Galatasaray'ın son 5 yılda transfer ettiği en iyi forvet kimdir?

Son 5 yılda Galatasaraya gelen forvetlerden size göre en iyi olanı hangisiydi hangisi transfer edilince daha çok heyecanlandınız

• Milan Baros
    34% (10)38% (16)37% (26)Oy Ver
  • Johan Elmander
    10% (3)33% (14)24% (17)Oy Ver
  • Burak Yılmaz
    34% (10)10% (4)20% (14)Oy Ver
  • Umut Bulut
    22% (6)19% (8)19% (14)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|23

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 23

• Milan Baros

0|0
    0|0
  • Milan Baros.

0|0
    0|0
  • Geldiğinde Baros'tu. Elmander'in ismi daha önce de bizimle anılmıştı o zamanlar Fransa'da oynuyordu ve zirve yaptığı zamanlardı. Bolton'dan geldiğinde sevindim ama off üff demedim. Fakat şu anda en iyi olanı aralarındaki. İsim olarak dediğim gibi ilk geldiğinde Baros'tu. Umut ve Burak'tan bir gram heyecan duymadım.

0|0
    0|0
  • Baros

0|1
    1|0
  • SHABANİ NONDA.

0|0
    0|0
  • Milan Baros

0|1
    0|0
  • Genele baktığımızda burda en fazla kalan milan baros elmander burak ve umut daha yeni futbolcular ve baros kadar uzun süre görev almaları için zamana ihtiyaçları var ama baros ilk başlarda tam golcüydü şimdi ise para yiyor ben 5 Yıl değil ama şöyle birşey diyim Hakan Şükürden başka istikrarlı oyuncu olmadı...

0|0
    0|0
  • E necati adam size geçen sene şampiyonlukta büyük katkı sağladı kıymet bilmeyip sattınız bak şimdi forvet orta saaha bağlantısını yapamıyorsunuz tamam necati diğerleri kadar isimli değil ama kesinlikle geçen senenin kahramanıydı

0|0
    0|0
  • Milan Baros.

0|0
    0|0
  • Milan Baros

0|0
    0|0
  • net elmander!

0|0
    0|0
  • A: Milan Baros

0|0
    0|0
  • Burak Yılmaz

1|0
    0|0
  • Burak Yılmaz

0|0
    0|0
  • geldiği ilk sezon ki performansına göre milan baroş

0|0
    0|0
  • umut bulut milli takımda iyi işler yaptı toulus da da çalışkan futbolcu severim de

0|0
    0|0
  • Mılan Baros gol yüzdesi yüksek adam ama neden oynatılmıyor onuda anlamadım ya.

0|0
    0|0
    • Fatih Terim�in egoları vardır ve kendi almadığı oyuncuyu oynatmaz ama Burak gibi emek hırsızlarına ve Sercan gibi kazmalara sonuna kadar şans tanır

• valla burak gercekten gs de oynuyacak bır topcu degıl haklısın hemde bızım macta yaptıgı hıc adıl degıldı neyse sımdı o konulara hıc gırmeyelım olmus bıtmıs gecmıs ama gel gelelım baros gıbı bır adamı böylesıne yedege cekmek yazık gunah ya.

• tam forvet ise milan baros...

0|0
    0|0
  • Milan baros.

0|0
    0|0
  • Bence Umut adam iyi gol atıyor baros bitti zaten Elmanderde fena değil ama Umut daha iyi !..

0|0
    0|0
  • tabiki elmander

0|0
    0|0
  • elmander, şuanda da hala en iyi iş yapan o

0|0
    0|0
  • ezikler zaten son 10 yılda adam akıllı kaç transferiniz varki,şıklara bak umut,burak,eplde küme düşme potasında olan takımlarda oynamış elmander.

0|0
    0|1
Yükleniyor...