Amrabat mı Keita mı hangisi daha iyi?

Amrabatta keitada ayağına top gelince taraftarı heyecanlandıran isimler peki siz hangi futbolcuyu daha iyi buluyordunuz

• Nordin Amrabat
    0% (0)29% (2)29% (2)Oy Ver
  • Abdul Kader Keita
    0% (0)71% (5)71% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• şu an için kim amrabat diyosa keita'nın yaptıklarını küçümsüyor demektir benim fikrim bu, son yıllarda takımda tutulması gereken yegane yabancılardan biri Kader Keita'ydı, önümüzdeki günlerde amrabat kendini geliştirir, orasını bilemem ama şu an için kesinlikle daha iyi olamaz. bi kere geniş alan bulamadıkça iş yapamıyor, kapalı savunmaları açamıyor, biraz bencillikte var, ama nedir olayı güçlü ve hızlı olduğu için gelişebilir. o da belki kesin değil çünkü yaş 25. gelişirse hem takım hem kendi faydasına, ama Keita öyle değildi, hem küçük alanda hem geniş alanda iş yapıyordu. tekniği çok daha iyiydi, zor goller atıyordu, tek başına pozisyon yaratabiliyordu. ayrıca keita'nın iyi olduğu sezon takım çok kötü oynuyordu, şu an ise yenilsek bile her takıma karşı üstün futbol oynuyolar, genelde top gs'nin ayaklarında oluyor, keita böyle bi döneme denk gelseydi belki çok daha fazla iş yapabilirdi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Keita

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Keita daha iyiydi bence.

0|0
    0|0
  • Kanat oyuncuları ama inanın farklı tarzda adamlar. Keita kanattan çizgiye iner orta yapardı. Amrabat içeriye doğru katediyor ters ayakla orta yapıyor. Keita'nın stilini daha çok seviyordum ama Amrabat Cluj maçında açılmaya başladı hatta sahanın açık ara en iyisiydi ve bence inşallah üstüne çok daha fazla koyacak.

0|0
    0|0
  • Keita gibi bir futbolcuya daha fazla ihtiyaç var. Çünkü GS'nin en büyük eksikliği çalım atan bir oyuncusunun olmaması. Keita iyi çalım atardı.

0|1
    0|0
  • Amrabat'ın pek bir numarasını göremedim. Keita daha iyiydi sanki. :/

0|0
    0|0
  • Amrabat gs'ye geldiğinden beri doğru dürüst bişey oynamadı keita derim şu an için

0|0
    0|0
  • Keita , ambarat daha iyi olucak inşallah

0|1
    0|0
  • YATTARA

0|0
    0|0
  • Keitayı canlı olarak izleme fırsatım olmuştu. Sürat konusunda kısa mesafede Türkiye'de geçemeyeceği futbolcu yoktu o dönemde.

Yine sürat konusunda Keita derim

Estetik ve çalım olarak Amrabat derim.

0|0
    0|0
  • keita

0|0
    0|0
  • amrabat

0|0
    0|0
  • Abdul Kader Keita

0|0