Hem nişanlıyken hem de değilken böyle şeyler neden yapsın ki?

öncelikle herkezin bayramını kutlarım,bayramınız mübarek olsun,şimdi size bir sorum olucaktı,şimdi tanıdıgım bir abi var çok iyi birisi zarar gelmez yani ben onu hep abim gibi gördüm,o benden 10 yaş büyük,neyse bu abi daha evlenmedi bir ara nişanlıydı ama sonradan ne olduysa ayrılmış,neyse asıl konu şu, bize geldiginde nişanlıydı henüz ve beni izlerken yakaladım bi kaç kez,yada göz göze geldik hep,sonra nişan attıktan sonra yine karşılaştık hatta evlerine gitmiştim,neyse tam karşımda oturuyodu ve başını resmen bana çevirip bakıyordu izliyordu yani,ben hemen bakışımı çektim hep,ara ara bana baktıgını gördüm,bir ara bana bakarken dalıp gitti babası seslenince aramıza geri döndü:D yaben onu abim gibi görüyorum,peki ya o,anlatıklarımla ilgili ne düşûnüyorsunuz? hem nişanliyken hemde degilken böyle şeyler neden yapsın ki?

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• bu anlattıklarına bakılırsa senden hoşlanmış... bir yolunu bulup senlen konuşmak istiyor ama 10 yaş senden büyükmüş...bilemiyorum? senin duygun ney? sanki onun gözetmesi senin hoşuna gitmiş gibi... burda önemli olan ikinizin hissiyatı... duygusal sevgiye aşka dönüşürmü...? esas mesele orda... mikrofon sende :)

1|0
    0|0
    • konusmak derken bunu nerden anladin ? ama bir ara konusucakmis gibi oldu durakladi ama diyemedi sanki

• hahhahaha tamam :))

Erkekler Ne Diyor 12

• Adam göz çapkını olabilir... Seninle ilgili fantezileri olabilir... Ancak senden hoşlanıyor mu, sana aşık mı bu konuda yorum yapmak çok zor

0|0
    0|0
    • goz çapkini olucagini pek sanmiyorum, ama nedense oyle iste, fantezi mi? okadar'da olmaz yani

• hayatta olmaz diye birşey yoktur... Şansın varsa yüzük attığı nişanlısını bul ve ona sor... Belki ondan alacağın cevaplar adam hakkında fikir edinmene yardımcı olur...

• ya çocuk oyle duzgun birisi ki oyle sosyetik falan dezgil yani tam aile çocugu ustelik mimar kendisi, bu yasina kadar evlenmedigi için yasi geldide geçiyor yani duzgun birini yani kafa dengi birini bulamiyor anladigim kadariyla, nisanlisi ise oyle sosyetik bir kizmis ve çocugu begenmemis açikcasi bu yuzden ayrilmislar

• çıkmak ya da cinsellik ...

0|0
    0|0
    • 30 gelmis adam neden çikmak istesin ki ztn evlenmek için kiz ariyor ailesi

• 30 yaşına gelince adam şerefsiz olamaz mı sence? Ben temkinli ol diye söylüyorum. sen bilin

• Senin serpildiğini gördü ve sen de istersen anladın herhalde. maalesef ki böyle

0|0
    0|0
  • bak sana şunu diyeyim ablacım sen ya gerçekten çokk güzelsin yada sana bakarken aklına çok sewdiği biri geliyor dur yane bu olabiir

0|0
    0|0
    • ya nisanliyken bakiyordu nisanlisindan ayrildi hala bakiyor, manitasi olsaydi ztn simdiye kadar evlenirdi degil mi? evet çok guzelim diyelim ama abim yaa abi olarak goruyom ben onu, oda bunlarin farkinda hatta benimle ayni yasta olan bir erkek kardesi daha var yani, hiç mi aklina gelmiyor benim kardesimle ayni yastaki kiza bakmak

• yokk ya senden hoşlanıyorsa emin ol ki gözü senden başka sını görmez ve aklıda yanlızca senin üzerinde odaklanır

• Adam sana kardeş gözüyle bakmıyor , adam sana sırılsıklam aşık olmuş, kafasında senaryosu vardır onun , işine gelmeyen biri ise abi de aradaki mesafeyi çiz, yoksa benimde içimde cız diyen birşeyler var dersen o başka ;)

0|0
    0|0
  • 10 yaş öyle çok bir yaş değil hem olgun erkekler ilişkilerinde her zaman daha iyilerdir napacan tüyü bitmemiş ergenleri

0|0
    0|0
  • hoşlanma duygusu digerlerine benzemez sen ne kadar abi de desen ona bu iş olacaksa kaçınılmzdır bence yaklaş ve gerçegi ögren

0|0
    0|0
  • Seni beğeniyor olabilir ki hormanları düşünürsek durum dahada kötü.

0|0
    0|0
  • eğer sana karşı bişeyler hissediyorsa normal. sevgi veya tutku nedeni ne olursa olsun.

0|0
    0|0
  • sevdigim kiz bana abiii deyince diye dusunup dalmistir ;)

0|0
    0|0
  • Teen olarak görünüyorsun gözüne tazesin ya gerisini sen tamamla

0|0
    0|0
  • sağolasın cümlemizin bayramı mübarek olsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bence hiç takma:D hatta ona abi gözüyle baktığını hareketlerinle belli et hatta söyle ama işin zor kolay gelsin banada öyle olmuştu :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...