Kapat

Yunanistan vizesi almanın bir başka yolu var mı?

Bir kaç gün önce sakız adası için vize başvurumun onaylanıp onaylanmadığını öğrenmek için ve pasaportumu almak için gittiğimde,elime üzerinde saçmalıklar silsilesi bulunan bir kağıt parçası verip geri gönderdiler beni.

Sunduğum belgelerin yetersizliğinden değil, inandırıcı olmadığından dolayı reddedildiği yazıyordu.

Benim orada bulunmam için bir çok sebebim vardı aslında, fakat, onların bana orada bulunmamam için verebileceği doğru dürüst bir sebep bile yoktu. Orada askerlik yapan erkek arkadaşımın olması, ve ona söz vermiş olmam, ve sadece bir ay içinde on bin tl bulup, otel rezervasyonu, bilet vs her şeyi halletmiş olmam, sırf onu görebilmek için. Sizce bu yetersiz bir sebep mi?

Onlar sadece inandırıcı bulmadıklarını söyleyerek beni geri çevirdiler. Harbiyeden evime dönene dek yol boyunca ağladım, ve bunu erkek arkadaşıma nasıl anlatabileceğimi düşündüm. Her şeyi olduğu gibi anlattım, (ağlama faslı dışında)

Erkek arkadaşıma söyledim, fakat tüm bunlardan yine beni sorumlu tutmanın bir yolunu buldu.

Yemin ederim, sadece bir kez yüzünü görmek istediğim, başka bir şey değil, turlar varmış günü birlik? böyle bir şey varsa bana yardımcı olur musunuz? Yunanistan vizesi almanın bir başka yolu var mı? Çünkü ben ne yapmam gerektiğini bilmiyorum, o benden ayrılıyor...

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bu tehlikeli bir yöntem ama Bodrum'a gidip, oradan sakız adasına tur düzenleyen tekneler veya amerikan bayraklı yatlarla gidebilirsin... Geri dönüşünü de aynı yöntemle çözebilirsin...

1|0
    0|0
    • Peki daha detaylı bilgi verir misiniz bu konu hakkında? durumun anlaşılma olasılığı nedir?

• arattım ama hiçbir şey bulamadım, siz bana detaylı bilgi verir misiniz? rica etsem. Mesela nasıl gidebilirim amerikan bayraklı yatlarla? izin verirler mi? vizem yok, bir problem çıkar mı? ne gibi riskleri göze almam lazım? Lütfen ...

• Ozel mesaj atar mısın

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 3

• o ne öyle ya

0|0
    0|0
  • bu kadar emeğine ki anlattıklarına göre yorum yapıyoruz GÖZYAŞLARINA YAZIK seni suçlu çıkarabilmişse..sevin bence..seviyor olabilirsin eyvallah ama hayatta bazen acımasız olmak lazımmış ayrılalım diyorsa tamam kabul et bitir...

0|0
    0|0
  • kapıda veriyorlar diye biliyorum adalara artık. seninki niye öyle olmuş ki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...