün dedim oda dedi ama şimdi ne oluyor yani aşamıcakmıyız ben bitsin bu konular istiyorum sıkılıyorum artık sürekli geçmişi hatırlatmasını bişiler sormasını araştırmasını tamam araştırsın bitsin uzadıkca uzuyor

• daha önce evlilik ypmıştı aynı 1 ay sürmemiş neredeyse işte aynı hataları yapmamak istiyormuş ama bende bu durumundan dolayı ona ilk başta her şeyi anlattım oda tamam dedi ama sürekli irdeliyor araştıyor soruşturuyor sıkıldım bende bu durum bitmicek gibi gözüktü aşamıyor ya da atlatamıyor

• bir evlilik yapıp kısa sürede boşanmak kolay kaldırılabilecek birşey değil zor bir durum Allah yardımcınız olsun

Kızlar Ne Diyor 2

• eskiden kalma aldatılma acısı vardır ?

0|0
    0|0
    • evliliğinden dolayı var bişiler de

• 1 yaş var hatta bi kaç ay

• hmm aynı şeyleri yaşamaktan korkuyordur.Saklamaktan korktuğun birşey yoksa rahat devam et takma bunları kafana..

• Seninle bir gelecek düşünüyorsa düşünür elbet geçmişini normal bir şey.

0|0
    0|0
Yükleniyor...