Bir erkeğin boyu ne kadar olmalı ve ne kadar kas yapmalı?

şimdi ne alaka diceksiniz arkadaşlar benim boyum 181 şimdi kas çalışıyorum ama çok kilo alamıyorum

1.arkadaşlar 181 boyundaki bir erkeğin kilosu ne kadar olmalı?

2.boyum kısa mı:S

3.ne kadar sürede adam akıllı kas yaparım?

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• pardon da ideal kilo/boy diye tonla site vardır..baksanız ya oraya hem daha bi bilimsel cevaplar alırsınız belki..:)

boyum kısa mı? o nasıl bi sorudur er kişisi için..:D (bence 181 ideal bir erkek için..)

kas olayı beslenme ile alakalı bir de spor ile..ama steroidlere yüklenmeyin vallahi pişman olursunuz ileride..öyle 5 ayda yapacam diye de yırtmayın..yavaş ve doğru spor ile hedefe ulaşın derim ben..

pek cevap yazan yoktu ben karalayım dedim bişiler.. :))

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• 1-)ideal kilo 72

2-)boyun iyi

3-)3-4 ay olabilir

0|0
    0|0
  • yapılı görünecek en oluru

0|0
    0|0
  • çıta görünmeyecek kadar

0|0
    0|0

• Yok

7 ay önceNASIL KI BU MILLETIN TACIDIR YILDIZLA AY,YÜKSEL TAA ARŞA KADAR ŞANLI GALATASARAY...1905 TE DOGDU ASKIMIZ ,SARI KIRMIZI AKAR KANIMIZ,CIMBOMBOM FEDA OLSUN SANA CANIMIZ OLENE KADAR HEP YANINDAYIZ. ww

0|0
    0|0
  • Yok azaza

7 ay önceNASIL KI BU MILLETIN TACIDIR YILDIZLA AY,YÜKSEL TAA ARŞA KADAR ŞANLI GALATASARAY...1905 TE DOGDU ASKIMIZ ,SARI KIRMIZI AKAR KANIMIZ,CIMBOMBOM FEDA OLSUN SANA CANIMIZ OLENE KADAR HEP YANINDAYIZ.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Usta boyun gayet iyi çok kilo alamıyorsan normaldir sağlıklısındır bende kilo alamıyordum doktora bile gittim doktor sağlıklıysan sorun yapma vs dedi,boyun 1.81 ise 70 75 kg idealdir,2. boyun gayet iyi bence bende 7 8 cm uzunsun,normal yani,3 o senın bunyene bağlı çok kas yapmak onemlı degıl çok kas yapım derken sağlığından olursun artı protein hapları vs kullanma derım kullanıyosanda kesın antreman yap spor yap yoksa yağ olur vucudun,Kas yapmak kolay ama iyi ve proğramlı bır sporla.

0|0
    0|0
    • doktora gittim normalsin bünyen hızlı çalışıyor dedi bu kadar :S protein tozu kullanmıyorım ama kullansammı diyorum

• 1)1.81 ise kaslı düşünürsek en az 95 kilo olmalı normal düşürnürsek en fazla 85 olmalı

2)boyun kısa değil ama uzunda sayılmazsın bence

3)adam akıllı kas kavramına ve vücudunun şimdiki şekline göre değişir

0|0
    0|0
    • o zaman ben bayağı zayıfım ya kilo aldım diye seviniyordum 67 kilo olmuşum anca vay ya bari 75 80 olsam

• yatmadan önce yemek ye yemeği yer yemez uyu kilo alırsın hemde çok kısa sürede

• ya o yağ olur ben kas yaparak kilo almak istiyorum

yani şunu söyiliyim 75 iyidir bence de ama yağ neredeyse yok gibi az birşey belki

• 1.81 boy iyi Kısa değil ama 1.83-1.85 olsa tam süper istersen bi uzmana danış spor aletleri al Eğer daha önce uğraşmışsan 2-3 ayda belirginleşir hiç başlamadıysan 5 ay çalış tabii bir proramla çalış 7 gün ün 3-4 ünü çalış gerisini dinlen benim tercihim aletlerini al uzmandan yardım alarak program oluştur..Ama kesinlikle ve kesinlikle koşu yapmalısın çok işe yarıyor. (Not:Bende bu işlerle uğraşıyorum iyi beslenmekte önemli,)

0|0
    0|0
  • Ektomorf Vücut Tipindensin Dostum.Kilo Alamaman Normal.Kas Yapman/Hacim Kazanman Çok Uzun Süre Ve Sabır İster.Bende Ektomorf tum.Ben Sporda 7. Senemden Sonra Vücudum Fit Bir Görünüm Kazandı.Sen Sıskasındırda Şimdi :)60-70 Kilo Arasında Yağsız, Kaslı Bir Vücutla Oldukca İyi Görünürsün.Ben 184 ve 64 Kilo yum ve de Cok Memnunum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...