Türkiyenin en iyi taraftarı kim sizce?

Bi Galatasaraylı olarak ben Beşiktaş diyorum.Zaten ben demesem bile dünya Beşiktaş diyo.En iyi taraftarda onlar seçildi.Beşiktaşı koymucam o yüzden.Onların dışında bu 3 lüden kim sizce. link link link

Güncellemeler:
Bazı arkadaşlar Beşiktaş dünyanın en iyisi değil demiş alın o zaman.

link
link
link
link
link
link
link

bunun üstüne konuşmam.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Kızlar Ne Diyor 14

Erkekler Ne Diyor 22

• Galatasaraylı olarak bizim gözümüzde gönlümüzde ne başka takımı, ne başka taraftarı görür. Aslanla kartalı karıştırmayın, kanarya zaten kafeste.

• Ha bi de Nihat Özdemir istifadan sonra tekrar göreve başlamış. hayırlı olsun. A.Yıldırmda iki kere gitti iki kere geldi. Dansözlükte bi meslek. Önemli olan iyi kıvırmak, bu konuda fenerbahçeyi alkışlıyorum. Delillerde basına açıklandı. A.Yıldırm gazozuna oynadığı için iki aydır tutuklu tutuluyormuş, yoksa başka sebepten bi insanı bu kadar içerde tutabilirler mi? :DDD

• çarşı bu soru da beşiktaş hariç diyen herkeze karşı anladı mı (okeyyyyyyy

• sadıcım...maaalesef istemezdim de şu çarşıyla başlayan cümle gruplarına benide katacaksınız yapacak bişey kalmadı.
      çarşı duvara karşı.

• :)))saygılar

• beşiktaş

• Bende bir BEŞİKTAŞ lı olarak FENERBAHÇE diye bilirim.

• Ne bicim BJK'lisin fb'liler kizkancliklarindan eksi veriyor senin yaptigin jeste bak

• Öncekileri Göster
    • helal sana .
      dostum keşke bütün beşiktaşlılar senin gibi olsun
      fenerbahçe şampiyonlar ligine gitmesin diye uefa ya mail yağmuru yapan galatasaray ve trabzon taraftarını da kınıyorum. Sana baksınlar örnek alsınlar.

• Eyvallah.Kangrooooo.
      Şımartmayın fifaya aday olurum.
      Ne demişler ÇARŞI FİFA ya KARŞI

• gs

• bir f.b olarak takımına sonuna kadar sahip çıkan taraftarımızla ne kadar gurur duysak azdır,dar ağacında olsak bile son sözümüz FENERBAHÇE...

• dar acağına da masumsunuz diye çıkardılar demi...

• ha bide profil resmindeki aslan iyi durmuş :DD makaradayım arkadaşım bak dalgana hayırlı akşamlar.

• 11gün

Tüm dünya tanıyor ÇARŞI'yı.

Kesinlikle en iyi taraftar grubu ÇARŞI'dır.
    İşte Fifa'nın resmi sıralaması :

SES
    1. BEŞİKTAŞ
    2. Boca Juniors
    3. Shalke 04
    4. Liverpool
    5. İnter

PANKART
    1. Boca juniors
    2. Deportivo la coruna
    3. BEŞİKTAŞ
    4. Milan
    5. İnter

TEZAHÜRAT
    1. BEŞİKTAŞ
    2. Boca juniors
    3. Liverpool
    4. İnter
    5. Deportivo la coruna

NÜFUS
    1. Boca juniors
    2. BEŞİKTAŞ
    3. Liverpool
    4. Milan
    5. Deportivo la coruna

GENEL SIRALAMA
    1. BEŞİKTAŞ
    2. Boca Juniors
    3. Liverpool
    4. Deportivo la coruna
    5. Milan
    6. İnter
    7. River plate
    8. Shalke 04
    9. Marseille
    10. West Ham United

200 takımın bulunduğu listeye giren diğer Türk takımları
    83 . Galatasaray
    102. Fenerbahçe
    151. Sakaryaspor
    188. Trabzonspor
    194. Bursaspor

Geçen seneki Sıralama
    1. Boca Juniors
    2. Milan
    3. BEŞİKTAŞ
    4. liverpool
    5. İnter
    6. River plate
    7. Deportivo La coruna
    8. Tottenham
    9. Marseille
    10. West Ham United

Geçen seneki sıralamada Türk Takımları
    87 . Fenerbahçe
    102 . Galatasaray
    197 . Trabzonspor

Uefa anketlerinde bu sonucları gene görebiliriz fazla söze gerek yok dünya neyin ne oldugunu biliyor :)

• Soru mu bu ?

• evet soru :D

• fenerbahce o zaman anlatırsam polemiğe girerim :)

• Anlatma o zaman sende :D Sence Fenerbahçeyse bence Fenerbahçe de geç polemiğe gerek yok :)

• Tabiki ve herzaman fenerbahçe

• :)hayır beşiktaş:)

• bence karşıyaka spor kulübü taraftarları. bu kadar rezalet oyunsa sahip 5.sınıf bir takımı desteklemek her taraftarın harcı değil.

• Ne alakası var. Benim gönlüm, hayatım Galatasaray her zaman için de Galatasaray taraftarı benim için en büyüktür. Ultraslan artık sıradan bir taraftar grubu değil üniversite okuyan bir ekipten oluşmakta.

• Galatasaray olmasaydı avrupalı zaten bizi bilmiyordu.
      küçümseyeni kıçımsarım,

• o dunya rekoru lınkını ne yap ne et bence kaldır cunku desibel rekoru gs nındır link

• Ben fanatik galatasaraylıyım.İyi araştır arkadaşım araştırmadan yazdığın belli.

• Öncekileri Göster
    • Merak etme bende dünyadanım,uzaydan değil :D Haklısın demeye çalışmıyom susalım konu kapansın demeye çalışıyom.Anlayışına hayran kaldım :D

• turkce nereye cekersen oraya gıder tamam konu kapansın burda cok uzadı

• izlesinlerde görsünler Beşiktaş taraftarını... link

• bazen hata yaptımı düşünürüm keşke beşiktaşlı olsaydım diye imza galatasaraylı(gassaray değil gazeteciler bile gassarya diyor)

• üçüncü link ilk açılırken tüylerimin hepsi kalktı begalatasaray aşkı anlatılamaz...

• Tabi Fenerbahçe Aşkını yaşamamışsan.

• tamam
      hiç o muhabbetlere girmeyelim boşver

• bu statda bana kımse 25 bın kısının olduguna ınandıramaz.abbiatinin sesini duymadım bıle.[paolo maldini] gs-milan macı sonrası. bu bıle yeterlı

• Klasik fenerbahce dusmanligi burada da boy gostermis eksi 5 degil, butun xperlerim gitse de tek gercegimiz 1907

• hahaha fener dusmanlıgı bunun neresınde?bence senın yorumu yazmandaki amac ne bılıyormusn bu maldını gercegı sana batıyor yaranı kanatıyor.fenerbahce dusmanlıgımıs bana sunun neresınde fener dusmanlıgı var goster dingil

• Türkiyeni en iyi taraftarı: Taraftar Değil FENERBAHÇELİ olan canı sevilesi insanlardır. fenerbahçe sevgileriinin önüne asla hiç bir şey geçemez.

• helal sana dostum :)

• beşiktaş nerden dünyanın en iyi taraftarı seçiliyo, hangi dünyaymış orasıbeşiktaş taraftarı dünyanın en saldırgan , en saygısız , takımına en çok zarar veren taraftarı.sen bir de liverpool taraftarını gör.kafandan da uydurma .

• sen beşiktaş taraftarına kurban ol kıskanç herif..onlar kadar duyarlı,sağ duyulu taraftar grubumu var

• Öncekileri Göster
    • kendi ülkenin takımına saygısız diyip,
      elalemin ingizlerini övecek kadar zavallısın...fanatiklikle alakası yok bunun..
      liverpool taraftarı bile hayran kaldı çarşı grubuna..maçı bırakıp tribünü izlediler,
      böyle bir taraftar yok dediler..aldığın eksilere bak anlarsın nasıl saçmaladığını..

• arkadaş dünya çapında demiş ya o bakımdan liverpoolu örnek verdim, aldığım eksiler fanatik taraftarın o yüzden önemi yok.
      ayrıca kim ne derse desin beşiktaş taraftarı kadar takımını eksi motive eden başka bir taraftar yok.
      ayrıca başka takımlara küfür edip sallayıp sıkıp sonrada delikanlı ayağına ortada dolaşmakta ironik bir durum.

• Bence en iyi taraftarlar Karşıyaka ve Göztepe taraftarlarıdır... Bağları hiçbir şeye benzemiyor...PS: Futbolu değil, sadece İzmir'i severim :)

• Zaten 2. lig olarak dünyanın en iyiside onlarmış.

• Bak bunu bilmiyordum; bilgi için teşekkür ederim.

• Rica ederim.

• Türkiyenin en ateşli taraftarı Beşiktaş taraftarıdır...üzerine taraftar yok,olamazda..

• İnönüden çıktıkların hangi deplasman tribununde beşiktaşlıları gördün ? akustiğimiz çok kötü deplasmanda bir numarayız mevzularda bizde biz fenerbahçeliyiz.

• fenerbahçeden gerisi yalan ..

• Ekmek spor ' un emekçi tayfası galiba garibanların hepsi ekmek spro tutuyorum diyor

Yükleniyor...